Mana svētku sajūta

nosiguldas
nosiguldas 17. decembris 2019 15:28
151

Kas gan padara decembri par ko tik īpašu? Gaismiņas katrā logā un sveces adventes vainagā. Skaistais gaidīšanas laiks un vēlme darīt labus darbus. Egļu smarža un sniegs, kas gan nu jau nokusis, bet savu skaisto atmiņu tomēr ir atstājis.

20191217152246-46599.jpg

Šis gads nav bijis pats vieglākais un es nebūt neraudāšu pirmajā janvārī ar domu -Cik žēl. 

Bet neskatoties uz to, laiks pirms ziemassvētkiem ir patiesi brīnumains. Gatavojoties pirmajai adventei bija skaidrs, ka mans vainags šogad būs zaļš un tā galvenā rota būs egle bez īpašiem izskaistinājumiem. Iespējams ar gadiem, iespējams vienkārši noskaņa, bet iededzot dzeltenās sveces un pavisam sīkas lampiņas, kas izceļ zaļās rotas skaistumu, māju pārņem īpaša svētku sajūta.

20191217152407-68713.jpg

Man gan nav īpaši tuva zeķu kāršana pie kamīna, bet tā kā jaunākā paaudze paskaidroja, ka tas esot ļoti patīkami, kad no rīta rūķis atstājis kādu gardumiņu, arī pa mūsu māju šiverē rūķis, kas gan laiku pa laikam kaut ko piemirst, vai ieliek konfektes, kas nav garšīgas. 

20191217152347-92478.jpg

Brīnums parasti atnāk neaicināts un pavisam neplānojot piedalījos ziemassvētku koncertā, kas nāca kā balva par padarīto un ienesa šajā laikā īpašu noskaņu. Un protams eglītes, koncerti, salavecīša pasākumi, kur nu bez tā un tad tu saproti, ka viss , vēl tikai dažas dienas un gads jau būs beidzies. Vēl atlicis viens mazs, bet īsts sirds darbs, kas dod spēku nākošam gadam un liek atcerēties, cik tomēr mēs esam bagāti un cik bieži mēs to nespējam novērtēt.

Jauns konkurss! Uzbur svētku noskaņu!

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies

Kā pievienot rakstus Sieviešu Klubā?

PAMĀCĪBA: Kā pievienot rakstu/fotoblogu/video Sieviešu Klubā?

PAMĀCĪBA: Kā pievienot rakstu/fotoblogu/video Sieviešu Klubā?

Kādēļ sākt blogot Sieviešu Klubā?

Kādēļ sākt blogot Sieviešu Klubā?

Redaktores sleja

Pārmaiņas...

Pārmaiņas...

Kādi konkursi notiek Sieviešu klubā

Skaistumkopšanas balvas, kino un teātru biļetes, grāmatas

Horoskopi

Horoskopi: ko zvaigznes sola jūlijā

Horoskopi: ko zvaigznes sola jūlijā