Mana dzīves karte

Linduchy
Linduchy 12. janvāris 2018 12:35
1374

Vai esi kādreiz aizdomājusies, kāpēc dzīvē viss notiek tā, kā notiek? Vai esi mēģinājusi pielāgoties apkārtējiem, virzīties uz citu cilvēku (piemēram, vecāku) nosprausto mērķi, bet tad sapratusi, ka tas viss nav domāts tev? Vai esi prātojusi par to, kāpēc tavas draudzenes jūsmo par bērniem, bet tu labāk domā par piedzīvojumiem, dziļāku jēgu visam, meklē kaut ko vairāk par sabiedrības uzspiestajiem rāmjiem?

Mūsu dzīvi, uzvedību, spējas, simpātijas un izvēli lielā mērā ietekmē planētu izvietojums mūsu dzimšanas brīdī. Katrs cilvēks ir unikāls. Pat vienā vietā un vienā dienā dzimušiem bērniem ir atšķirīgs planētu izvietojums, jo visumā viss atrodas nepārtrauktā kustībā.

Jau salīdzinoši agrā vecumā es sapratu, ka neesmu tāda kā citi. Vienmēr esmu bijusi savādāka. Tas gan ne vienmēr nodrošināja vieglus laikus, taču tas mani norūdīja un padarīja stiprāku. Vai es par to pārdzīvoju? Reizēm gadījās gan, bet tomēr lielākoties man bija vienalga, ko domā, dara vai saka citi cilvēki.

Gadiem ejot, mana vēlme izcelties, dzīvot viegli un priecīgi, vienmēr izzināt kaut ko jaunu, atbalstīt un palīdzēt citiem tikai pastiprinājās. Ģimenes locekļus, iespējams, izbrīnīja un varbūt pat nedaudz kaitināja tas, ka es nerīkojos pēc viņu noteiktā plāna, ka es nedaru to, kas ir “normāli”, ka es nesaplūstu ar masu un neiekļaujos noteiktajos rāmjos, kā ir pareizi jādzīvo. Es eju savu ceļu. Ceļš, protams, nav līdzeni bruģēts, gadās tur pa kādai bedrei un šķērslim, bet galvenais, ka es virzos uz priekšu – citreiz ātrāk un pārgalvīgāk, citreiz lēnāk un apdomīgāk.

Ikdienas darbos bieži nākas saskarties ar astroloģiju. Izklaides un informatīvie portāli katru dienu, nedēļu, mēnesi un gadu gatavo horoskopus 12 zodiaka zīmēm. Taču šie horoskopi ir vairāk kā izklaide, tos nevar un nevajadzētu uztvert nopietni. Jā, protams, savā ziņā, izlasot savu horoskopu, var sevi zemapziņas līmenī ieprogrammēt uz noteiktiem notikumiem. Daudz svarīgāk būtu izveidot savu astroloģisko prognozi, ņemot vērā planētu izvietojumu konkrētā vietā un laikā. Jo īpaši tādos gadījumos, kad esi apjukusi, nonākusi sarežģītā situācijā, kad ir jāizdara izvēle, kad ir jāsāk kaut kas jauns vai tomēr jāmēģina saglābt un atjaunot vecais.

Lasot Andra Rača grāmatu “Mana dzīves karte”, izpratu sevi nedaudz vairāk. Es nevaru teikt, ka šī grāmata mainīja manu dzīvi, taču tā noteikti apstiprināja vairākas lietas, par kurām es jau nojautu. Šīs grāmatas izlasīšana nepadarīja mani par astroloģijas guru (es nemaz uz to netiecos), bet tā noteikti kļuva par nozīmīgu sevis izprašanas materiālu. Andra Rača grāmata “Mana dzīves karte” ir pirmais solis astroloģijas gudrību apgūšanas procesā – lai atdotu karmiskos parādus, lai izpildītu dzīves uzdevumu, lai dzīvotu harmonijā ar visumu un sevi.

Pēc šīs grāmatas izlasīšanas es mainīju savu skatījumu par zodiaka zīmēm – pasaules iedzīvotāji nevar tikt iedalīti tikai 12 zodiaka zīmēs. Mēs esam pārāk dažādi, lai perfekti atbilstu kādas noteiktas zodiaka zīmes raksturojumam. Strēlnieks var krasi atšķirties no cita strēlnieka. Un to ietekmē ne tikai zodiaka zīmes noteicošā planēta, pārējo planētu izvietojums dzimšanas brīdī, bet arī karmiskā bagāža. Grāmatā ir aprakstīta dzīves kartes planētu ietekme – cik harmoniska vai diskarmoniska, spēcīga vai vāja un kādā līmenī (zemā, vidējā vai augstā) ir izteikta tās ietekme.

Mani iepriecināja šīs grāmatas publicēšana, jo ir patīkami lasīt interesantas lietas par planētām, visuma noteikumiem un zodiaku zīmēm latviešu valodā. Tikai jāņem vērā, ka, lai pilnvērtīgi varētu izmantot šajā grāmatā esošo informāciju, tev būs nepieciešama planētu izvietojuma kartes sastādīšana datorprogrammā (grāmatā ir ieteikums, kādu var izmantot), kā arī ļoti svarīgi ir zināt savas dzimšanas vietu un precīzu laiku – datumu, stundas un minūtes.

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies