Meksikas algotņu kantoris, kas palīdz izrēķināties ar izsalkumu

Linduchy
Linduchy 31. maijs 2017 14:49
1651

Interesants dizains vienmēr piesaista manu uzmanību. Pamanot Marijas ielā 16 "el Machete" ēstuvi, nolēmu, ka šī vieta ir "jāiečeko".

Jāsaka atklāti, ka es neesmu baigā meksikāņu ēdienu cienītāja, un pārāk asi ēdieni it nemaz netīk manam iekšējam pūķim (pareizāk sakot, laikam jau tikai iekšējam pūķim arī patīk, jo tad var dedzināt uz nebēdu :D ). Tomēr šis fakts nemazināja manu vēlmi nobaudīt kaut ko meksikānisku. Un, protams, nozīmīgs bija ātruma faktors, jo šoreiz nevarēju veltīt pusdienošanai pārāk daudz laika.

Par ēstuvi - neliels, bet gaišs, akcentam daži krāsu triepieni. Bet uz izkārtnes attēlotais kaulainais ūsainis ar sombrero bija tieši tas, kas mani mudināja ieiet iekšā.

Apkalpošana - ļoti draudzīga un atsaucīga. Smaidīgā meitene pie kases visu pastāstīja, izskaidroja un ātri pagatavoja. Ar sapratni pieņēma manu "neaso" pasūtījumu.

Par ēdienu. Vizuālais noformējums gan nebija nekāds šikais, jo šī ēstuve skaitās kā ātrās ēdināšanas restorāns. Tad nu šoreiz pievēru acis uz noformējumu un baudīju Meksikas garšu salikumus.

Sātīgā tomātu biezzupa - asumiņš bija jūtams, taču tas nebija tik ass, lai man nāktos papildus piepildīt dzēriena glāzi. Ak jā, šajā vietā tu dzeramo vari uzpildīt papildus par brīvu. Kopumā zupa garšīga, bet noteikti nav nekas tik īpašs, lai tās dēļ vien būtu jādzīvo.

Vīrs ļāvās smaidīgās pārdevējas pierunāšanai un papildināja pusdienu maltīti ar meksikāņu alu - Sol. Pāris malkus nogaršoju arī es, bet nu jāsaka, ka meksikāņu alus ar visu laimu komplektā ir tāds-nekāds "grāvjūdens" - ne tam garšas, ne pēcgaršas, ne tam īstās dzintarkrāsas. Šo pat varētu iesmērēt kādam, kas niekojas ar bezalkoholisko alu. Domāju, ka nesajustu īpašu atšķirību. Mans vērtējums - Sol alum nav vērts tērēt naudu.

Bet burritos, meitenes, gan ir pavisam cits stāsts! Man rokās nonāca burrito ar vistu un rīsiem. Teikšu ar lieliem burtiem - GARŠĪGI! Sastāvdaļu proporcijas (vistas gaļa, rīsi, dārzeņi) bija lieliski sabalansētas, bet garšu īpaši pasvītroja gardā mērcīte. Rakstot šo rakstu, man pilnīgi saskrēja siekalas mutē.

Rezumē - jēdzīga vietiņa, kur ātri un garšīgi paēst, ja vien tavs snobisma līmenis ir gatavs nedaudz atkāpties no augstās latiņas. El Machete piedāvā arī piegādi, tāpēc šis varētu būt lielisks variants ballītei meksikāņu ritmos. Un vasara ir vislabākais laiks karstasinīgas ballītes rīkošanai.

Lai dzīvo krāsas, pipariņš un laims! ;) 

20170531144926-64526.jpg

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
Linduchy 1. jūnijs 2017 13:46 VIT@

(angel)

Ciao 1. jūnijs 2017 12:31 Linduchy

man patīk Tavs asprātīgais skatījums :D(Y)

Linduchy 1. jūnijs 2017 12:27 VIT@

a es jau iedomājos, kā pipariņš ar sombrero galvā un revolveri katrā rokā tramda mošķus pa organismu :D Un kur tad šiem nabadziņiem sprukt - atliek vien svīst un citādi izvadīties ārā :D

Ciao 1. jūnijs 2017 12:05 Linduchy

no no :D Tā viss nebūs :D

Linduchy 1. jūnijs 2017 11:50

Es tak saku, ka asumiņš izvada no organisma visādus mošķus, tad tie arī ir tie "aromatizatori" :D

Ciao 1. jūnijs 2017 10:18

Ļoti garšo asie ēdieni meksikāņi, indiešu virtuve.. tomēr ir nepatīkama sajūta pēc tam.. šķiet ķermenis izdala smaržas kopā ar sviedriem, kas man rada diskomfortu. Tāpēc atturos.

hiperkeri 1. jūnijs 2017 08:35

jā, daudzreiz eju garām ,bet iekšā vēl neesmu sadūšojusies iet! Paldies par atsauksmi, tagad pie pirmās reizes jāiet pēc burito!:P

Linduchy 31. maijs 2017 18:11 ofelija

ROFLROFLROFL(Y)

ofelija 31. maijs 2017 17:39 Linduchy

Man iztiirijaas liidz pasai apaksai!:D

Linduchy 31. maijs 2017 16:51 ofelija

:D jā, jā - tāds pipariņš, ka pūķis var starot un pūst uguni uz nebēdu. Bet reizēm jau vajag arī iekšas bik "padedzināt" - vismaz iztīrās no visādiem mošķiem :D

ofelija 31. maijs 2017 16:46

Es arii neesmu stipro eedienu cilveeks,bet saliidzinosi ar indiesu eedieniem,man tie meksikaanu tad labaak iet pie duusas!Nu "piparins" viniem ir riktiigi stiprs-man iziet tas karstums cauri visam kemenim!:D