Nekad vairs!!!

VesmaSk
VesmaSk 15. novembris 2013 13:51
1582

Nē, nē, nē! Makšķerēt mani neviens vairs nepiedabūs. Nekad. Nemūžam. Jā, jā, zinu, ka vēl pāris nedēļas atpakaļ pati vīru lūdzos, lai paņem mani līdzi savā draugu-makšķernieku plezīrā. Jā, pēc pāris skandāliem un nedēļas bez seksa izdevās viņu pierunāt, bet ko tas no manis ir prasījis….Nekad vairs! Nemūžam tur nebraukšu! Nu kurš mani aiz mēles raustīja, un kurš man lika vispār uz turieni rauties? Stulbā druška ar savām runām par to, ka ne jau zivis mans vīrs un viņa draugi tur ķerot! Pati lai uz savu Jāni paskatās, viņš uz makšķerēšanu nebrauc, toties tas viņa „āķis” nekad tukšs nestāv, vienmēr kāda „zivtiņa” uzķeras, kamēr Signe savā salonā un masējas un solārijā cepinās.

Es to makšķerēšanu vispār nesaprotu. Tikko vīrs piekrita mani līdzi tajā braucienā paņemt, tā sākās lekcijas– vai es zinot, ka makšķerēšana esot nopietna lieta, ka tai esot jāgatavojas, jo zivis jau uz plika āķa neķeroties. Vai tad tas āķis ir pliks, es šim jautāju, tur tak kaut kādi spīguļi vēl ir klāt! Nē, viņš saka, vēl tārpus vajagot un grūbas esot jāizvāra. Jā, tūliņ! Es viņam tārpus gādāšu un zivīm ēst vārīšu! Bet taču pierunāja mani tos tārpus ķert – man, lūk, esot liekie nagi, ar tiem esot viegli tos kustoņus no zemes ārā dabūt, un reakcija man arī esot laba, bla, bla, bla…..Nu pierunāja…..Tikai nezinu gan, ko tie mūsu kaimiņi par mani padomāja, kad es tumsā ar lietussargu un lukturīti pa pagalmu rāpoju. Kāpēc tumsā? Jo tie esot naktstārpi ,un jāķerot tikai tumsā. Kādēļ ar lukturīti? Tādēļ, ka es taču viņus tumsā neredzu! Kādēļ ar lietussargu? Jo lija lietus!...Eh, nav pat, ko runāt. …Un mana nabaga sapostītā auss un sadurtie pirksti? Es taču nezināju, ka tas āķis tik ass izrādīsies, izskatījās uz mata tāds kā maniem auskariem. Un tas vizulis ar tām krāsainajām spalviņām uz mata kā druškas jaunie auskari, - es taču arī gribēju paskatīties, kā man piestāvētu. Druškai jau nu prasīt neiešu, bet piemērīt gribējās….Kad ieliku ausī vēl nekas bija, bet, kā izrādās, ārā tik viegli vis nevar to štruntu izdabūt… Tā nu mani pie spoguļa tādu - ar asiņojošu ausi un pirkstiem-  ieraudzīja vīrs un viņa draugi. Nesaprotu tikai, kādēļ vīra draugi tik žēliem skatieniem uz manu vīru skatījās, ja žēlot vajadzēja mani….

Par to pašu makšķerēšanu vispār nerunāsim…Slepkavas tādi!  Zivju spīdzinātāji! Man ordeni par dabas glābšanu piešķirt vajadzēja, nevis izlamāt, kad es tās nabaga noķertās zivtiņas atpakaļ ezerā salaidu….Un laivu es ne jau tīšām apgāzu, gribēju tikai piecelties un svārciņus sakārtot… Un vispār, nekādā makšķerēšanā es vairs nebraukšu! Lai pat nelūdzas!

 20131115135055-57695.jpg

 

 

Konkurss jaunajām blogerēm

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
Linduchy 15. novembris 2013 17:23

Patika! :D (Y)

Ivetta 15. novembris 2013 16:40

Par ausi nosķebinājos :D Bet tā smieklīgi :D :D :D

Emmy 15. novembris 2013 15:37

Žēl gan, ka izdomāts...brt uzrakstīts gan feini..:)

VesmaSk 15. novembris 2013 15:26 Kerstyna

Stāsts ir izdomāts, bet iedvesma ņemta no draudzenes stāstītā par viņas vīra makšķerēšanu (tā tārpu ķeksēšana) naktī, tumsā un lietū:)

Kerstyna 15. novembris 2013 15:22

Labs :) , no cacas redzespunkta. No pieredzes teikšu - es arī biju ar makšķerēšanu pat ne uz jūs, biju pilnīgi nekā :D Bet mans draugs ir aizrautīgs zivotājs un es arī jau esmu drusku pavilkusies... Vismaz 3 asari manā kontā jau ir :)

vecsprofils 15. novembris 2013 15:15

Manuprāt, klātesamība makšķerēšanā arī sievietei nav nekas traks, ja sieviete prot uzvesties nevis kā caca, kura nemākot makšķerēt, cenšas kaut ko imitēt un tad sūdzās par sīkumiem, bet gan tad, kad viņa vai nu tiešām ir ieinteresēta to darīt un/vai prot, vai arī atrod makšķerēšanas vietā blakus savam vīrietim citu nodarbi.
Piemēram, skatos uz to no citas puses. Makšķerēt pamēģinātu, bet visu laiku to nedarītu, ar pāris mēģinājumiem man pietiktu. Bet tālāk ņemtu fotoaparātu, fotogrāfētu vai nu zvejnieku darbu, dabu utt., vai arī ietu apkārt pastaigāt, iekārtotos uz krēsla pie ugunskura un lasītu (skatoties kāds gadalaiks, protams).
Vārdu sakot es arī nedomāju, ka sievietei pilnīgi tur nav ko darīt. Var taču apvienot lietderīgo ar patīkamo :)