Mūziķi gatavo īpašu svētku apsveikumu visām māmiņām

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 6. aprīlis 2016 00:00
1099

7. maijā Jelgavas Kultūras namā sadarbībā ar telekompāniju LNT notiks īpaši krāšņs un emocionāls Mātes dienai veltīts koncerts „Mans stāsts”, kuru veido režisors un populārais Dailes teātra aktieris Intars Rešetins un kas pulcēs daudzus pazīstamus mūziķus. Jau šobrīd ikviens var sagādāt savai mammai neaizmirstamas svinības, iegādājoties biļetes uz 7. maija koncertu „Biļešu Paradīzes” kasēs un internetā. 

Gatavojoties koncertam, 5.aprīlī LU Botāniskajā dārzā tika filmēta Mātes dienas koncerta pašreklāma. Tās laikā koncerta dalībnieki Ieva Akuratere, Olga Rajecka, Rēzija Kalniņa, Varis Vētra, Marts Kristiāns Kalniņš un Gints Andžāns, kā arī bērnu ansamblis „Dzeguzīte” zīmēja savu bērnības pļavu un kavējās atmiņās par bērnību, savukārt fotogrāfiem un žurnālistiem tika dota iespēja šo procesu iemūžināt. Tāpat arī Ieva Akuratere, Olga Rajecka un Varis Vētra ierakstīja speciālus un sirsnīgus apsveikumus Mātes dienā, kas maija sākumā būs skatāmi telekanālā LNT.

„Koncerts būs kā emocionāls un personisks stāsts par mūsu mīļajām mammām. Mamma nevar būt uz vienu dienu – tas ir stāsts visas dzīves garumā. Attiecības veidojas jau tad, kad bērniņš vēl ir mātes puncī, taču īstais stāsts sākas brīdī, kad viņš piedzimst. Protams, mātes beznosacījumu mīlestība pavada bērnu visas dzīves garumā. Tālab arī koncertu vēlos veidot caur personisko prizmu – koncertā iemīļoti mākslinieki ne tikai dziedās, bet arī atklās stāstus un atmiņas par savām mīļajām un īpašajām mammām,” norāda režisors Intars Rešetins.  

20160405221452-76381.jpg

Koncertā piedalīsies aktieri Rēzija Kalniņa, Gints Andžāns un Kristaps Rasims, dziedātāji Marts Kristiāns Kalniņš, Māra Upmane-Holšteina, Ieva Akuratere, Olga Rajecka un Ginta Krievkalna, dziedošais aktieris Varis Vētra, kā arī Latvijas Radio bērnu ansamblis „Dzeguzīte”. Par koncerta muzikālo noformējumu rūpēsies grupa „Vintāža”.

20160405221522-16945.jpg

Koncertā skanēs Vara Vētras dziesma „Māmiņai”, kas jau kļuvusi par Mātes dienas himnu un tituldziesmu. Gaidāms arī māsas un brāļa – Rēzijas Kalniņas un Marta Kristiāna Kalniņa – sirsnīgs apsveikums un veltījums viņu mammai – aktrisei Helgai Dancbergai. Olga Rajecka dziedās dziesmu „Saullēkts”, kas tapusi laikā, kad viņa gaidīja savu meitu Mariju, savukārt Ieva Akuratere izpildīs dziesmu, ko ir sarakstījusi, kad bija sava dēla Matīsa gaidībās. Koncerta programmā gaidāmas arī citas sirsnīgas tikšanās, apsveikumi un pārsteigumi.

„Būt par mammu ir skaistākais un nozīmīgākais darbs, kāds sievietei dots – tā ir atbildība mūža garumā. Mātes diena ir svētki, kas mums atgādina samīļot pirmo un svarīgāko cilvēku savā dzīvē – mammu. Tādēļ vēlos sveikt Māmiņdienā visas Latvijas mammas, jo īpaši savu mammu un jaunās māmiņas, kuras vēl tikai sāk aprast ar šo lielo dzīves pavērsienu. Aicinu veltīt svētku vakaru sev, vai vēl labāk – nosvinēt Mātes dienu kopā ar visām savas dzimtas sievietēm, izbaudot sirsnīgo koncertu klātienē Jelgavā,” mudina koncerta dalībniece, Ronjas mamma – dziedātāja Māra Upmane-Holšteina. 

20160405221612-77956.jpg

Ņemot vērā klausītāju lielo interesi, aicinām biļetes iegādāties laikus. Atgādinām arī, ka 7. maijā notiks Mātes dienas divi koncerti – plkst.13.00 un 16.00! 

Ielūdz LNT un Jelgavas pilsēta!

Biļetes uz koncertu var iegādāties „Biļešu paradīzes” kasēs un internetā.

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies