Mans iedvesmas avots un dvēseles dziednieks

pece
pece 25. jūlijs 2017 19:05
1489

Esmu dzimusi un augusi pie jūras. Jūras spēks un mežonīgums mani ir vilinājis vienmēr. Lēnām dzīves gaitā jūra ir kļuvusi par manu lielo dzīves lēmumu pieņemšanas vietu.

Jūras šalkas nomierina un apskaidro prātu, jūras vējš glāsta un samīļo, basas kājas jūras smiltīs vai uz saulē sasiluša akmens paņem zemes un dabas spēku. Tas viss kopā uzlādē emocionāli, apskaidro domas un vismaz man atvieglo lēmumu pieņemšanu.

Es aizveru acis un ļauju domām plūst pašām un vienlaikus nedomāt neko.

Nav tā, ka lēmumi nāk viegli un atliek tik nonākt jūras krastā. Reizēm tur jāatgriežas atkārtoti, atkal un atkal, kamēr lēmums atnāk.

Tāpēc es vasarās izbaudu mirkļus, kad bērni bauda jūras priekus arī tad, kad man jūras ūdens šķiet daudz par aukstu. Bērniem jau vienalga, jo ir tak vasara! Es vienkārši meditēju.

Citos gadalaikos labprāt dodos garākās pastaigās gar jūras krastu un arī mana ģimene labprāt  dodas šādās pastaigās. Esmu saskārusies ar uzskatu, ka pie jūras ir ko darīt vien vasarā. Varbūt tas ir pat labi, jo citos gadalaikos manas pastaigas bieži vien neiztraucē pat neviena dzīva dvēsele.

Šad un tad saņemamies mazliet lielākiem izaicinājumiem un šogad devāmies 10 km garā pārgājienā gar jūras malu. Tas protams nav daudz, bet man gribējās, lai tas notiek ar prieku.

Mani tuvākie ir pieņēmuši to, ka man vajag jūru. Kad reizēm kļūstu nogurusi no ikdienas, tad dzīvesdraugs saka – braucam pastaigāties gar jūru, jo zina, ko tā man nozīmē.

Jūra – tu esi mana iedvesma un es tevi mīlu! 

Vasaras iedvesmas konkurss

20170319094751-96374.jpg

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
pece 26. jūlijs 2017 15:50

Jā, jūras maģija mani fascinē :)

Linduchy 26. jūlijs 2017 15:09

Jā, jūrā ir sava maģija :) (Y)

ofelija 26. jūlijs 2017 01:11

Man arii noteikti vajag uudeni un zalos augus apkaart-loti nomierina,dod speeku!
Es varu seedeet pie okeaana stundaam un skatiities vilnos!
Patiik juuras ,okeaana smarza!