Marta horoskops

Autors: Sieviešuklubs.lv, 2018. gada 3. marts, 11:28:49
Marta horoskops

Auns

Aunus marta sākumā sagaida nepatikšanas gan darbā, gan attiecībās. Nepārdzīvojiet – nepatikšanas pāries. Ja pievērsīsiet tām pienācīgu uzmanību un kārtīgi pacentīsieties, spēsiet cēli atrisināt radušās problēmas.

Mēneša vidū jums būs iespēja nopelnīt naudu ar papildus darbu. Iespējams, jums piedāvās ar radošo sfēru saistītu darbu. Zvaigznes iesaka pieņemt šo piedāvājumu, jo tas jums būs finansiāli izdevīgs un labs ieguvums.

Mīlas lietās zvaigznes iesaka Auniem būt aktīvākiem. Izrādiet iniciatīvu, lai izveidotu attiecības ar simpātisku otro pusīti.

Vērsis

Vēršiem marts būs pacilāta noskaņojuma un radošuma mēnesis. Prieku un pozitīvas emocijas jums dāvās satikšanās ar patīkamiem un interesantiem cilvēkiem. Martā jums ir aktīvāk jāiesaistās savas privātās dzīves sakārtošanas procesā. Laipnība ir marta stūrakmens. Rīkojiet ballītes saviem tuvākajiem, dodieties pie dabas un rīkojiet piknikus. Partneris palīdzēs jums uzlādēt pozitīvo enerģiju.

Marta vidū darbā ir sagaidāmi pārsteigumi. Iespējams, jūs jau sen vēlaties kāpt pa karjeras kāpnēm vai saņemt algas paaugstinājumu. Tieši šobrīd zvaigznes ir labvēlīgi noskaņotas, tāpēc pielieciet pūles un jūs sasniegsiet vēlamo.

Marta beigās, iespējams, sajutīsiet nogurumu. Taču atpūtas brīžos labāk izvēlieties pastaigas svaigā gaisā, nevis vārtīšanos dīvānā.

Dvīņi

Martā aizmirstiet par diētām un mērenību. Ēdiens šajā laikā jums palīdzēs pārvarēt depresīvu noskaņojumu. Ēdiet šokolādi un aromātiskus konditorejas izstrādājumus – tas uzlabos noskaņojumu. Nav vērts uztraukties par figūru, jo apēstais šajā laikā netransformēsies liekajos kilogramos.

Marta vidū no jums sagaidīs rīkošanos darbā. Iespējams, ka no jūsu lēmuma būs atkarīgs kāda cilvēka liktenis. Lai arī kāds būtu jūsu lēmums, ieteicams to noklusēt, lai neiegūtu ienaidnieku.

Pēc 20. datuma, iespējams, saņemsiet patīkamu ziņu no tuviniekiem. Partneris gatavo jums patīkamu pārsteigumu.

Vēzis

Martā jums beidzot izdosies atslābināties un kārtīgi atpūsties. Īpaši piemērots laiks atvaļinājumam. Pēdējā laikā jums ir nācies risināt daudz darba lietu un sadzīves problēmu, kas ir atņēmis spēkus un pozitīvās emocijas. Darbā iestāsies miers. Arī mājās jums būs mirklis atelpai no visām problēmām.

Atpūtai izvēlieties sportiskas aktivitātes, rūdīšanos. Pievērsieties veselīgam dzīvesveidam, jo atpūta pie televizora nenāks jums par labu. Ieteicams vairāk pārvietoties ar kājām. Baudiet ziemu aktīvi.

Martā ir ieteicams būt iecietīgākiem attiecībā pret partneri. Ja jums šķiet, ka starp jums ir pārāk daudz atšķirību, mēģiniet saskatīt tajā pozitīvos momentus. Varbūt, ka jums ir pienācis laiks iemācīties kaut ko jaunu un labāk iepazīt savu otro pusīti?

Lauva

Martā sajutīsiet nelielu nogurumu. Veselīgs slinkums nav kaitīgs. Izbaudiet pasīvu atpūtu – noskatieties kādu labu filmu, palasiet grāmatu. Šāda atpūta sniegs jums enerģiju un spēkus nākotnes darbu veikšanai.

Marta vidū zvaigznes sola iepazīšanos ar cilvēku, kura izskats būs mānīgs. Kā tikko sajutīsiet kaut ko nelāgu, pārtrauciet komunicēšanu ar enerģētisko vampīru. Ja centīsieties saglabāt laipnas attiecības, jūsu noskaņojums neglābjami tiks sabojāts.

Šajā mēnesī zvaigznes iesaka labāk iepazīt mīļotā cilvēka aizraušanās. Iesaistieties viņa hobijā, tas jūs satuvinās vēl vairāk.

Jaunava

Marta likums – sakritību nav! Ieklausieties savā intuīcijā. Martā jums nāksies pieņemt dažus nopietnus lēmumus. Tikai formālas loģikas izmantošana nesniegs vēlamo rezultātu, bet sestā maņa palīdzēs jums atrast pareizo izeju no situācijas.

Martā nejauši saskarsieties ar simpātiju izrādīšanu no paziņas. Nevazājiet cilvēku aiz deguna – ja simpātijas nav abpusējas, uzreiz pasakiet to.

Martā ir ieteicams pievērst uzmanību savam izskatam un stilam. Jaunavām ir laiks kļūt elegantākām, lai arī tas ne vienmēr ir praktiski. Marta pēdējos datumos finanses sāks uzņemt apgriezienus. Nauda nāks viegli.

