Marta horoskops

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 2. marts 2016 00:00
2354

Auns

Martā Auniem ir jāieliek izturīgi pamati nākotnes iecerēm. Intelektuālajām spējām būs īpaši liela nozīme šajā mēnesī -  tās ļaus ātri un produktīvi strādāt, sasniedzot nospraustos mērķus īsā laikā. Profesionālā darbība būs piepildīta ar nozīmīgām pārmaiņām. Lielisks laiks mācību procesam un eksāmenu  kārtošanai. Martā ieteicams apmeklēt sabiedriskus pasākumus un dibināt jaunus kontaktus, kuri nākotnē var lieti noderēt.

Vērsis

Lielisks laiks sevi pierādīt profesionālajā jomā - apliecināt savas spējas priekšniecības acīs, nodibināt veiksmīgu sadarbību ar potenciālajiem partneriem. Martā īpaši labi padosies analītiskā domāšana, tāpēc būs iespējams pavirzīt vairākus darbus, kuri līdz šim Vēršiem nebija pa spēkam. Pateicoties savām darba spējām un diplomātijai, Vēršiem izdosies nodibināt veiksmīgu sadarbību ar neizlēmīgiem klientiem un pavirzīties pa karjeras kāpnēm. Labs laiks jaunu zināšanu un prasmju apgūšanai.

Dvīņi

Svārstības un pārmaiņas privātajā dzīvē. Produktīvs mēnesis - pavirzīsies uz priekšu iepriekš izplānoti, bet atlikti darbi. Martā Dvīņi varēs izrādīt savas līdera un uzņēmēju dotības. Spēja uzkrāt un apstrādāt lielu informācijas daudzumu palīdzēs veiksmīgāk tikt galā ar darba pienākumiem.

Vēzis

Martā nedrīkst palaist garām iespējas, jārīkojas izlēmīgi un mērķtiecīgi. Piemērots laiks privāto attiecību sakārtošanai un apslēpto talantu atklāšanai. Šajā mēnesī Vēžiem ir cītīgi jāstrādā pie vecu kļūdu labošanas, mācīšanās un pozitīvu īpašību attīstīšanas. Martā Vēži īpaši izjutīs sava temperamenta raksturīgākās īpašības. Darbā jāsaglabā diplomātiskas attiecības ar klientiem un kolēģiem.

Lauva

Neatkarīgām Lauvām liktenīgs mēnesis. Martā palielināsies jūsu darba un sociālā aktivitāte. Lauvas būs noskaņotas tikai spīdošam rezultātam. Atkāpšanās no plāniem tiks pielīdzinātas katastrofai. Pateicoties iniciatīvai un atbildībai, Lauvas varēs pavirzīties pa karjeras kāpnēm. Privātajā dzīvē sagaidāmi gan patīkami brīži, gan pārdzīvojumi, bet Lauvas ar savu uzstājību centīsies risināt visus sasāpējušos jautājumus, neatstājot neko pašplūsmā.

Jaunava

Iespaidīgu perspektīvu mēnesis gan privātajā dzīvē, gan profesionālajā jomā, taču šajā mēnesī nāksies ātri apgūt jaunas prasmes. Jaunavu darba un domāšanas spējas martā būs vislabākajā līmenī. Mērķtiecība un centība ļaus sasniegt rezultātus. Martā attiecībās jāievēro kompromisa māksla, tad visi procesi ātrāk virzīsies uz priekšu.

Svari

Lieliskas iespējas profesionālajai izaugsmei, tikai jāuzņemās iniciatīva. Neskatoties uz šķēršļiem, martā izdosies iegūt zināmu vietu sabiedrībā un atzinību. Svarīgi nelaist garām sadarbības iespējas, nesvārstīties, neapstāties un nemainīt nosprausto virzienu. Privātajā dzīvē Svari būs noskaņoti uz noteicēja lomu.

Skorpions

Skorpioni iesoļos jaunā pašattīstības līmenī. Lielisks laiks apjomīgu projektu finalizēšanai, kuri ieviesīs pārmaiņas karjerā. Katrā šķērslī ir jāsaskata pārbaudījums, kuru ir mērķtiecīgi jāpārvar. Īpaši piemērots laiks virzībai pa karjeras kāpnēm, tiecoties uz līderību. Lielisks laiks mācībām, jaunu prasmju apgūšanai un profesionālai pilnveidei, pievēršot īpašu uzmanību intelektuālā līmeņa celšanai un diplomātisko spēju attīstīšanai.

Strēlnieks

Neskatoties uz perioda sarežģījumiem, Strēlnieki sasniegs savus mērķus ar saviem spēkiem. Lielisks laiks izrādīt pasaulei savas prasmes un intelektuālās dotības. Martā sagaidāma rosība gan privātajā dzīvē, gan profesionālajā jomā. Iespējamas noderīgas iepazīšanās ar cilvēkiem, kuri labprāt palīdzēs Strēlniekiem mērķu sasniegšanā. Finanšu stāvoklis iepriecinās ar pozitīvu dinamiku.

Mežāzis

Mērķtiecīgākajiem Mežāžiem martā izdosies beidzot definēt savu dzīves mērķi. Šis ir piemērots laiks stratēģijas izstrādei. Mežāžiem netrūks radošuma un intelektuālo spēju. Ceļā parādīsies vairākas lieliskas iespējas, kuras nevajadzētu laist garām. Martā ir jāstrādā, nežēlojot spēkus, bet jāsaglabā diplomātiskas attiecības ar apkārtējiem - tās palīdzēs noderīgu sadarbības kontaktu dibināšanā un attīstīšanā. Martā nevajag šaubīties un izdomāt atrunas, ir laiks rīkoties.

Ūdensvīrs

Sarežģīts, bet produktīvs mēnesis ar radošām idejām profesionālo mērķu sasniegšanai. Šajā mēnesī ir būtiski mācīties no pagātnē pieļautajām kļūdām un izvairīties no tām nākotnē. Lielisks laiks mācībām, jaunu prasmju apgūšanai, informācijas iegūšanai un apstrādei - nākotnē lieti noderēs profesionālajā darbībā. Piemērots laiks privātās dzīves uzlabošanai.

Zivis

Labvēlīgs laiks profesionālajā darbībā. Spējas un talantus ievēros un novērtēs svarīgi cilvēki. Atbildība, iniciatīva un intuīcija spēlēs īpašu lomu profesionālajā darbībā. Martā jāpiefiksē visas pēkšņās idejas un jācenšas tās realizēt. Ievērojot diplomātiskas attiecības, Zivīm izdosies noslēgt nozīmīgus sadarbības līgumus un gūt peļņu.

Foto: www.jesus-is-savior.com

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies

Kā pievienot rakstus Sieviešu Klubā?

PAMĀCĪBA: Kā pievienot rakstu/fotoblogu/video Sieviešu Klubā?

PAMĀCĪBA: Kā pievienot rakstu/fotoblogu/video Sieviešu Klubā?

Kādēļ sākt blogot Sieviešu Klubā?

Kādēļ sākt blogot Sieviešu Klubā?

Redaktores sleja

Pārmaiņas...

Pārmaiņas...

Kādi konkursi notiek Sieviešu klubā

Skaistumkopšanas balvas, kino un teātru biļetes, grāmatas

Horoskopi

Horoskopi: ko zvaigznes sola jūlijā

Horoskopi: ko zvaigznes sola jūlijā