Mani secinājumi, pēc Rīgas modes nedēļas

Rebeka
Rebeka 7. aprīlis 2014 03:15
1518

Jau daudzus gadus apmeklēju, Rīgas modes nedēļas, skates un līdz ar to, ir ar ko salīdzināt. Pirmā, kuru apmeklēju, man šķiet, bija gadus septiņus vai astoņus atpakaļ ,uz to mani paņēma līdz mana mamma.

Esmu secinājusi, gan toreiz, kad biju uz pirmo skati savā dzīvē, gan tagad, kad apmeklētas skates jau gadiem, skaidrs ir viens, apmeklētāji neizprot, kas tad īsti ir jāvelk mugurā viņiem pašiem, dodoties uz šo pasākumu. Ir daļa cilvēki, kuri saģērbušies pavisam vienkārši, džinsos un džemperīšos, ir daļa, kuri sapucējušies un piedomājuši pie sava stila, un vēl ir tie, kuri šauj pār strīpu ar greznību un vairāk izskatās, kā doties uz pieņemšanu pie karalienes, nekā vienkārši atnākuši apskatīt kāda dizainera jaunākos veikumus. Ahh… nu jā, protams, vēl frīkainie, kuri nāk izrādīties un šokēt. Godīgi atzīšos, arī es īsti, vēl līdz šim, neesmu sapratusi, kur ir tas balanss, un velku mugurā to, kas tobrīd skatoties skapī, mani uzrunā.

Image

 

Image

 

 

Image

Šogad izvēlētā vieta man bija ļoti ērta, jo varēju no mājām atbraukt 15min. laikā un brīvi, bez stresa novietot mašīnu stāvvietā. Telpas un pati zāle bija iekārtotas, it kā jau labi, cilvēkiem bija kur apgriezties un arī vizuāli bija gaumīgi un man patika. Bet sēdvietas bija stipri par maz + nenormāls bezgaiss. Dīvaini arī, ka šoreiz nebija atsevišķi paredzētas sēdvietas latviešu presei, kas man šķita diezgan absurdi, jo kā gan žurnālists var atspoguļot pasākumā notiekošo, ja viņam jāstāv kaut kur pūlī un pusi no visa varbūt, nemaz neredz, stipri dīvaini no organizatoru puses. Un tas, ka skates nesākas laikā un kavējas aptuveni 40 minūtes ir ierasta lieta , es domāju, ka tas pat tiek darīts speciāli, lai vieglāk saorganizēt tautu un nebūtu kavētāju, kuri lien zālē kad skate jau sākusies, bet varbūt es maldos.

Starp skatēm ir interesanti vērot publiku, jo cilvēki ielūgumus dabūjuši dažnedažādākie. Interesantākais moments bija starp Qooqoo un Annas Led skatēm, jo uz pirmo publika pārsvarā bija tīņi sākot jau no 15 gadiem, kuri kā nu mācēdami bija saģērbuši mugurā Aļonas pavasara kolekcijas apģērbus un mēģinājuši kaut kā izcelties. Tad uz otro, publika novecoja aptuveni par 15 gadiem, uz Annas Led veikumiem skatīties jau pulcējās nopietnāka publika. Lai gan, man pašai Qooqoo stila apģērbi noteikti patīk labāk nekā Annas Led, tomēr, skatēs man patīk atrasties kopā ar mazliet, nopietnāku publiku.  

Image

(Qooqoo)

Image

(Anna Led) 

Par pašām skatēm šoreiz nestāstīšu,gan internets, gan sieviešu klubs pilns ar bildēm, kurās pašas jau varat savām acīm redzēt kas un kā izskatās un novērtēt. Ja nenoslinkošu, varbūt, vēlāk uzrakstīšu arī savas domas par tām uz kurām es biju...

 

Seko manam blogam: 

http://watchingandtalking.wordpress.com/

https://www.facebook.com/watchingandtalkingrebeka

http://www.draugiem.lv/watchingandtalking/

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies

Kā pievienot rakstus Sieviešu Klubā?

PAMĀCĪBA: Kā pievienot rakstu/fotoblogu/video Sieviešu Klubā?

PAMĀCĪBA: Kā pievienot rakstu/fotoblogu/video Sieviešu Klubā?

Kādēļ sākt blogot Sieviešu Klubā?

Kādēļ sākt blogot Sieviešu Klubā?

Redaktores sleja

Pārmaiņas...

Pārmaiņas...

Kādi konkursi notiek Sieviešu klubā

Skaistumkopšanas balvas, kino un teātru biļetes, grāmatas

Horoskopi

Horoskopi: ko zvaigznes sola jūlijā

Horoskopi: ko zvaigznes sola jūlijā