Mans viena seriāla stāsts....

Kerstyna
Kerstyna 10. decembris 2014 13:41
15348

O!!! Pulkstenis ir jau 03:15 no rīta!!!! Man acis ir sarkanas, esmu nopinkšķējusies beigta...

  Nu tā ir, kad aizraujas ar skaistu acu pāri un skatās turku seriālu „Gumušas stāsts” visu cauru nakti :D

Kad LNT sāka rādīt „Gumušas stāstu”... es aizrāvos, jā , jā, aizrāvos, ar jauna  vīrieša skaistajām acīm.  Parasti neaizraujos.

 Gribēju skatīties, kas tālāk ar viņiem notiks.

Atradu, skaidrā turku valodā ar krievu, grieķu, bulgāru subtitriem...  Svešvalodu kursi onlainā... Bet ne par to stāsts... 96. Sērijas ar subtitriem, 97.-100.skaidrā turku valodā. 

Turku seriāli nav latīņamerikas seriāli, tas nu ir skaidrs.  Un man ir iepatikušies turku seriāli tāpēc, ka seriālu radītājus diezgan ierobežo ētiski, morāliski, tradīciju rāmji.  Viņiem ir jābūt ļoti radošiem, lai parādītu to, ko grib parādīt. Tiek radīta noskaņa un atvērti skatītāja fantāzijai vārti... Nevis uzreiz  „čiki – briki” :D, kā daudzos  Eiropas un Latīņamerikas seriālos.

 Seriālam ir ļoti labs mūzikas fons, labie tēli ir nepārprotami labi un sliktie ir nepārprotami sliktie, sievietes skaistas un vīrieši vīrišķīgi. Emocijas sit augstu vilni, intriganti nesnauž...

 Pa visu seriālu, seriāla galvenais pāris, vienu reizi izšķīrās oficiāli,  vairākas reizes tāpat vien... Un vienas kāzas nenotika, jo līgavainis aizbēga, bet viņi tomēr paspēja vēl trīs reizes viens ar otru apprecēties.

Skatoties seriālu paraudāju no sirds, dusmojos uz varoņiem, ka tie paši uzprasās uz nepatikšanām, rada situācijas, kad skandāls ir neizbēgams... Bet tas ir seriāls, tur savādāk nevar...

 Jāsaka, ka seriāla radītāji ļoti meistarīgi spēlē uz skatītāja emocijām un uztur augstu spriedzes līmeni... īpaši pēdējās sērijās.

 Viss ir labi – sliktie pamazām dabū galu, nonāk cietumā, tiek atmaskoti utt.  Vajadzētu būt grandiozam  „Happy and” BET  nē... Galvenie varoņi  3 sērijas balansē uz  dzīvības un nāves robežas, nav iespējams atrauties, jo gribās taču zināt... kā tas viss beigsies..

 Un tā ir 3:15, es nopinkšķējusies atvados no skaistajām zilajām acīm... līdz nākamam seriālam  :D

http://1plus1tv.ru/series/tureckie_serialy_na_russkom_jazyke/11968-serebro-nur-g252m252351-vse-serii-1-100-seriya-turciya-2005-smotret-onlayn-tureckiy-serial-na-russkom-yazyke.html

http://latino-serialo.ru/tureckie_seriali_online/

 

Blogo Sieviešu klubā un laimē!

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
elizabrokane 25. februāris 2015 16:21

11. martā beiksies nuu.. karoč martā:D

Kerstyna 10. decembris 2014 16:45 Nymph

Aha, tas pats. Es Kārdinājuma varas pēdējā sērijā pinkšķēju no visas sirds...
;(

Nymph 10. decembris 2014 16:22

Un es domāju, ka es viena tāda "saspiedusies" :D
Manā gadījumā gan runa nav par šo seriālu, bet to, kas pirms šī tika rādīts LNT - Kārdinājuma varā (man šķiet, ka tā viņš pareizi saucās)... es domāju, ka esmu pārdzīvojusi seriālu ēru, bet vienu dienu nejauši uzķēru un sāku skatīties (tas gan jau bija uz seriāla beigu pusi, kādā 60.sērijā pieslēdzos), bet tas mani tā ievilka tieši ar to, ka tomēr bija citāds kā ierastie latīņamerikas seriāli. Tik... daudz tradīciju, pieklājības, pietātes savstarpējās attiecībās par spīti visām attēlotajām intrigām, kā tika demonstrēts tajā seriālā, nekad nebiju redzējusi. Un noslēguma sērija mani tiešām pārsteidza līdz sirds dziļumiem, lai gan jau pēc dažu sēriju noskatīšanās sapratu, ka šim "happy-end" nav iespējams nekādi. Manas prognozes arī piepildījās un patiesību sakot tieši par to novērtēju šī seriāla sižetu - tas nedrīkstēja un arī nebeidzās labi kā pasakā, kā latīņamerikas šedevros :)
Un, jā - galvenajā lomā laikam bija tas pats aktieris, kas šajā jaunajā seriālā :)

Kerstyna 10. decembris 2014 14:19 Cerīte

Es tagad varu pa LNT skatīties bez liekiem satraukumiem, jo es jau zinu, ar ko tas viss beigsies ;)

Cerīte 10. decembris 2014 14:05

Mana māte tagad iekritusi Gumušā-var teikt katru vakaru no 18-20 naf mājās:D:D