Miera ielas republika aicina uz Vasarsvētkiem 26.maijā

pece
pece 25. maijs 2012 00:00
765

Miera ielas īres namu pirmajos stāvos vienmēr atradušās dažādas iestādes un bodītes. Šobrīd visā Miera ielas garumā uzplaukst radošs kvartāls, ko veido kafejnīcas, veikaliņi, kuros pārdot pašu radītas vai ražotas lietas, mākslinieku darbnīcas un citas iniciatīvas. Šeit valda rosīga atmosfēra un vienlaikus arī miers, kas rodas, nogriežoties no galvenajām ielām un to burzmas.

Lai raisītu īstu vasaras sajūtu Miera ielas iedzīvotājiem, draugiem, kaimiņiem un ciemiņiem, ielas iemītnieki visas dienas un ielas garumā priecēs un izklaidēs apmeklētājus ar eko un vintage tirdziņiem, dažādām nodarbībām, konkursiem, performancēm, meistarklasēm, grāmatu atvēršanu, izstāžu, veikalu atklāšanu, kino un mūziku!

Pagalmā pie ekoloģisko produktu veikala „Dabas Dobe”, Miera ielas 15 iekšpaglamā no pulksten 11:00 Raibais Eko tirdziņš piedāvās:

  • Bioloģisko lauksaimnieku labumus – dārzeņus, maizi, svaigus sierus, tējas, mājas saldējumu, svaigus zaļumus, garšaugus, rabarberus, medu par draudzīgām cenām un produktu degustācijas;
  • Garšaugu un puķu stādus, vasarīgas rotas;
  • Bērnus priecēs gudrās koka rotaļlietas no veikala „Domiņa” un foršās grāmatas no izdevniecības „Liels un Mazs”;
  • Viktorīnās par Brīvs no ĢMOFairtradeTiešā Pirkšana un citām „zaļām” tēmām varēs laimēt dabai draudzīgos bioplastmasas piknika traukus un palmu lapu traukus;
  • 16:00 Latvijas vīndaru vīnu degustācijā džezīgi vieglā The Quinters pavadījumā varēs izvēlēt „Miera ielas vasaras vīnu”;
  • No 12:00 ģimenes un bērni varēs darboties radošajās darbnīcas: „No krāmiem līdz brošai” kopā ar EllaPella Shop un sveču un ziepju liešana un lūpu balzamu gatavošana kopā ar Mana kosmētika. 

"Miers ir maldīgs - iela dzirkstī! Nāciet ciemos!" aicina svētku rīkotāji, Miera ielas republikas radošais kvartāls!

Precīza pasākumu programma un to norises vietas atrodamas: www.mieriela.lv

Sieviešu Kluba diskusijai:

Kur tu iesaki nosvinēt Vasarsvētkus? 

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies