Manas interneta pieturvietas

VesmaSk
VesmaSk 28. septembris 2014 19:59
2064

Man patīk internets un man patīk lieliskās iespējas, ko tas sniedz. Šeit pastāstīšu, kuras lapas man patīk un kuras atvieglo dzīvi (vismaz man).

 1. www.rigaskarte.com – ideāls vietne, lai atrastu adresi Rīgā un lai piemeklētu izdevīgāko transportu uz turieni.
 2. www.rigassatiksme.lv – izmantoju, lai plānotu braukšanas laiku un kombinētu maršrutus. Tagad pieejama arī mobilā aplikācija un to jau esmu iesūkusi savā telefonā.
 3. Rindapiearsta.lv – var apskatīties (Excel failā), kurās veselības aprūpes iestādēs rindas pie speciālistiem un izmeklējumiem ir garākas un kur īsākas. Es šādi nedēļas laikā tiku pie izmeklējuma, uz kuru vienā otrā slimnīcā jāgaida vismaz pāris mēnešus. Lieliski, ka sarakstam klāt ir arī katras iestādes adrese un kontakttālruņi.
 4. www.zva.gov.lv – Zāļu valsts aģentūra, var atrast zāles gan pēc nosaukuma, gan pēc aktīvās vielas, kā arī izlasīt pamācību un zāļu aprakstu, ja mājās tas ir nozaudēts.
 5. www.meteo.lv un www.gismeteo.ru – laika prognozes lapas, kuras izmantoju, lai paskatītos, kāds laiks gaidāms.
 6. www.sadalestikls.lv –Aktualitātes- Elektroenerģijas atslēgumi – negaisa laikā jautri pavērot, kurās Latvijas malās visvairāk plosās negaiss.

Tad lapas, kurās pašpikoju interesantas receptes:

 1. www.fotoreceptes.lv – šī lapa ir lieliska! Beidzot iemācījos gatavot patiešām ideālu grūbu biezputru. Un viss ar reāliem foto!
 2. www.vegus.lv – ja gribas ko veģetāru.
 3. www.lindasvirtuve.lv – ēdienu idejām, ja gribas ko izsmalcinātāku un neparastāku.
 4. http://sususimi.blogspot.com/ - vienkārši, bet šādas tādas idejas var aizgūt.
 5. http://www.mammu-maksla.lv/ - idejām un šim tam neparastākam.

Vietnes, kurās milzum daudz dažādu ideju rokdarbiem, ēdieniem, dārzam un kam vēl tik ne. Īsti ideju džungļi:

 1. www.liveinternet.ru
 2. www.pinterest.com
 3. www.instructables.com
 4. www.etsy.com

Ja gribas skatīties filmas, izmantoju šos:

 1. http://www.hdkinoteatr.com/  - onlain kinoteātris. Patīk, ka piereģistrējoties ir iespējams uztaisīt savu filmu un seriālu sarakstu un, tikko ienākas kāda  mana seriāla jaunākā sērija, man to paziņo e-pastā.
 2. http://kinozal.tv/ - ja filmas gribu vilkt ar torentu, tad izmantoju šo lapu. Vienīgai jāatceras, ka tajā ir reitings, kas nozīmē, ka ne tikai var ņemt, bet ir arī jādod. Vēl šo lapu var izmantot filmu meklēšanā, jo meklētājs ir parocīgs.
 3. www.manstv.lv – pārskatāma TV programma, ja gribas zināt, ko rāda TV.

Ja gribas pirkt vai pārdot:

 1. www.ss.lv – var pirkt un pārdot visu, tikai sludinājuma ievietošana maksā naudu.
 2. www.ibook.lv – tā kā pamazām izpārdodu liekās un man nevajadzīgās grāmatas un pērku savukārt tās, kuras mani interesē, šajā lapā var gan pārdot, gan pirkt grāmatas no tādiem pašiem kā es. Man patīk, ka katram pircējam/pārdevējam klāt ir vērtējums, kas atvieglo uzticēšanos.

Un sociālie portāli, kuros es „apgrozos”  -

 1. draugiem.lv – man pārskatāms, ērts un ierasts. Jūtos tur, kā mājās.
 2. fabebook.com – esmu tur ārkārtīgi reti un katru reizi uzdodu sev jautājumu – kā tas portāls īsti ir lietojams? Man tur nepatīk, jūtos kā caurvējā (piedodiet, facebook fani! :D)

Un kuras ir Tavas "pastaigu" vietas internetā?

 

Blogo Sieviešu klubā un laimē jaunos Timotei šampūnus

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
geogbaby88 22. oktobris 2014 06:27

hello dear
paldies par jūsu mailGeogline es esmu viena, es esmu interese uzzināt vairāk par jums, man paskaidrot jums maniem iestatījumiem ticēt Junijs web tiksies klātienē, atbildi man, izmantojot manu privāto e-pasta adresi, (mgeogline@yahoo.com) paldies, es gaidu, lai lasītu jums
jūsu jaunais draugs Miss Geogline,

hello dear
thanks for your mailGeogline I'm single, I am interest know more about you, for me to explain my presets to you believing that we will meet in person, reply me through my private email address at (mgeogline@yahoo.com) thanks, i am waiting to read you
yours new friend Miss Geogline,

Rebeka 30. septembris 2014 15:17

Es atkal internetu izmantoju pilnīgi pretēji, visu ko man vajag (un arī nevajag) es lasu Facebookā, jo sekoju lapām kuras mani interesē (receptes, pasākumu norises vietas, veikali utt.), līdz art o ja kaut kas jauns ir tas man parādās un speciāli nav nekur jāiet un jāmeklē.

Karti, sabiedriskā sarakstu utt. datorā neskatos, izmantoju tikai telefona aplikācijas, ka man ir ērtāk un vienkāršāk :)

Tā atsevišķi citreiz ieeju tikai Pinterest.com uz smukām bildītēm paskatīties :)