Maija horoskops: astroloģiskā prognoze katrai zodiaka zīmei

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 1. maijs 2019 18:59
2093

Auns

Zvaigznes brīdina, ka Auniem maijā būtu jāizvairās no maldīšanās un paļaušanās uz gadījuma laimi. Sastādiet vismaz aptuvenu plānu tuvākajam laikam. Tas jums palīdzēs vieglāk orientēties un ātrāk reaģēt, kad radīsies tāda nepieciešamība. Centieties izvairīties no spontāniem pirkumiem un nepārdomātiem tēriņiem, jo nauda jums noderēs daudz svarīgākam mērķim.

Brīvajiem Auniem zvaigznes sola īstu mīlas virpuli, intrigas un piedzīvojumus. Jūtu spektrs būs īpaši plašs – no vienaldzības līdz pat bildinājumam.

Vērsis

Maijā zvaigznes iesaka nedaudz samazināt darba sparu un vairāk laika veltīt relaksācijai un pilnvērtīgai atpūtai. Jūsu organismam tas tiešām ir nepieciešams. Visu pasaules naudu nesapelnīsiet, bet kaitēt veselībai ar pārmērīgu strādāšanu gan varat diezgan viegli.

Jūsu greizsirdība un neuzticēšanās var būtiski sabojāt attiecības ar mīļoto cilvēku. Ja mīlat, dodiet otram cilvēkam vairāk brīvības. Jūs pārsteigs patīkamas izmaiņas savstarpējās attiecībās.

Dvīņi

Zvaigznes sola jūtamu izaugsmi karjeras laukā, kā arī algas pielikumu. Taču pārpūle darbā būtiski kaitēs veselībai. Jums jāizlemj, vai naudas pelnīšana ir jūsu veselības vērta. Centieties izbaudīt ziedošo pavasari!

Attiecībās ar partneri jums ir jāpiedomā pie vārdiem. Jūsu ļaunā mēle var pamatīgi aizvainot mīļoto cilvēku. Izlīgšana būs ļoti grūts process. Vientuļajiem Dvīņiem zvaigznes sola pastiprinātu interesi no pretējā dzimuma.

Vēzis

Maijā jums nemitīgi nāksies izvirzīt prioritātes, izvēlēties starp darbu un ģimeni, biznesu un veselību, hobiju un atpūtu. Nerēķinieties ar ātru peļņu, ja plānojat sākt jaunu projektu. Darbs lēni virzīsies uz priekšu, bet finanšu grūtības zvaigznes nesola.

Neļaujieties citu cilvēku ietekmei! Nav īstais laiks atslābināties, ja vēlaties iekarot kādas personas simpātijas. Izrādiet iniciatīvu, esiet interesanta un spoža personība, ar iekšējo “odziņu” – tieši tas piesaistīs pretējo dzimumu.

Lauva

Šis ir piemērots laiks mācībām un kvalifikācijas celšanai. Ja plānojat nodarbošanās veida maiņu, rīkojieties, jo jums smaidīs veiksme. Centieties izvairīties no pārmērīgas fiziskās slodzes un konfliktsituācijām ar apkārtējiem cilvēkiem.

Darba, biznesa un mācību lietas jūs ir tā pārņēmušas, ka privātajai dzīvei neatliek laika un spēka. Uztaisiet pauzi, apsēdieties un apdomājiet visu, bet vēl nepieņemiet svarīgus lēmumus. Maijā varat sev atļaut vieglu flirtu, bet ne vairāk.

Jaunava

Zvaigznes jums iesaka ievērot piesardzību attiecībās ar cilvēkiem, mazāk uzticiet savus plānus citiem. Iespējams, ka aiz labvēļa maskas slēpjas skauģis vai konkurents. Piemērots laiks jūsu uzkrājumu investēšanai, bet tikai pēc rūpīgas tirgus izpētes.

Maijā jums būs vēlēšanās pabūt vienatnē, iegūt vairāk patstāvības. Nebaidieties tādā veidā aizvainot partneri – gudrs un mīlošs cilvēks jūs sapratīs, atbalstīs un neuzspiedīs savu gribu. Pēc šādas pauzes jūs sajutīsiet jaunu vēlmju, spēka un jūtu pieplūdumu.

