Mākslinieku «pop-up» tirdziņos «Multimāksla» varēs iegādāties Dziedātājas Olgas Rajeckas izgatavotās sveces un kanvas

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 10. maijs 2021 17:23
96

Šovasar notiekošajos mākslinieku «pop-up» tirdziņos «Multimāksla», kas norisināsies vairākās Latvijas pilsētās, līdz ar citu mākslinieku darinājumiem varēs iegādāties dziedātājas Olgas Rajeckas izlietās īpašās sveces un kanvas. 

Par saviem darbiem dziedātāja stāsta: «Manas sveces ar pievienoto vērtību. Tās ir īpašas ne tikai ar to, ka ir roku darbs, bet arī ar to, ka tās ir ielietas trauciņos un krūzītēs, kuras pirms tam stāvējušas aizmirstas kastēs dažādu cilvēku bēniņos vai pagrabā. Līdz ar to katra no tām vēsta savu stāstu par pagātni, kurai pieskaņota arī sveces krāsa un smarža. Piemēram, svece ar nosaukumu «Tēja pie omītes» ir lieta ar liepziedu aromātu. Sveces veidotas videi draudzīgi, izmantojot dabīgas izejvielas – sojas vasku, un traukus, kuri ieguvuši otro elpu.  Savukārt katra no kanvām ir fotografēta manās dzīvesvietās un tajās ietverts stāsts par kādu no manām dziesmām.» 

Gan Olgas Rajeckas, gan citu mākslinieku darinājumus, sākot ar 10.maiju, varēs iegādāties arī interneta veikalā www.multimaksla.lv . 

Tirdziņi norisināsies, ievērojot visus valstī noteiktos aktuālos ierobežojumus un epidemioloģiskās prasības.  

Atgādināsim, ka «pop-up» tirdziņi notiks:

14. maijā plkst. 18 – 22 Smiltenes pilsētas vecajā parkā

15. maijā plkst. 18 – 22 Strenču Gaujmalā «Pie Plostnieka»

16. maijā plkst. 12 – 16 Viesītes muzeja parkā «Sēlija»

21. maijā plkst. 18 – 22 Ventspils tirgus laukumā

22. maijā plkst. 12 – 16 Ikšķiles brīvdabas estrādē

23. maijā plkst. 12 – 16 Valkā, Lugažu laukumā

28. maijā plkst.17 – 22 Jelgavā, Hercoga Jēkaba laukumā

29. maijā plkst. 11 – 15 Kandavas promenādē

29. maijā plkst. 19 – 23 Siguldas k/c «Siguldas devons» pagalmā

30. maijā plkst. 12 – 16 Dobeles promenādē

Jūnijā, jūlijā un augustā – arī citviet Latvijā.

Lai izslēgtu nevajadzīgu drūzmēšanos, paredzēts, ka tirdziņos daži mākslinieki būs sastopami visas dienas garumā, daži – stundu vai divas. Iepriekš netiks atklāts, kad un kurš mākslinieks būs sastopams, lai saglabātu intrigu un satikšanās brīnumu. Tādēļ to varēs uzzināt tikai tirdziņa norises dienā, taču mākslinieku piedāvātās preces varēs iegādāties visu tirdziņa darbības laiku. Tirdziņos darbosies arī īpašā bufete ar ēdieniem līdzņemšanai un bārs, kuru būs sarūpējis kāds ļoti pazīstams mākslinieks (viņa vārds pagaidām netiek atklāts).

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies