Mani vasaras ūdens prieki

hiperkeri
hiperkeri 3. jūlijs 2012 12:30
828

Jāsaka gan, ka mana peldsezona vēl nav sākusies, bet es jau esmu patīkama satraukuma pilna, gaidot, kad manā pludmalē parādīsies paziņojums par ūdens temperatūras maģisko: 20 grādi :)

Tas ir brīdis, kad es pārstāju aizbildināties, ka varbūt tomēr par aukstu ūdens, un ar lielo ieskrējienu metos iekšā (lai izvairītos no tik pierastā-āāāāāāāāāāāā, kamēr notiek iešana līdz iespējamajam peldamajam dziļumam, piemēram, Jūrmalas ūdeņos...)

Pagaidām es to spiegoju, ejot turpat sauļoties - garām paziņojumu dēlim vienmēr uzmetu aci, cik grādu ūdenī un kāda ir ūdens kvalitāte. Var jau vienmēr pārliecināties, uzmetot aci ūdenim, bet tomēr - labāk, ja kāds cits cilvēks, kurš ir kvalificētāks šādos jautājumos, pārliecinās par ūdens draudzīgumu peldētgribētājiem.

Mana vieta jau 2.gadu nu ir Jelgavas peldvieta - ļoti tuvu pie pašas Jelgavas pils. Skati - par miljonu, var papeldēties, noīrēt katamarānu vai laivu, aiziet fotosesijā pa pils parku... Vai nav ideāli? Ja vēl saulīte būtu vairāk, tad - pilnīga odziņa. Gribas to visu baudīt, baudīt, baudīt...

Pati peldvieta ir norobežota ar bojām, tai ir arī savi glābēji, pludmale draudzīga māmiņām ar bērniem, un arī publika patīkama - ja kāds atnāk viens, tad ik pa laikam var redzēt, ka paprasa citiem pieskatīt savas mantas. Un ziniet - man vēl nekas nav bijis nozagts!!! Un es esmu rīdziniece - pašas saprotiet - esmu pieradusi vērot cilvēkus ar neuzticības pilniem skatieniem - Jelgavā es pilnībā no tā atpūšos...

Pa ceļam uz peldvietu ir ļoti skaista promenāde - iemēģināta vairākās romantiskās pastaigās... Nu tik tiešām, ko vairāk varētu vēlēties? Balta smiltiņa, ūdens nesmird pēc aļģēm, turpat arī viena kafejnīca, kur nopirkt saldējumu. Vareni!

Es gan neesmu lieliska peldētāja - bērnība saistās ar vairākām traumām (žēl, ka tad, kad biju maziņa, man nebija iespējas iet uz šādu vietu. Būtu aiztaupītas uhhh, daudz reizes, kad pēdas tika uz akmeņiem sadurstītas.), taču tieši šīs vietas ietekmē es šīs 2 vasaras daudz vairāk pavadu savu brīvo laiku tieši pie ūdeņiem.

Ir pat doma saņemties uz ūdensslēpēm un ūdensmotociklu:) Tad nu redzēs, kā sanāks šis mazais sapnītis:)

Pastāsti arī Tu par saviem vasaras ūdens priekiem un laimē The Body Shop ķermeņa sviestkrēmu! 

Balva

Sviestkrēms viegli iesūcas ādā, padarot to maigu un gludu, kā arī novēršot sausumu – tas mitrina ādu līdz pat 24 stundām pēc lietošanas. Piemīt izteiksmīgs un kārdinošs zemeņu aromāts. Sviestkrēma galvenās sastāvdaļas ir zemeņu sēklu eļļa, kas atjauno ādas dabisko aizsargkārtiņu, un Godīgas tirdzniecības programmas ietvaros iegūtais šī riekstu un kakao sviests, kas aizsargā, baro un mitrina ādu. 

Vairāk par The Body Shop produkciju uzzini mājas lapā>>

Konkurss „ Sieviešu Klubā notiek no 3.jūlija līdz 5.jūlijam, bet ķermeņa sviestkrēma īpašnieci noskaidrosim jau šo piektdien, 6.jūlijā!

Pasteidzies iesūtīt savu blogu, nenokavē iespēju tikt pie lieliskas balvas! 

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies

Kā pievienot rakstus Sieviešu Klubā?

PAMĀCĪBA: Kā pievienot rakstu/fotoblogu/video Sieviešu Klubā?

PAMĀCĪBA: Kā pievienot rakstu/fotoblogu/video Sieviešu Klubā?

Kādēļ sākt blogot Sieviešu Klubā?

Kādēļ sākt blogot Sieviešu Klubā?

Redaktores sleja

Pārmaiņas...

Pārmaiņas...

Kādi konkursi notiek Sieviešu klubā

Skaistumkopšanas balvas, kino un teātru biļetes, grāmatas

Horoskopi

Horoskopi: ko zvaigznes sola jūlijā

Horoskopi: ko zvaigznes sola jūlijā