Mīlestības svētki Jaunpils pilī - visu februāri

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 7. februāris 2018 16:29
428

Jau pagājušogad Jaunpils pilī februāri pasludināja par Mīlestības mēnesi. Šī akcija tiks turpināta arī šogad. Visu februārī Jaunpils pilī aicina baudīt piedāvājumus romantiskiem vakariem “Muižkunga brīvdiena” un “Viduslaiku sapni divatā” par mīlīgām cenām.

20180207133010-95527.jpg 

Muižkungu brīvdiena 

Savas prombūtnes laikā pilskungs ir vēlējis uzņemt viesus kā īstenus muižkungus, piedāvājot nakšņot viesiem viņa apartamentos un baudot visas pilskungu privilēģijas.

Pirms pils atslēgu glabātāja izrādīs pils saimniecību teatralizētajā ekskursijā, jaunos muižkungus viņa ietērps kungu tērpos. Par godu jaunajiem muižkungiem dārdēs lielgabals.

Krodziņā pilskunga uzticamākie pavāri sarūpēs viesiem vakariņas – pilskunga uzticības personas – mūka iecienīto viduslaiku mielastu, kas ēdams ar rokām un koka karotēm.

Pils pavāru sarūpētā Jaunpils sieru plate un vīns numuriņā būs sveiciens no paša pilskunga.

No rīta brokastis muižkungi baudīs viduslaiku krodziņā!

Piedāvājuma cena 2 personām februārī būs € 125.

20180207133029-32440.jpg 

Viduslaiku sapnis divatā 

Ikviens, kas grib izrauties no pilsētas burzmas un pavadīt romantisku atpūtu divatā, ir mīļi aicināts uz Jaunpils pili.

Ģērbjoties skaistos viduslaiku tērpos, kopā ar pils atslēgu glabātāju viesi iepazīs Jaunpils baronu tikumus un apskatīs viņu iecienītākās vietas.

Garda, barona cienīga maltīte viesus sagaidīs apartamentā vai viduslaiku krogā, bet romantiskais baldahīns, kamīns un sveces radīs neaizmirstamu atmosfēru atpūtai barona apartamentos.

Pēc svētlaimīgi pavadītas nakts brokastis viesi baudīs viduslaiku krodziņā!

Piedāvājuma cena 2 personām februārī būs € 120.

Piedāvājums spēkā no 1. -28. februārim.

Lai uzzinātu vairāk par piedāvājumu un pasākumu, zvaniet Jaunpils pils saimei pa tālruni – 26101458,  29442539 vai sūtiet informācijas pieprasījumu uz e- pasta adresi: info@jaunpilspils.lv.

Lai valda mīlestība!

 
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies