Mans visvismīļākais ārzemju ceļojums!

hiperkeri
hiperkeri 14. maijs 2012 00:00
867

Sveikas! Es jau esmu rakstījusi par sava šīgada lielāko ceļojumu - uz Lielbritāniju. Tās, kuras nav lasījušas - braucu strādāt - spēlēt baleta izrādes uz veselu mēnesi pa visu Lielbritāniju - Poole, Brighton, Northampton... tās ir tikai dažas no tām pilsētām, bet apmlitūdu pašas redziet - kā no salas apakšas - tā - līdz pašai augšai.

Gribēju beidzot padalīties ar tām emocijām, kuras beidzot manī ir līdz galam nobriedušas, un arī to,kādēļ vispār rakstu šo rakstu - jo esmu vēl daudz ko apdomājusi-un arī daudz ko sapratusi.

VIsā visumā es esmu ceļojusi daudz - tālākie braucieni uz Dāniju, Ungāriju, Zviedriju, Poliju, Ukraina... Tad jau arī brālīšvalstis - Igaunija, LIetuva, Baltkrievija - izbraukātas krustu šķērsu. Arī Latvija ir apbraukāta daudz reižu.

Jāsaka paldies tam, ka esmu mūziķe, jo nevienā no šīm valstīm es neesmu braukusi atpūsties - lai gan arī tas ir apvienots ar koncertiem, konkursiem un festivāliem. Esmu braukusi ar autobusiem, peldējusi ar prāmi... Taču šogad es nokļuvu tur, kur vēlējos - un pat ar lidmašīnu. Jā! Tas bija pirmais, kas šo visu pasākumu ar Angliju padarīja īpašu - tas pirmais `uzrāviens` gaisā. Tad nu gan varēju sevī smīnēt -`aidā, jūriņā!`:)

Uz Angliju jau sen vēlējos aizbraukt - tā ir viena no saraksta`kur aizbraukt, lai dzīve nebūtu pavisam garlaicīga` top valstīm. Aiz tās ir Grieķija, Ēģipte (neizmērojamie kultūras mantojumi), Amerika (lai pārliecinātos, ka tiešām JEBKURA sieviete tur, kas mazāka par 44.izmēru, tiek uzskatīta par topmodeli :D), Francija (sievietei taču vajag reizi dzīvē aizbraukt uz Eifeļtorni!), un vēlreiz uz Zviedriju (jo man ir vajātājsapnis, ka mani reiz bildinās Stokholmā, ziemas vidū, un apkārt noteikti būs pilns ar lampiņu virtenēm...mmm).

Vēl jau ir arī Itālija - dželato dēļ un `čiao,bella!`, par kuru gribu kārtīgi izsmieties:)

Tad nu reiz man radās iespēja uz turieni arī aizbraukt (pie tam, pašai nemaksājot ne par biļetēm, ne uzturēšanos, ne ēšanu (un ēdināja pēc pilnas programmas). Un man vēl samaksā! Vai tas vien nav sapnis, lai arī brauktu kaut uz  pasaules otru galu? Varēju justies kā karaliene savā (vienā no) sapņu valstī, nododoties vienīgi augstajai mākslai.

Protams, vēlāk sapratu, ka tas nemaz nav tik viegli - mēnesi no vietas spēlēt 1-2 izrādes. Sākās arī emocijas - protams, ja esi viens pilnīgi nepazīstamā kompānijā, jūties nedrošs un viegli ievainojams... 

Sāku tur visa pārdzīvotā dēļ justies kā tāds bullēns, kurš visu laiku skrien sarkanā mūra sienā. Bet beigās jau atmaksājas, ja vien tu tur turpini skriet. Beigās jau tas mūris brūk uz aiz tā-patiešām laba padarītā darba sajūta.

Tās tādas pārdomas. Bet tagad-mazais ceļojums man līdzi!:)

Vienīgajā brīvdienā aizbraucu uz Londonas centru.

Tur tika apskatīts viss no Lielā Beņa līdz pat Bekingemas pilij, Lielajai acij, novērtēti mākslas dārgumi iekš Nacionālās Galerijas (diemžēl, laika pietika tikai priekš impresionistiem..), kā arī dažām inčīgākām vietiņām kā muzejs`Ripley`s Believe it or not!` - šajā tiešām iesaku ieiet, ja vēlas redzēt no no neikdienišķā...

Tā kā skatos, ka pašlaik bildes pievienot ir neiespējams, tad uztaisīšu galeriju iekš fotoblogiem:) Cerams - novērtēsiet:)

Tikmēr vēl es te pavārīšos savā sulā.