Svari

Maijā jūs gaida interesantas un noderīgas iepazīšanās. Darbā viss būs rāmi. Stabilitāte jūs priecēs. Ja kāds jums lūdz padomu vai palīdzību, neatsakiet. Parādus gan jums neizdosies atgūt tik drīz, taču tas nepasliktinās jūsu materiālo stāvokli.

Zvaigznes prognozē, ka maijā jums var izveidoties slepens romāns, kaut arī neuztversiet to pārāk nopietni, būs grūti to pārtraukt. Sekas nav paredzamas.

Skorpions

Situācija jūsu dzīvē (gan darbā, gan privātajā dzīvē, gan attiecībās) būs neskaidra. Jūs gūsiet panākumus darbā un peļņu, bet skauģi ir spējīgi nodarīt kaitējumu jūsu statusam un apmelot jūs.

Pārāk lielas aizdomas par partneri var pamatīgi aptumšot jūsu privāto dzīvi. Dodiet vairāk brīvības gan sev, gan savam partnerim. Nevajag pārbaudīt sociālos tīklus un telefonu. Neprovocējiet greizsirdību, lai nesabojātu sev dzīvi. Vientuļajiem Skorpioniem zvaigznes iesaka nesēdēt mājās, lai nepalaistu garām liktenīgo tikšanos.

Strēlnieks

Šis nav īstais laiks atslābināties, pagaidiet līdz vasarai. Maijs būs produktīvs ne tikai karjeras izaugsmei, bet arī jaunu zināšanu uzkrāšanai. Piesakieties kvalifikācijas celšanas kursiem, sāciet mācīties jaunu svešvalodu. Jums viss izdosies. Bet neaizmirstiet pilnvērtīgi atpūsties.

Jūsu privātā dzīve būs spoža un piesātināta. Atradīsies vieta gan pārsteidzošai kaislei, gan maigumam, gan skaļiem strīdiem. Ja nespējat rast kopīgu valodu ar partneri, iespējams, jums vajadzētu padzīvot šķirti.

Mežāzis

Problēmas darbā jūtami ietekmēs jūsu ambīcijas. Centieties saskatīt pozitīvo arī sliktajās lietās. Lai aizstāvētu savus uzskatus, jums nāksies aktīvi iesaistīties, diskutēt un argumentēt, tāpēc sagatvojieties tam, jo tikai tā jūs spēsiet celt savu autoritāti svarīgu cilvēku un vadības acīs. Finanšu lietās pagaidām nav nekā spīdoša, tāpēc ievērojiet taupību!

Zvaigznes iesaka neizaicināt likteni un lieki neriskēt, ja tas skar jūsu simpātiju. Esiet pacietīgi. Jūsu aktivitāte un uzmācība var aizbiedēt jums dārgu cilvēku. Meklējiet kompromisus, dāviniet dāvanas un izrādiet maigumu.

Ūdensvīrs

Redzot jūsu aktivitāti, vadība var jums uzticēt svarīgu, bet riskantu projektu, kas prasīs daudz spēka un atdeves. Meklējiet padomu pie pieredzes bagātāka speciālista. Varat paļauties uz drauga vai biznesa partnera atbalstošo plecu.

Precētajiem Ūdensvīriem ir īstais laiks doties atvaļinājumā. Kopīgs ceļojums jums nāks par labu. Atpūšoties kopā, jūs ne tikai smelsieties jaunu enerģiju un gūsiet iedvesmu, bet arī stiprināsiet savas ģimeniskās saites. Izbaudiet mīļotā cilvēka klātbūtni, bet aizvainojumu un pretenzijas centieties aizmirst.

Zivis

Ja vēlaties gūt rezultātu, laiks pieņemt lēmumu! Tas skar gan privāto dzīvi, gan darba lietas. Piedāvājiet vadībai savas idejas un projektus. Varat meklēt jaunu darbu. Iespējams, ka jūsu idejas vadību ieinteresēs – tas nesīs jums paaugstinājumu darbā vai prēmiju.

Vētrainus romānus maijā jūs varat negaidīt. Vientuļajām Zivīm nāksies samierināties ar rāmu dzīvi. Precētajām Zivīm zvaigznes sola stabilitāti un harmoniju. Kādā brīdī gan jums var kļūt garlaicīgi, vēlēsieties vairāk kaisles.

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies