Nedēļa tāda, kāda tā bija

ssfinkss
ssfinkss 13. novembris 2017 22:17
769
Kad skatos pa logu, tad pilsētu redzu. Kad skatos pa logu, tad debesis redzu. Lai cik bieži arī skatos, bet katru dienu debesis ir savādākas!
Laiks ir laiks! Paskaties uz zemi, kad mājās dodies un kļavas lapas sev pie kājām redzi. Kad zelta krāsā lapas ir, tad priecājies par to skaistumu, bet bez zelta lapām ir arī tumšas lapas, jo laiks ietekmē tās. Un zini, kad rudens paies, tad lapas vairs nebūs. Kad pienāks pavasaris zaļas tās būs. Laiks ietekmē lapas. Laiks parāda, cik skaistas tās var būt.
Ceļš dod iespēju doties uz priekšu. Ej uz priekšu, un redzi ceļš drūp. Pa ceļu var doties, bet kādu dienu ceļš var neizturēt un tam cauri var zāle augt. Bet var arī nolemt, ka ceļu ir jārestaurē, un tad tas skaists arī var būt.
Miers. Es priecājos, ka ir miers! Mieru aizsargāt vajag. Lai saprastu, cik vērtīgs ir miers, par karu pastāstīt var. Bet tikai miera laikā tā var stāstī, jo kara laikā būtu cīņa nevis tik mierīga saruna.
Emocijas. Tas ir tik labi, ka tu vari strādāt un gandarījumu just, jo tad emocijas tu vari baudīt, un tās pozitīvas var būt.
Sākas ar N. IN aromātiskās sveces. IN ir Ivo Nikkolo. Ja būtu I, tad būtu tikai Ivo. Cilvēku ar tādu vārdu ir pietiekami daudz. Ja būtu N, tad skaidrs, ka tas ir Nikkolo, un uzreiz ir skaidrs, kas tās sveces izdomājis ir. Paskatījos uz svecēm, un pirmo, ko redzēju, tas bija burts N!
Ai cik gardi! Taisni tagad gribas šo torti ēst!

Es priecājos tad, kad redzu, ko jaunu. Es priecājos tad, kad gūstu pozitīvas emocijas.

Fotoblogu konkurss

20170319094751-96374.jpg

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
Kerstyna 13. novembris 2017 22:34

(Y)