Linda Leen koncerttūre "Dziesmas mīlestības valodās. AKUSTISKĀ VERSIJA"

8. marts 2010 00:00
1724

Pēc izpārdotajiem akustiskās tūres atklāšanas koncertiem Valentīndienā Kino Rīga, Linda Leen dodas pie saviem klausītājiem Latvijā. Pie skatītājiem Latvijas pilsētās dodas Linda Leen (vokāls, flauta) un Kaspars Zemītis (ģitāra).

{smallpic:1}

AKUSTISKĀ VERSIJA" turpinās skanēt veselu mēnesi Latvijas lielākajās pilsētās.

 


Koncertos dzirdēsit dziesmas sešās skaistākajās pasaules valodās par dažāda veida mīlestību - romantisku un cēlu, kā arī par mīlestību uz mūziku, dzīvi, Dievu. Izdzīvotas sajūtas no siltas un piepildītas mīlestības līdz iznīcinošai kaislībai...
 

Rakstniece Dace Rukšāne – Ščipčinska par jauno Lindas Leen akustisko koncertprogrammu: „Koncerts, kas nevar neaizkustināt sirdi, kas kaut reizi mīlējusi. Nevaru apsolīt, ka nebūs jāraud, bet pāri visam ir gaišums, kas mierina.”
 

Komponists Kārlis Lācis: „Linda beidzot mani iepriecina, jo nu jau gandrīz divus gadus teju katru mēnesi dzirdu un līdzdarbojos dažādās Lindas aktivitātēs, kas saistītas ar pašu galveno viņas un manā dzīvē – mūziku.
 

Šajā kamerprogrammā mani ļoti patīkami pārsteidz arī ģitārists Kaspars Zemītis. Un jāatzīst, ka Linda ir ieraudzījusi un izcēlusi viņā tādas kvalitātes, kuras pat man kā viņa draugam un kolēģim pagājušas secen. Tas ir koncerts, kas ir pārdomāts no pirmās līdz pēdējai sekundei, vienaldzīgo nebūs. Linda zina, ko viņa vēlās jums pateikt un tas viņai lieliski izdodas!”
 
 

Biļetes: „Biļešu serviss” kasēs un koncertu norises vietās.
  

Plašāka informācija par koncertu un tūri www.lindaleen.com "Dziesmas mīlestības valodās.
 

AKUSTISKĀ VERSIJA" Latvijas koncertu tūres datumi un pilsētas:
 

8. marts - Daugavpils teātrī

12. marts – Aizkraukles k/n

13. marts – Cēsis, CATA k/n

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies