Nedēļas nogalē Kuldīgā norisināsies “Dziedošo aktieru salidojums” un lielkoncerts “Grandiozā nakts Kuldīgā”

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 2. jūlijs 2019 13:19
279

6.jūlijā Kuldīgas brīvdabas estrādē norisināsies divi lieli pasākumi –plkst.15 sāksies “Dziedošo aktieru salidojums”, bet plkst.18.30– lielkoncerts “Grandiozā nakts Kuldīgā”. 

“Dziedošo aktieru salidojumā”, kuru vadīs atraktīvais Leļļu teātra aktieris Jānis Kirmuška, piedalīsies Dailes teātra aktrises Olga Dreģe un Mirdza Martinsone, “Gandrīz Trio Saldais” (Lelde Dreimane, Ērika Eglija un Zane Dombrovska), Latvijas Nacionālā teātra dziedošo aktieru ansamblis „Greizais ratiņš” (Dace Bonāte, Uldis Anže, Ivars Puga, Valdis Zilveris), aktieris Zigurds Neimanis, klausītāju iemīļotais duets – Nacionālā teātra aktrise  Madara Botmane un LNO solists Juris Jope, kā arī Valmieras teātra aktieri Elīna Vāne, Imants Strads un Ģirts Rāviņš.

20190702131836-15075.jpg 

Par koncerta muzikālo noformējumu gādās grupas “No pusvārda” instumentālisti Modra Laizāna vadībā (Juris Kristons – taustiņinstrumenti, Aivars Gudrais – ģitāra, Modris Laizāns – bass, Ivars Kalniņš – sitaminstrumenti). Koncerta ilgums – divas stundas. Ieeja no plkst.14.30, koncerta sākums plkst.15. 

Savukārt plkst.18.30 sāksies šīs vasaras lielākais un krāšņākais mūzikas pasākums – lielkoncerts “Grandiozā nakts Kuldīgā”. Tajā piedalīsies “Bermudu Divstūris” un reperis Ansis, deju mūzikas pārstāvji – grupa “Tranzīts”, grupa “Dzelzs Vilks”, kā arī leģendārās grupas “Pērkons”, “Eolika” un “Līvi”. Katra grupa atskaņos savus populārākos hitus, aicinot publiku dziedāt un dejot līdzi, savukārt priekšnesumu starplaikos spridzinās un foršāko mūziku spēlēs Latvijā populārākais DJ Roberts Lejasmeijers. 

Kā norāda pasākuma rīkotāji, lielkocerts būs īsta ballīte gardēžiem, jo pasākumā varēs nobaudīt dažādus izsmalcinātus ēdienus un arī gardus dzērienus – gan alkoholiskos, gan bezalkoholiskos. Bērni varēs mieloties ar saldējumu, cukurvati,  popkornu un citiem kārumiem. 

Biļetes uz “Dziedošo aktieru salidojumu” var iegādāties “Biļešu Paradīzes” kasēs un internetā www.bilesuparadize.lv

Biļetes uz lielkoncertu “Grandiozā nakts Kuldīgā” var iegādāties “Biļešu Servisa” kasēs un www.bilesuserviss.lv, DUS “CIRCLE K”, kā arī “Latvijas pastā”. Biļetes iepriekšpārdošanā – EUR 8, pasākuma dienā – EUR 12. 

Ieeja bez maksas: bērniem līdz 10 gadu vecumam un 1.,2. grupas invalīdiem, uzrādot apliecību, kā arī 6. un 7. jūlija vārda dienas un dzimšanas dienas gaviļniekiem, uzrādot personas apliecinošu dokumentu. 

Pārdošanā pieejamas 100 VIP sēdvietas, kas nodrošinās iespēju maksimāli tuvu sēdēt pretī skatuvei, nodrošinās garantētu sēdvietu un labāko skatu uz skatuves māksliniekiem.

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies