Mani savādie Ziemassvētki

nosiguldas
nosiguldas 28. decembris 2011 11:30
608

Ziemassvētku laiks ir mans mīļākais laiks, un tāpat kā visi es sev dodu solījumus un iedomājos vēlēšanos. Sākumā var likties savādi, jo vienīgais ko lūdzu uz ziemassvētkiem bija gaisma, bet tagad visu pēc kārtas.

 

 

Decembra sākums manā ciemā iesākās ar nepatīkamu vēsti, mēs palikām bez elektrības. Kā jau katrs normāls cilvēks arī mūsējie, vispirms meklēja vainīgo, bet pēctam konstatēja, ka te nepieciešams "laimes lācis", tā pagāja nedēļa, bet pie mums tumsa.

 

Sanākot kopā notika asas vārdu pārmaiņas, bet gribot negribot nācās secināt, ka paši vien esam vainīgi, cits tapēc ka blēdis, cits tapēc ka slinks, vai kūtrs. Kā jau tādos brīžos notiek, tiek izvēlēts parlamentārietis un tā nu sākās mans ceļš uz ilgi gaidīto gaismu.

 

Es jau sen esmu pārliecinājusies, ka visur ir labi cilvēki un gribu pateikt paldies Latvenergo Siguldas filiāles darbiniekiem, kas mani atbalstīja un  palīdzēja.

 

Nu tā, sakārtojot mūsu prasības un iespējas pa plauktiņiem, saņēmām nosacījumus pie kuriem varam atgriezties civilizācijā.

 

Tā lēnām, nelielu sniegu nomainot ar lietu pienāca ziemassvētku rīts. Ziema bija dāvājusi zemei nelielielu baltu sniega segu un es lēnām soļoju uz ciema ēku. Šogad nekas nebūs kā parasti, eglīti gan pa nelielu gaismiņu izpušķoju, bet pīrāgus izcept nesanāks un māja nesmaržo pēc piparkūkām. Dieviņ, palīdzi mums, tik ļoti gribētos sagaidīt vismaz vakaru gaišā mājā. Tā prātojot atvēru ārdurvis.

 

Pretī man raudzījās smaidošas sejas, mēs to esam paveikušas, nauda rēķina apmaksai mums ir. Es nevaru izteikt ar kādu prieku es zvanīju elektriķim un jau pēc neilga laika telpu piepildīja patīkama gaisma. Es nemaz nepamanīju kā atvērās durvis un ienāca telpā pavecāka kundzīte, kas pienāca pie manis un apņēma mani. Paldies meitiņ un priecīgus ziemassvētkus.

 

Nākošās rītā, kad visi vēl gulēja, es ar tējas tasi rokā ieritinājos dīvīnā pie televīzora. Kakls sāp un arī iesnas, bet sajūtas vienreizējas. Es saņēmu savu lielāko dāvanu ziemassvētkos un ticat man, tās vērtību var saprast tikai tas, kas ilgāku laiku padzīvo sveču gaismā.

 

Tapēc es visiem no sirds novēlu gaišu 2012. gadu!

 

Ja arī tu vēlies dalīties savā Ziemassvētku un/vai Jaunā gada svinēšanas stāstā, iesūti savu blogu šeit! 

 

Vairāk par konkursu lasi te! 

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
hiperkeri 28. decembris 2011 12:59

nudien,tās vienkāršās lietas ir ģeniālas..

nosiguldas 28. decembris 2011 12:51

juridiskā niansēs neieslīgšu, bet mēs neesam LE klienti, mēs saņemam elektrību no juridiskas personas, dotajā gadījumā sava veida apsaimniekotāja, kas dažādu pretlikumīgu darbību rezultātā nemaksāja rēķinus pilnā apmērā un izveidojās parāds ar 5. cipariem

mazaa raganina 28. decembris 2011 12:40

(F)
Īsti nesapratu gan kāpēc palikāt bez elektrības, neticu,ka LE savus klientus tik ilgi atstāj bez elektrības tāpat vien.

Kā pievienot rakstus Sieviešu Klubā?

PAMĀCĪBA: Kā pievienot rakstu/fotoblogu/video Sieviešu Klubā?

PAMĀCĪBA: Kā pievienot rakstu/fotoblogu/video Sieviešu Klubā?

Kādēļ sākt blogot Sieviešu Klubā?

Kādēļ sākt blogot Sieviešu Klubā?

Redaktores sleja

Pārmaiņas...

Pārmaiņas...

Kādi konkursi notiek Sieviešu klubā

Skaistumkopšanas balvas, kino un teātru biļetes, grāmatas

Horoskopi

Horoskops 2020. gada jūnijam

Horoskops 2020. gada jūnijam