Svari

Kāda cita cilvēka laime var kļūt par jūsu skaudības pamatu. Drauga jaunais auto, dizainera drēbes vai veiksme privātajā dzīvē jums liks domāt par savu bezcerīgumu. Taču jums nav pamata tādām domām! Tas, kā jums nav šobrīd, var parādīties jau pēc mēneša. Ja vēlaties iegādāties kustamo vai nekustamo mantu, vairāk strādājiet!

Mēneša vidus – laiks maksāt! Ja jums ir neapmaksāti parādi, obligāti dzēsiet tos. Mēneša beigās jums radīsies vēlme pastāstīt kādam savu noslēpumu, tomēr zvaigznes iesaka paturēt noslēpumu pie sevis.

Mīlas lietās jums ir jāpārtrauc egoistiskā izturēšanās. Jūs kaitina citu cilvēku trūkumi, taču arī jums tādi piemīt! Mīļotais cilvēks pagaidām piever acis uz jūsu kaprīzēm un izturēšanos, taču visam ir savs mērs.

Skorpions

Jums ir jāiemācās novērtēt savu laiku. Neļaujiet citiem cilvēkiem ļaunprātīgi izmantot jūsu laiku. Un netērējiet nelietderīgi savu laiku. Nav īstais laiks tukšām pļāpām, ilgām telefonsarunām, neproduktīvām pārrunām.

Pievērsiet vairāk uzmanības saviem radiniekiem. Izvērtējiet, cik daudz laika tiek veltīts ģimenei un mīļotajam. Iespējams, ka ir pienācis laiks pārskatīt prioritātes, kurām tiek veltīts laiks.

Martā jums būs daudz iemeslu priekam. Negaidīti jaunumi, peļņa, izaugsmes iespējas. Ja labi pacentīsieties, mēneša beigās jums būs lieliska iespēja izrādīt sevi darbā. Izmantojiet to un saņemsiet ātru rezultātu.

Strēlnieks

Martā jums radīsies vēlme parādīt visai pasaulei savu unikalitāti. Lai nu kā, bet nepārcentieties! Iespējams, ka pārāk liela pašpārliecinātība var novest jūs sarežģītā situācijā. Labāk izvēlēties eleganci un savaldību. Tas cilvēks, kam par godu ir veltīti jūsu centieni, tāpat pamanīs jūs.

Zvaigznes brīdina, ka martā jums ir jāpiesargās attiecībās, jo jūsu uzvedība var izraisīt briesmīgu greizsirdības lēkmi partnerim. Iespējams, ka tas sanāks nejauši, taču skandāls būs pamatīgs. Neprovocējiet partneri!

Martā ir paaugstināts nejaušu traumu risks. Ievērojiet drošības noteikumus, vienmēr skatieties zem kājām, ievērojiet piesardzību, lai izvairītos no traumām.

Mežāzis

Lai arī jums piemīt lieliska humora izjūta, martā apkārtējo uzmanību pievērsiet ar savu nopietno attieksmi pret lietām. Mierīgi uztveriet lietas, kuras jūs neapmierina darbā. Esiet vērīgi attiecībā pret kolēģiem, jo kāds no viņiem var rīkoties jums aiz muguras pret jums.

Privātajā dzīvē jūs sagaida patīkami atklājumi. Mīļotais cilvēks var sagādāt patīkamu pārsteigumu. Vientuļajiem Mežāžiem ir iespēja negaidīti satikt cilvēku, kurš daudz nozīmēs dzīvē.

Mēneša beigās veltiet laiku kultūrai. Apmeklējiet teātri, muzeju, izstādi.

Ūdensvīrs

Iespējams, ka dažkārt jums mērķa sasniegšanai trūkst motivācijas. Pārāk lielā pašpārliecinātība var aizmiglot ceļu uz mērķi. Varbūt ir pienācis laiks atgādināt sev, kāpēc tieši jūs vēlaties sasniegt mērķi. Tad arī ceļš uz mērķi kļūs vieglāks.

Nopērciet blociņu, kurā pierakstīt visus sasniegumus. Tas ļaus jums pārskatāmi novērtēt sasniegto. Jūsu spēks ir atkarīgs tikai no jūsu gribas. Neatlaidīgi kāpjot pa karjeras kāpnēm, neaizmirstiet arī par savu veselību. Martā ir ieteicams apmeklēt baseinu.

Martā zvaigznes sola ienākumu palielināšanos. Beidzot jūs saņemsiet sūrā darba rezultātus. Skaidri novērtējiet situāciju, lai liktenis neizspēlētu ar jums ļaunu joku. Nepārvērtējiet materiālo mantu vērtību.

Zivis

Jums ir ļoti, ļoti uzmanīgi jāklausās, ko runā cilvēki ap jums. Reizēm īstā patiesība mēdz atklāties no gluži nejaušiem pazīstama vai nepazīstama cilvēka izteiktajiem vārdiem.

Ja jums ir nomāksts noskaņojums, kaut kas ir sarūgtinājis jūs, nebaidieties izraudāties. Caur asarām jūs pametīs negatīvā enerģija, atbrīvojot vietu tīrai plūsmai. Marta beigās nav ieteicams kaut ko solīt, jo pastāv iespējamība, ka nespēsiet turēt doto vārdu.