Meganas Mārklas skaistuma noslēpumi

Autors: Sieviešuklubs.lv, 2018. gada 21. aprīlis, 09:10:21
Meganas Mārklas skaistuma noslēpumi

Šobrīd 36 gadus vecajai aktrisei Meganai Mārklai ir pievērsta īpaša preses un sabiedrības uzmanība. Taču uzmanību ir rosinājusi nevis Meganas karjera kino industrijā vai humanitārā darbība, bet gan Prinča Harija bildinājums. 2018. gada 19. maijā tiks svinētas karaliskās kāzas.

20180421090859-91000.jpg

Daudzas sievietes pirms kāzām ievēro striktu diētu, lai dzīves svarīgākajā dienā izskatītos žilbinoši skaistas. Neskatoties uz to, ka Meganai Mārklai ir fantastisks augums, diētai viņas ikdienā ir milzīga loma. Veselīgs uzturs un fiziskās aktivitātes ir Meganas dzīvesveida kodols.

JOGA

Meganas Mārklas māte ir jogas pasniedzēja, tāpēc aktrises dzīvē iepazīšanās ar jogu ir notikusi jau agrā vecumā. Viņai patīk intensīvi treniņi, hip-hopa pavadījumā, tumšā telpā ar sveču gaismu – tie ir vislabākie.

SKRIEŠANA

Skriešana ir sava veida meditācija. Meganai skriešana ir nepieciešama gan fiziskās formas uzturēšanai, gan domu sakārtošanai.

20180421090917-64945.jpg

VEGĀNISKS UZTURS

Darba laikā Megana uzturā lieto vegāniskus produktus, pievēršot īpašu uzmanību, ko un cik daudz viņa apēd. Savukārt brīvdienās viņa ēdienkartes sastāvdaļas var izvēlēties brīvāk. Aktrise uzsver, ka dzīvē ir ļoti svarīgs līdzsvars. Nav jēgas sevi turēt striktos diētas rāmjos un dēļ tā justies slikti. Ir jāmaina dzīvesveids – jāatrod savs ceļš, lai justos labi un izskatītos skaista. Strādājot Megana ievēro vegānisku ēdienkarti, bet nedēļas nogalē viņa mēdz sevi palutināt gan ar ceptiem kartupeļiem, gan ar gardu pastu, gan ar glāzi vīna. Aktrise atzīst, ka viņai ļoti garšo ogļhidrāti, taču ikdienas ēdienkartē pārmērīgos daudzumos tiem nav vietas, ja vien vēlies būt slaida. Ogļhidrāti pieļaujami ir tikai brīvdienu atpūtai.

20180421090943-19639.jpg

UZKODAS

Meganai Mārklai garšo humuss, burkāni, zaļā biezsula (smūtijs), mandeļu piena un čia sēklu pudiņš, taču vislielākā bauda ir cepta vista (starp citu, cepta vista bija tā vakara ēdienkartē, kad Princis Harijs bildināja Meganu) un cepti kartupeļi, kurus aktrise varētu ēst visu dienu, ja vien nebūtu jādomā par figūru.

20180421091000-59262.jpg

LAIKS TIKAI SEV

Katram cilvēkam ir jābūt iespējai pabūt vienatnē, atpūsties no cilvēkiem un trokšņiem, sakārtot domas, meditēt vai skatīties banālas filmas un TV raidījumus, našķojoties un iedzerot glāzi vīna. Megana uzsver, ka pabūšana vienatnē viņai ir ļoti svarīga. Tā ir greznība, kuru viņa sev dāvā ik pa laikam. Lai arī cik liela slodze būtu, viņa velta vienu stundu atpūtai – rotaļām ar saviem suņiem, izklaidējošu raidījumu skatīšanai un glāzei vīna. Tā ir daļa no investīcijām. Tas ir dzīves līdzsvars, kurā ir jāatrod laiks sev.

Attēlu avots: Instagram: @meghanharrydaily