Lietainai dienai – TOP 5 NETFLIX seriāli, kas pārsteigs ar sižetu un attēla kvalitāti

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 17. jūlijs 2019 10:17
1078

Daudzi seriālu fani tāpat kā to veidotāji līdz rudenim nododas citiem hobijiem, taču arī vasarā gadās pa lietainai dienai, kad nav nekā labāka kā neizkāpt no gultas un skatīties seriālus. Arī tad, ja esi atvaļinājumā – laukos, teltī, laivā vai automašīnā, jaunākās paaudzes tehnoloģijas ir parūpējušās, lai arī savā viedtālrunī vari baudīt iecienītākos seriālus Ultra HD (UHD) un 4K attēlā izšķirtspējā. Mobilo tālruņu ražotājs OnePlus apkopojis piecus Netflix4K un UHD seriālus dažādām gaumēm, ko izbaudīt viedtālrunī jebkurā sev ērtā vietā un laikā.

Nenoliedzami augsta attēla izšķirtspēja mobilo telefonu ekrānos kļūst par standarta prasību arī tiem, kas brīvajā laikā mīl baudīt izcilas kvalitātes seriālus un filmas. Jau šobrīd pieejami viedtālruņi ar 90Hz ekrānu, kas attēlu padara košāku un plūstošāku, līdz ar to samazina attēla iesprūšanu un izplūšanu, ļaujot pilnībā izbaudīt arī 4K un UHD attēla kvalitāti.

Pēdējo gadu laikā pastāvīgi augušas arī 4K un UHD izklaides iespējas Netflix platformā. Ko tas nozīmē skatītājam – augstāko izšķirtspēju, krāšņas, kontrastainas krāsas un sīku detalizāciju, kas ļauj redzēt visas video ietvertās nianses. Turklāt tagad gandrīz jebkurā pasaules vietā varam skatīties 4K vai UHD kvalitātes seriālu, ja vien ir pieejams kvalitatīvs interneta savienojums un atbilstošs tālrunis.

Tiem, kuri novērtē izcilu attēla kvalitāti un vēlas pamanīt vissmalkākās režisora un operatora darba nianses, OnePlus apkopojis piecus seriālus video satura straumēšanas platformā Netflix, kas 4K un UHD izšķirtspējā ļauj pilnvērtīgi izbaudīt izvēlēto saturu arī viedtālrunī.

BLUE PLANET II

Jau otrais BBC ceļojums dziļi pasaules okeānos ir vērienīgāks un labāks nekā pirmais, vismaz tad, kad runājam par attēla kvalitāti. Sērijās, kas kā izglīto, tā izklaidē, vairākas augstas kvalitātes kameras iemūžinājušas iespaidīgākos zemūdens attēlus, kādi jebkad rādīti ekrānā. Savukārt tekstu ierunājis pazīstamais BBC diktors Deivids Atenboro(David Attenborough). 

(Oficiālais Netflix treileris:BLUE PLANET II)

LOVE DEATH + ROBOTS

Vairāku animētu kategorijas(18+) īsfilmu kolekcija par nākotni, kas 4K un UHD faniem būs kā konfekte – kā vienu apēd, jau sniedzies pēc nākamās. Līdzās krāšņajām vizualizācijām Love Death + Robots īsfilmās attēloti dažādi animācijas stili, kurus pilnībā iespējams izbaudīt tikai uz UHD mobilo telefonu ekrāniem. Šī gan nav parasta animāciju īsfilma un jārēķinās, ka sižetā attēlota vardarbība, sekss un nereti dzirdama necenzēta leksika, tādēļ šis seriāls nav ieteicams jauniešiem līdz 18 gadu vecumam. 

(Oficiālais Netflix treileris: LOVE DEATH + ROBOTS)

THE UMBRELLA ACADEMY

Seriāls veidots balstoties uz godalgotiem grafiskajiem romāniem, kurus publicējis mūzikas grupas My Chemical Romancelīderis Džerards Vejs (Gerard Way). Šis fantāzijas seriāls stāsta par disfunkcionālu supervaroņu ģimeni un apvienojis tādus zināmus aktierus kā Elena Peidža(Ellen Page) un  Roberts Šīhans(Robert Sheehan). Piecpadsmit gadus pēc ģimenes izjukšanas pieciem brāļiem un divām māsām jāapvienojas, lai izglābtu alternatīvās realitātes pasauli no apokalipses. Kā jau daudzas Netflix Orginalssērijas, The UmbrellaAcademyspecefekti neatstās vienaldzīgus krāšņa vizuālā baudījuma cienītājus.

(Oficiālais Netflix treileris: THE UMBRELLA ACADEMY)

THE MARVELOUS MRS. MAISEL

Seriāla House of Cardsšarmantā varone Reičela Brosnana (Rachel Brosnahan) šoreiz atveido Midžu Meiselu (Midge Maisel) – dzīvespriecīgu un runīgu mājsaimnieci, ar, viņasprāt, ideālu augstākās vidusšķiras dzīvesveidu piecdesmito gadu Ņujorkā. Vīrs, bērni un skaists dzīvoklis – ko vēl sieviete varētu vēlēties? Negaidīti pavērsieni atklāj Midžas talantu – viņa liek smieties teju ikvienam un katru personīgās dzīves pieredzi un neveiksmi viņa nolemj pārvērst stāvizrādes priekšnesumā. Seriāls saņēmis vairākus apbalvojumus un ir pilns lieliska humora, kas trāpīgi atveido tā laika Ņujorku. Tieši lielpilsētas krāšņuma attēlošanai seriāla veidotāji, uzņēmuši to 4K un UHD kvalitātē. 

(Oficiālais Netflix treileris: THE MARVELOUS MRS.MAISEL)

CHEF’S TABLE

Seriāls jau sešas sezonas seko pasaulē izcilāko šefpavāru ikdienai, kuri skatītājus pavada personiskā ceļojumā, iepazīstinot ar savu kulinārijas evolūciju. Būtībā katra epizode sniedz skatītājam dziļu, informatīvu ieskatu par to, kādā veidā tiek radīti pasaulē izcilākie ēdieni. Lieliskā attēla kvalitāte liek domāt, ka variet burtiski sasmaržot un izgaršot katru ekrānā pagatavoto ēdienu.

(Oficiālais Netflix treileris: CHEF’S TABLE)

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies