Mīlu ūdeni, bet par visu vairāk jūru

pece
pece 5. jūlijs 2012 08:16
773

Vasara un ūdens ir divas neatdalāmas lietas. Mūsmājās visi mīlam ūdeni, tikai katrs mazliet citādi.

Mana mīlestība ir jūra – man tīk sajust, ka tā ir tuvumā, vēl to pat neredzot, un klausīties kā vējš jūrā uz viļņiem spēlē savu simfoniju, pa laikam iesaistot akmeņus, smiltis, savijot ūdeni viļņos, un iepinoties piejūras zālē un priedēs. Sēžu jūras krastā un ļauju vējam šiverēt pa manu galvu, to izvēdinot.

Arī peldēt man tīk jūrā, piedaloties viļņu rotaļās. Tas laikam tāpēc, ka esmu uzaugusi pie jūras. Pārsvarā plunčājamies Engurē, bet nesmādējam arī citas vietas – gan smilšu pludmali Jūrmalā un Klapkalnciemā, gan akmeņus Vidzemes piekrastē. 

Atvaļinājuma laikā un brīvdienās mēdzu baudīt agros rītus un saullēktu, braucot jūrā pārlūkot tīklus. Rītiem ir īpaša burvība. Mēdzu izmantot izdevību un tikt pie rīta peldes!

Bērniem patīk gan jūra un viļņi, gan ezers, gan piepūšamais baseins. Īpaši meita ir uzburta uz ūdens. Kad bija mazāka viņai nebija šķērslis doties peldēties neatkarīgi no laika apstākļiem un gadalaikiem, ar vai bez drēbēm, ka tik ūdenī!

Mīļotajam vairāk tīk baudīt makšķerēšanas priekus, laiku pa laikam izpeldinot kādu slieku un ja paveicas tikt pie svaigām zivtelēm.

Novēlu visām šovasar baudīt daudz un dažādus ūdens priekus!

Vairāk fotoblogā! 

{fotoblog:2566}

Pastāsti arī Tu par saviem vasaras ūdens priekiem vēl tikai šodien un laimē The Body Shop ķermeņa sviestkrēmu! 

Balva

Sviestkrēms viegli iesūcas ādā, padarot to maigu un gludu, kā arī novēršot sausumu – tas mitrina ādu līdz pat 24 stundām pēc lietošanas. Piemīt izteiksmīgs un kārdinošs zemeņu aromāts. Sviestkrēma galvenās sastāvdaļas ir zemeņu sēklu eļļa, kas atjauno ādas dabisko aizsargkārtiņu, un Godīgas tirdzniecības programmas ietvaros iegūtais šī riekstu un kakao sviests, kas aizsargā, baro un mitrina ādu. 

Vairāk par The Body Shop produkciju uzzini mājas lapā>>

Konkurss „ Sieviešu Klubā notiek no 3.jūlija līdz 5.jūlijam, bet ķermeņa sviestkrēma īpašnieci noskaidrosim jau šo piektdien, 6.jūlijā!

Pasteidzies iesūtīt savu blogu, nenokavē iespēju tikt pie lieliskas balvas! 

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
sandrulish 5. jūlijs 2012 11:09

Ouuuu, cik forši! (angel)

Es ar padalīšos ar mūsu ūdens pelžu vietām! :$

pece 5. jūlijs 2012 09:23

Novēlu labus laika apstākļus. Un ja iznāk, aizbrauc līdz Engures ezeram pasveicini savvaļas gotiņas un zirdziņus!

hiperkeri 5. jūlijs 2012 08:40

Mmm,skaisti:) Es arī jūlija beigās došos uz Enguri,lai 2 dienas izbaudītu mežu,jūru,siltās,saules pielādētās smiltis..mmmm
Nespēju sagaidīt:)