Lielākais Austrijas sporta kūrorts Ski amadé uzsāk jauno sezonu, investējot 29 miljonus eiro sniega izveides iekārtu modernizācijā

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 24. oktobris 2017 12:23
1010

Vakar, 23. oktobrī, Rīgā notika lielākā Austrijas slēpošanas kūrorta "Ski Amade" preses konference. Pasākumā piedalījās "Ski Amade" pārstāvji Kristofs Eisingers (Christophe Eisinger) un Gerhards Volfšteiners (Gerhard Wolfsteiner), kas preses konferences apmeklētājus iepazīstināja ar aktuāliem piedāvājumiem, sporta sacensībām, festivāliem, koncertiem un citām aktualitātēm, kuras slēpošanas kūrortā būs pieejamas jaunajā 2017./2018. gada ziemas sezonā. Ski amadé ietilpst 5 reģioni un 25 slēpošanas teritorijas, tā piedāvā saviem viesiem vairāk kā 760 kilometru garas slēpošanas trases, 270 pacēlājus, 260 slēpotāju mājiņas un kalnu restorānus. Jaunajā sezonā, investējot attīstībā vairāk kā 68 miljonus eiro, kūrorts piedāvā vairāk kā 10 dažādu programmu komplektus, atlaides un izklaides ģimenēm ar vienu vai vairākiem bērniem, gardēžiem, vīna cienītājiem, tiem, kas ceļo vienatnē, biznesa klases atpūtu īpaši prasīgiem viesiem, īpašo dāmu nedēļu, mazuļu nedēļu bērniem līdz 6 gadu vecumam un daudz ko citu jebkurai gaumei.

20171024121543-14833.jpg

„Mūsdienu publika ar katru gadu kļūst arvien prasīgāka un izsmalcinātāka. Slēpošanas kūrortu viesus vienmēr ir grūti pārsteigt, tāpēc katru gadu mēs izstrādājam jaunus priekšlikumus, kas spēj iespaidot pat pašus izsmalcinātākos viesus," stāsta Dr. Kristofs Eisingers, Ski amadé pārstāvis. „Īpašu uzmanību mēs veltām brīvdienu izklaidēm un interesantiem piedāvājumiem ģimenēm ar bērniem."

20171024121614-74619.jpg

Jaunums: "Ski amadé – Tavs dienas prieks" – unikālas dienas, kas pavadītas slēpojot, katra minūte ar pievienoto vērtību 

Visa diena atvēlēta tikai slēpošanai un nav jāuztraucas par neko citu, dienas ir unikālas, un neaizmirstamais piedzīvojums paliks atmiņā uz ilgu laiku. Sākot jauno 2017./18. gada ziemas sezonu, visi pieci reģioni, kas atrodas Ski amadé, piedāvās saviem viesiem dažādas aktivitātes ar īpašiem sajūtu momentiem, kas raksturīgas kampaņai "Ski amadé – Tavs dienas prieks". Ir vēl veidi, kā saulainu un skaistu slēpošanas dienu padarīt vēl labāku. Apmeklējot Salzburger Sportwelt, kas ir viens no Ski amadé reģioniem, viesiem būs iespējams izmantot gida pakalpojumus un nomas aprīkojumu, iespējams apmeklēt sniega parku un ieturēt brokastis virs Vagrainas jumtiem G-Link trošu vagoniņā. Schladmin-Dachstein diena var sākties ar braucienu vagoniņā līdz Dahšteinas virsotnei, lai ieturētu brokastis kalnu virsotnēs, skats pārsteigs, tas ir vēl labāks kā kino. Dodieties uz 4-Berg-Skischaukel virsotnēm, kur gardēžus gaida patīkami pārsteigumi. Gasteinā, atkarībā no tā, kādam piedāvājumam dosiet priekšroku – idilliskai slēpošanas nogāzei vai brokastīm 2700 m virs jūras līmeņa, lidojumam virs slavenā Gasteinas ūdenskrituma, meditatīvai jogas nodarbībai blakus slēpošanas nogāzēm vai ekskursijām, tas būs maģisks un sniegots piedzīvojums. Hochkönig sola neaizmirstamus brīžus, piemēram, kulinārijas gardēžu ceļojumu "Königstour", slēpošanas ceļojumu gida pavadībā vai brīvā brauciena slēpošanu, kas beidzas ar vakariņām. Izvēlieties pieredzes dienu, ko pavadīt Ski amadé reģionā Grossarl, kur izbaudīt populāro "Skikeriki", tas nozīmē "esi pirmais uz nogāzes". Grossarl reģions piedāvā kāpšanu ledājos, pastaigas sniega kurpēs un izjādes ar kamanām. 

20171024121655-91908.jpg

Jaunā piedāvājuma ideja ir tāda, ka ikvienam Ski amadé viesim ir jānodod sevi gādīgās rokās un jāļauj, lai kāds cits rūpējas par labsajūtu, sākot ar pirmo atpūtas dienu un beidzot ar pēdējo. Šajās dienās, kad rūpes tiek atstātas novārtā, iespējams iepazīt nozīmīgākās un varenākās slēpošanas vietas un atklāt īstus "wow" momentus, kas liek aizrauties elpai. Katrs reģions slēpošanas sezonas laikā piedāvā dažāda veida atpūtas iespējas. Grupas dalībnieku skaits ir ierobežots, tajā kā minimumam ir jābūt četriem dalībniekiem, maksimālais dalībnieku skaits ir divpadsmit. 