Mēneša laikā es atradu sevi kā citu personu. Man vajadzēja vairāk uzticēties savām spējām. Lieki sacīt, ka vēljoprojām uzskatu sevi par zaļu gurķi... Jutos,kā tagad mūsu hokeja komanda - ik pēc katras spēles nav laiks emocijām, bet jāgatavojas nākošajai dienai vai arī dienas otrajai pusei. Gluži vienkārši - ja Tev nav laika, kurā ieslīgt emocijās, tad koncentrācija ir nokaitēta gluži sarkana. Vienkārši ej un dari savu darāmo. Esi viens no zobratiņiem kopējā mehānismā. Tā jau tie organismi pastāv - kad katra daļa dara savu darāmo(un daudz nerunā pretī:D)

Dabūju arī sevi pārvarēt citā sfērā. Pārbaudīju savu uzticības limitu. Parasti jau es vienmēr esmu bijusi ļoti gaisīga meitene, kas ātri samīlās un ātri arī tas viss beidzas. Šajā braucienā sajutu vairāku cilvēku uzmanības apliecinājumus.

Mana rīcība? Es tikai pasmējos.Un tad es sāku domāt - es laikam esmu pāraugusi to stadiju, kad jebkura vīrieša uzmanības apliecinājumi liek domāt-`ak,ģībstu-viņš uz mani paskatījās..`-a la kaut kas tāds...

Varbūt tagad es dažu labu acīs esmu nopelnījusi `stervas` parametrus, jo neatbildu ar to pašu, taču es pirmo reizi dzīvē sajutu to, ko nozīmē mīlestība. Ka Tu uzticies otram cilvēkam un zini, ka viņš var uzticēties Tev. Tādas lietas nedrīkst uztvert pašsaprotami - uzticību var iegūt, bet zaudēt var tikai vienreiz un atpakaļceļa nav. Es beidzot iemācījos, ka esmu spējīga uz tiešām dziļām jūtām un sajuto to vērtību sevī. Tas man bija lielākais atklājums pašai par sevi,kas šo garo ceļojumu padarīja patiešām īpašu.

Un vēl - es beidzot redzēju vietu, kur vienmēr spīd saule. Tur - virs mākoņiem:)

Ja varētu teikt - es biju `pasaulē` visskaistākajā vietā:) - virs pasaules:)

Vairāk par to, kā man gāja Lielbritānijā, skati fotoblogā! 

{fotoblog:2469}

Uzraksti arī Tu savu blogu par mīļāko ceļojumu un laimē balvu no Schwarzkopf!

SAVU STĀSTU PIEVIENO ŠEIT!

 Balva: Schwarzkopf Professional BC Sun Protect līnijas produktu komplekts!

Ceļojuma komplekts ir iepakots ērtā kosmētiskā somiņā un satur šādus 100 ml flakonus:

  • BC Sun Protect Hair & Body šampūnu - ikdienas lietošanai matu un ķermeņa mazgāšanai pirms un pēc sauļošanās. Maigais sastāvs kopj saules nogurdinātus un jutīgus matus. Mati tiek maigi izmazgāti un mitrināti. Saules, sāļā ūdens un vides faktoru izraisītie bojājumi tiek samazināti, jo antioksidants – vitamīns E neitralizē brīvos radikāļus. Produkts mirdzošiem un veselīgiem matiem vasarā!
  • Spray Conditioner smidzināmu kondicionieri - šis izsmidzināmais kondicionieris lieliski noderēs vasaras sezonā, palīdzot matus aizsargāt ikdienā, kā arī uzturoties pludmalē. Tas mazina UV starojuma iedarbību uz matiem, kā arī bojājumus, ko izraisa sāļais ūdens, smiltis un citi vides faktori.
  • After Sun Spray Treatment smidzināmu kopšanas līdzekli pēc sauļošanās - šis matu kopšanas aizsarglīdzeklis, kas dziļi baro matus, īpaši radīts matiem pēc ilgstošas uzturēšanās saule. Tas iztaisno un nogludina matus, palīdzot novērst saules izraisītos bojājumus.

Ceļojuma komplekts matiem piešķir lielisku vasarīgu izskatu, kā arī ietaupa vietu ceļojuma somā!

Gaidām arī tavu stāstu! 

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
hiperkeri 15. maijs 2012 09:05

Lielaakoties-ir vienalga:) Bet tad uz iisu briidi iesleedzas cita apzinja,kas mudina apdomaat dziivi lielaas lietaas un no malas:D

Ivetta 14. maijs 2012 08:11

Ja Tu jūti, zini, ka Tev ir tā labi, tad vai nav vienalga ko citi nodomā? :) Tas tā par to "stervu" ;)