Mātes dienā un starptautiskajā ģimenes dienā vēlreiz iespēja redzēt izrādi "Intervija ar Madonnu"

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 6. maijs 2014 16:45
1076

Maijā ir divas dienas, kurās īpaši pateicamies savām māmiņām un ģimenēm, esam kopā ar tuvajiem un vēlreiz arī sev atgādinām, cik liela vērtība ģimene mums ir.  Svētkos, 11. un 15. maijā, pēdējo reizi šosezon aicinām apmeklēt izrādi - performanci “INTERVIJA  AR MADONNU”, kas pirmizrādi piedzīvoja šī gada martā. Tās norises vieta ir koka ēku renovācijas centrs “KOKA RĪGA” Grīziņkalnā, kas, kā izrādes norises vieta un tās apkārt esošais koka ēku šarms pavasarī, pārsteidza ne vienu vien skatītāju.


“INTERVIJA AR MADONNU” ir eseja, kas reflektē ar horeogrāfes intuitīvie meklējumi uz jautājumiem: ko nozīmēt būt vientuļai māte? vai dzemdēt ir sāpīgi? vai rūpēties ir grūti? kādēļ Tev nebija Tēva? kur viņš ir? kādēļ Tu guli ar vīrieti, no kura nevēlies bērnus? kādu iespaidu uz bērnu atstāj augšana bez Tēva? Kādēļ audzini viena? Ko tas nozīmē? kā tas ir? (..) kā saglabāt, kā nesabojāt, kā atrast ideālu... Radošā komanda - horeogrāfe Kristīne Vismane, mūziķis Jēkabs Nīmanis un scenogrāfe Epp Kubu -  ar interviju, attēlu, kustības, teksta, mūzikas, simbolu un diskusiju palīdzību mēģinās atšķetināt pēc iespējas plašāku skatpunktu par izvēlēto tēmu, izprast iemeslus, kādēļ sievietes audzina bērnus vienas un kādas ir šīs rīcības sekas.  


ĪPAŠA IZRĀDE MĀMIŅĀM: Ar Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta atbalstu Mātes dienā, 11. maijā, izrāde plkst. 14:00 īpaši veltīta māmiņām, tētiem, sociālo un krīzes centru biedriem un sabiedrotajiem. Izrāde ar BEZMAKSAS ielūgumiem. Tos ierobežotā skaitā iespējams saņemt Rīgas Austrumu izpilddirekcijā (3.stāvā, 313.kab) un KOKA RĪGA.


Jana Kukaine portālā “Satori.lv”: “Lai gan izrādes pieteikumā uzsvērts vientuļo māšu motīvs, kā arī daļu no izrādes materiāliem veido intervijas ar viņām, tomēr tā skar daudz plašāku tēmu loku, kas ietver sievietes privāto telpu, seksualitāti un ķermenisko pieredzi, šaubas un bailes, vienlaikus uzdodot jautājumu, kā tas "iet kopā" ar dažādiem mītiem un priekšstatiem par to, kādai jābūt "pareizai un labai" mātei.”


Ideja, horeogrāfija, izpildījums: Kristīne Vismane (LV)

Ideja, mūzika, dzīvais izpildījums: Jēkabs Nīmanis (LV)

Ideja, scenogrāfija, video: Epp Kubu (EST)

Izrādes producente: Zane Estere Gruntmane (LV)

Izrādes producents: PIGEON-BRIDGE, līdzproducents: dejas producentu kompānija STU (Igaunija) www.stu.lv

Izrādes: 11.maijā plkst. 14:00 (ar ielūgumiem) un 19:00, 15.maijā plkst. 19:00

Biļetes uz vakara izrādēm iespējams iegādāties Biļešu Paradīzes kasēs un www.bilesuparadize.lv

Biļetes cena: 9 EUR, 5 EUR (skolēniem, studentiem, pensionāriem)

INTERVIJA AR MADONNU MAIJĀ from PIGEON-BRIDGE on Vimeo.

IESKATS IZRĀDES AIZKULISĒS | A SNEEK PEEK BEHIND THE CURTAINS from PIGEON-BRIDGE on Vimeo.

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies