Mēneša Must Have...

hiperkeri
hiperkeri 6. decembris 2010 00:24
678

Heisā!

 

Meitenes, man iešāvās prātā viena baigā lampiņa (ideja-dzinndzinn)-man lidz 29.decembrim nav saplānots pilnīgi nekas,bet ir tā sajūta,ka prasās pēc kādas rosības. Aa,nu jā,vēl tikai 24.decembri ar ģimeni..

 

Tad nu mana doma- sarakstam katra pa vienam ieteikumam,kas būtu šī mēneša MUST HAVE jeb IR JARĪKOJAS ,pie tam visdažādākajā mērogā tās lietiņas-

 

Piemēram- kas būs no Kero?

 

CEPT PIPARKŪKAS:):) gan sev,gan ģimenei,gan draugiem.Pie tam no pašgatavotas mīklas,jo bieži vien nākas `iegrābties` ar veikalā pirktajām mīklām,kas garšo pēc ziepēm..(pat `Lāču` piparkūkas tā garšoja...)

 

Domāju,ja katra pa vienai idejai piemetīs,mums būs daudz pavisam jaunu ideju savai ikdienas pārvēršanai par īstu svētku pasākumu:)

 

Tātad- kāds ir Tavs ierosinājums?

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
hiperkeri 6. decembris 2010 17:45

ooo,cepums sherijai un apeter par idejaam;)shiis mani rauj liidzi:)

sherija 6. decembris 2010 16:48

Nu mums ir leļļu teātra izrāde, tad vēļ šomēness gribētos pēc vairāku gadu pārtraukuma uzkāpt uz savam slidām! un tad vēl , protams, jāsatuntulējas un jānolaiž no kāda kalna:-)

svente 6. decembris 2010 12:20

Mana īpašā vieta - "Lido" 22.decembrī pagrabstāvā spēlēs "Sestā jūdze". Bet vispār šogad kaut kā gribētos aiziet uz baznīcu. Šis vēlējums "Viens pats mājās" (pirmā filma) iespaidā.

hiperkeri 6. decembris 2010 11:59

oo,paldies par idejām-bet varbūt tiesām ir kādi pasākumi,ko apmeklēt,kāas īpašas vietas?

svente 6. decembris 2010 09:26

Neesmu nekad cepusi pīrāgus, gribu to izdarīt. Bet vispār plāni šādi: iztaisīt papīra rotājumus izstabām, logiem. Saldumus sarūpēt pašai - nepirkt(rulete, žagariņi, smilšu cepumi, ābolmaize).Pirms Ziemassvētkiem ar svecēm attīrīt māju.

pece 6. decembris 2010 09:13

Izgatavot piparkūku mājiņu!

mazaa raganina 6. decembris 2010 09:13

Oi,man Z-svētku pasākumi jau sākas no 16.decembra.
Bet man arī ir plāniņi:izcept piparkūkas no pašgatavotas mīklas,izcept maizi,medus kūku.Un vēl -pati vārīšu ziepes!