Marsietis (The Martian)

Linduchy
Linduchy 16. oktobris 2015 11:00
1321

Vai esi kādreiz vēlējusies palikt viena visā pasaulē? Nezinu, vai astronauts Marks (Matt Damon) kādreiz ir neapdomīgi izteicis šādu vēlēšanos, bet traģisku apstākļu sakritība noved viņu pie vientulības uz Marsa - dzīvošanai nepiemērotas sarkanās planētas ar blīvu atmosfēru, kas sastāv no oglekļa dioksīda, slāpekļa un argona. Marsa virsmas vidējā temperatūra ir −63 °C. Un attālums līdz Zemei - 55.76 milj. kilometri.

Astronautu komandas biedri un misijas vadība uz Zemes uzskata, ka Marks ir gājis bojā. Glābjoties no iznīcinošas vētras, astronautu komanda pametusi sarkano planētu.

Marks neticamā kārtā ir izdzīvojis, taču viņu sagaida vesela rinda ar problēmām - nav sakaru, ierobežoti pārtikas resursi, vientulība un neizturama komandas kapteiņa atstātā mūzikas izlase. Labi, ka Marks ir astronauts-botāniķis un optimists.

Kosmoss un Marss nav vieta pesimistiem. Te ir jābūt apķērīgam un radošam, lai rastu iespēju pielāgoties videi un izdzīvot, cerībā, ka kādu dienu tevi izglābs.

Interesants stāsts, aizraujoši notikumi. Matt Damon aktierspēle lieliska (kā jau vienmēr). Specefekti - ir!!! Brīžiem, protams, viss notiekošais ir tik neticams, bet saprotams, ka tā ir masu filma. Un kopumā pat ļoti interesanta un skatāma filma.

Režisors: Ridley Scott

Galvenajās lomās: Matt Damon, Jessica Chastain, Kristen Wiig

Attēls: www.eonline.com


Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
vecsprofils 17. oktobris 2015 13:43

Vīŗs ļoti grib aiziet, tad nu pievienošos arī es :) (Y)

Ardlem 16. oktobris 2015 13:33

hhmmm... lasot pirmos teikumus, noticēju, ka tas ir pa īstam :D

Linduchy 16. oktobris 2015 11:55 VIT@

ROFLROFLROFL labz

Ciao 16. oktobris 2015 11:44

Ha ha tieši šorīt ieliku šo filmu kino klubā!