Miegmices rīta cēliens.

Kerstyna
Kerstyna 9. aprīlis 2014 09:20
1453

Miegmice nestrādā birojā, tāpēc viņai nav katru rītu uz darbu jāceļās, bet Miegmicei ir diennakts darbs 2-3 reizes nedēļā.

Ko dara prātīgs cilvēks, ja viņam priekšā ir  diennakts darbā visai spraigos apstākļos? Protams – laicīgi iet  gulēt, labi izguļās... pamostās mundrs kā pumpuriņš... Tikai ne Miegmice.

Pirms aizmigšanas palasīt grāmatiņu – tas ir jauki..., bet ak johaidī – pulkstens jau 2 naktī/no rīta un 5:50 sāks modinātājs dīdīties.  Vai kāds krīt panikā? Nē! Miegmice prot ātri ātri pagulēt... profesionālas iemaņas, ar gadiem noslīpētas – gulēt jebkur, jebkad, pie jebkādiem apstākļiem, ja tikai ir iespēja.

Modinātājs sāk ņerkstēt kā vienmēr – pilnīgi nelaikā, un uzreiz tiek nokušināts, Miegmice vēl 10 minūtes miegosies... tas nekas, ka 6:20 jau no mājas ārā jāiet...

 Un TAD sākas Amoka skrējiens – apģērbties, saķemmēties, pārpucēt zobus  un atā mīļās mājas. Vēl 2km raitā solī līdz busam, tur 20 minūtes līdz civilizācijai var vēl pasnaust, 5 minūtes līdz darbam, un tad jau Miegmie beidzot ir pamodusies pirmajai kafijai un pirmajai pļāpai.

Jā , jā – beidzot pamodusies, jo visas rīta darbības ir autopilotā. Ja Miegmicei būs kaut drusku vairāk laika no rīta, tad viņa noteikti kaut ko neizdarīs vai aizmirsīs mājās. Miegmicei no rīta galva ir izslēgta, normālā stāvoklī ..

Bet, Miegmice var savākt sevi un zīdaini  nieka 12 minūtēs un būt gatava braukt, ja ir iestājušies forsmažora apstākļi......

Un tomēr  - Miegmicei vismīļākais ir rīts, kas sākas pusdienslaikā :)

 

 

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
mazaa raganina 9. aprīlis 2014 13:49

Kā es Tevi saprotu...

Kerstyna 9. aprīlis 2014 11:48 melita

Nav tik traki, man kā kārtīgam pūčucilvēkam diena vispār sākas pusdienslaikā un beidzās pē pusnakts :D

melita 9. aprīlis 2014 11:36

Kamēr tas netraucē dzīvei"Pēc pamošanās"Ir labi tā var dzīvot.

Kerstyna 9. aprīlis 2014 11:29 Ema

Mana rutīna. Es tiešām varu pat māju aizslēgt aizmirst... ir gadījies .

Emmy 9. aprīlis 2014 11:01

Man tā reti gadās...skrejošie rīti..man nepatīk, es ceļos laicīgi, pat kādas 40 min pirms laika...ja nu kas:D man patīk tā mierīgi,lēni, lai eamu panodusies izejot no mājas ( ar suni kad eju, vēl guļu,tas neskaitās)...:D