Mājas....

Kerstyna
Kerstyna 26. novembris 2014 23:35
1040

  Es steidzos,  brīžiem laižos vieglā riksī, izvairos no pretīmnācējiem, es negribu redzēt cilvēkus šodien, vairāk nevienu.  Visi saplūst vienā pelēkā bezpersoniskā masā, kas plūst no punkta „A” uz punktu „B”.

Es vēlos būt TUR... jau TAGAD.  

 Aizveru aiz sevis durvis un esmu savā pasaulē, savās mājās. Ar steigu atbrīvojos no visiem civilizācijas žņaugiem... kurpes paliek kaut kur...  somiņu turpat, lattops,  vieglā protestā grabēdams, noslīd no kurpju plaukta... bet man vienalga... Man viņi visi ir apnikuši... VISI.

Pa ceļam uz guļamistabu novelku visu, kas man traucē...  Gribu  ietīties pūkainā kokonā un pazust  tajā... uz pāris dienām... nu labi, uz dažām stundām...  Ievīstos savā vecajā pūkainajā halātā un kājās uzauju mīkstas, bezpersoniskas čības...    Sajūtu tādu pūkainību ap sevi..., bet ne vēl sevī...

 Ieritinos vecā šūpuļkrēslā ar karstas šokolādes krūzi rokā... Nirvāna... pilnīga Nirvāna, vecais krēsls viegli krakšķ, vakars ielūkojas manā logā un neatrod ne televizora atspulgu, ne datora ņirbu... pat ne vismazāko lampiņu, pilnīgi neko...  Tikai es... savās mājās.

Jūtos iekšēji tik mierīga, tik pūkaina...

 

 Mājas ir mana drošā vieta... Vai tava māja ir Tava drošā vieta?

 

 

Blogo Sieviešu klubā un laimē!

20141120143043-59918.jpg

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
Nikte 27. novembris 2014 12:40

Mana māja ir "droša" kad esmu viena pati :) Tad ir gan kafija,gan kakao,gan zeķu adīšana un grāmatu lasīšana.. (emo)

Rebeka 27. novembris 2014 10:50

Ooo jā, mājas ir kā svētnīca.. jūtos tur perfekti. Tā kā tagad jau ilgu laiku nedodos uz darbu ārpus mājām, daudzi man jautā vai neapnīk sēdēt mājās... Ehh nu kad gribu tad izeju, man ir izvēles brīvība, bet nav tā ka nežēlīgi raujos katru dienu ārā.. Es jūtos te labi. :)