Māka atpūsties ... kino vakars

Autors: Linduchy, 2015. gada 20. jūlijs, 10:50:21
Māka atpūsties ... kino vakars

Vakar pieķēru sevi pie domas, ka es neprotu atpūsties - nu tā, ka tiešām nedarīt neko, tikai baudīt mirkli, sagādājot sev prieku. Nepadarīto darbu saraksts sēž galvā un grauž - jāpadara tas un tas...ātri. Varētu domāt, ka tie darbi kaut kur aizmuks - nu tak neaizmuks, un  pasaule neies bojā, ja es pilnīgi oficiāli paņemtu sev vismaz vienu brīvdienu nedēļā. Brīvdiena no naudas darbiem ... bet mājas darbi, tie jau arī tepat vien ir, arī grauž acis un smadzenes. Visa kā par daudz...

No rīta nolasīju zemenes - nu tā nevāji sanāca - 4kg. Apēst tik daudz nevaram, saldētava jau  pilna, vārīt neko negribu. O, un tieši laikā garām brauc kaimiņš. Veiksmīgi tiku vaļā no lielās bļodas ar zemenēm. Man brīvāks laiks, kaimiņam prieks. Visi apmierināti :)

Zāle un nezāles - lai papriecājas, vēl pāris dienas ļaušu augt, nekas traģisks no tā nenotiks ... vismaz prezidentu es tiešām  negaidu ciemos.

STOP, neesmu nekāds lauku darba zirgs!

Un tad es nolēmu, ka, neskatoties uz burvīgo laiku ārā, varētu pārmaiņas pēc pavārtīties dīvānā un noskatīties kādu filmu.

Izvēlējos skatītes komēdiju "Spy" - nu kā gan savādāk, vienā no galvenajām lomām mans mīlulītis Jason Statham. Ļoti uzjautrinoša filma. Amerikāņiem kaut kā pēdējā laikā komēdijas tapa pārāk vulgāras un dumjas, bet šī patīkami uzlaboja omu.

Filmas stāsts ir par diezgan  apaļīgu CIP analītiķi Sjūzenu Kūperi, kas reiz sapņoja kļūt par aktīvu spiegu, bet liktenis bija lēmis darbu sikspārņiem un žurkām apsēstā CIP analītiķu pagraba birojā.

Kodolbumbas atrašanas misijā Sjūzenas koordinētais aģents piedzīvo neveiksmi. Izrādās, ka teroristi ir uzzinājuši visu aktīvo spiegu identitātes. CIP nav citas izvēles - jāsūta misijā jauns aģents. Sjūzena, lai arī 10 gadus nosēdējusi pie datora, ir visatbilstošākā kandidatūra. Un tad sākās jautrības...

Filma, kas aicina uzdrīkstēties un nebaidīties par iespējamām neveiksmēm. Ja neriskēsi, nekad neuzzināsi, vai tu biji uz  to spējīga.

Pēdējā laikā ļoti aktīvi tiek popularizētas plus size modeles, dziedātājas un aktrises - un šī filma nav izņēmums. Tā kārtējo reizi parāda, ka lielizmēra sievietēm nav klusiņām jāsēž tumšā istabā, baidoties no iziešanas sabiedrībā, uzdrīkstēšanās rīkoties un sasniegt dzīvē kaut ko nozīmīgu. Jo patiesībā izmēram nav nozīmes. Nav nozīmes arī tavam ārējam izskatam, bet gan tam, kas tev ir iekšā. Ārējais skaistums ir pārejošs, bet iekšējais paliek mūžīgs.

Filma tiešām viegla un uzjautrinoša. Iesaku!