Par pieejamām cenām aizraujošas slēpošanas un snovborda dienas bērniem un pusaudžiem  

Ski amadé nodrošina slēpošanas atpūtu visai ģimenei un palīdz bērniem iemācīties slēpot tikai par €100. Cenā ietilpst apmācība pašiem mazākajiem bērniem no 6 gadu vecumam, kas dzimuši 2012. gadā vai agrāk. Bērniem ir iespēja piedalīties bērnu slēpošanas kursos, kas norisinās 5 dienas pēcpusdienās vai 3 pilnas dienas, cenā ietilps inventāra izsniegšana, bērnu pacēlāju karte. Šāds piedāvājums pieejams "Mini's Week" nedēļas laikā no 13. līdz 27. janvārim. Pieejami daži ļoti labi piedāvājumi pusaudžiem un jauniešiem, kuri vēlas izrādīt savas iemaņas sniega parkā. "The Ski amadé Cash for Trick Tour" ir jauns piedāvājums, kas pieejams no janvāra līdz martam un tiek realizēts divas reizes mēnesī, tas ir konkurss, kura laikā divi tiesneši novērtē un apbalvo dalībnieku labākos un stilīgākos trikus. 

Tie, kas vēlas tikt kronēti par "Ski amadé gada Rūkiju", ir jāiesūta savs lieliskākais sniega parka video. No visiem iesūtītajiem video tiks izvērtēts, kurš kļūst par "Rūkiju" un iegūs tiesības parakstīt ekskluzīvu līgumu. Ski amadé ir deviņi sniega parki, nogāzes ir lieliski piemērotas tiem, kas nejūtas pietiekami pārliecināti, lai iemēģinātu sniega parku piedāvātās iespējas, kur atrodami stāvi nobraucieni, tuneļi, tramplīni, gliemežvijuma trases un viļņaini pauguri. Katrs nobrauciens sniega parkā ir jautrības vērts. 
Ski amadé viesiem ir daudz un dažādas iespējas, kā mijiedarboties, piemēram, viesi vienmēr ir laipni aicināti dalīties ar ierakstiem un video Ski amadé Facebook lapā un citās sociālo mediju platformās. Savstarpējā mijiedarbība notiek arī tradicionālā veidā – uz kalna apspriežot lēcienus, iepazīstoties pacēlājos vai baudot patīkamu kompāniju kādā no mājīgajām kalnu slēpošanas zonām. 

20171024121742-67989.jpg

Zemnieku tirgus, kas atrodas visaugstāk Alpu kalnos, atrodams Ski amadé 

Ski amadé saviem viesiem piecos no reģioniem piedāvā apmeklēt zemnieku tirdziņu, kas atrodas visaugstāk Alpos. Zemnieku tirdziņš notiek "Slēpošanas un vīna baudītāju nedēļā", kas norisināsies 2018. gadā no 10. līdz 17. martam. Katrs pārtraukums starp slēpošanas nobraucieniem pārvēršas par tirgus apmeklējumu. Pret iespaidīgo kalnu fona vairāk kā 30 stendos jūs atradīsiet pārdošanā piedāvāto plašu tradicionālo mājdzīvnieku produktu klāstu. Dažāda veida sieri, bekons, savvaļas salami un daudz kas cits atrodams tirdziņā. Dažos no tirdziņiem slēpotājiem ir iespēja degustēt ēdienu un nogaršot Plattlkrapfen jeb sāļos virtuļus, kas pasniegti ar skābētiem kāpostiem un pārlieti ar makaronu sieru. Par visu ir padomāts, tirdziņā iespējams iegādāties auduma somas ērtākai pirkumu pārnēsāšanai.

The Ski amadé ceļvedis un viedās slēpošanas aizsargbrilles 

Kopš 2015. gada Ski amadé viesiem ir iespēja izmēģināt viedās slēpošanas brilles "smart ski googles", kas ir digitalizētas slēpošanas aizsargbrilles ar navigācijas sistēmu. Brillēs iespējams apskatīt visu jaunāko un svarīgāko informāciju par apkārtni, kas tiek atspoguļota slēpošanas aizsargbrilles ekrānā. Atliek tikai ievadīt sākuma un beigu galamērķi, un jūs saņemsiet visu informāciju par slēpju namiņiem, pacēlājiem, pašreizējo nogāzes slīpumu un, protams, navigācijas instrukcijas. Visu informāciju iespējams apskatīt labajā apakšējā pusē. Viedās slēpošanas aizsargbrilles ir pieejamas visos 25 inventāra nomas punktos, kas atrodas Ski amadé. Nomas cena ir €19 dienā. 
Praktiskā "Ski amadé Guide" lietojumprogramma jeb aplikācija piedāvā daudzus ieguvumus. Sākot ar integrētajām ģeogrāfiskajām kartēm līdz laika grafikiem, kas hronoloģiski reģistrē slēpošanas dienu. Statistika parāda augstuma mērījumus, ātrumu, slīpuma kilometrāžu, kā arī aprēķina sadedzinātās kalorijas. Šie mērījumi iespējami, ja integrē tādu faktorus kā slēpošanas stilu, slēpošanas prasmes un nobraukto attālumu. Statistika uzrāda arī stāvēšanas laiku, tāpēc nav nepieciešams uztraukties, ka statistikas dati būs neprecīzi vai virspusēji.
20171024121820-72087.jpg
 
Ski amadé piedāvājumā vienmēr atradīsies dažādība un pasākumi katrai gaumei. Oficiālas slēpošanas sacīkstes, atvēsinoši koncerti un kulinārijas pasākumi. Ski amadé mājas lapā ir uzskaitīti dažādi pasākumi, šeit daži no tiem, ko vērts izcelt: 

• 2018. gada 9. janvāris - Audi FIS Ski World Cup Ladies' Night Slalom, kas norisināsies Flachau
• 2018. gada 12. un 13. janvāris - FIS Snowboard World Cup Parallel Slalom, 
kas norisināsies Gasteinā
• 2018. gada 23. janvāris - Audi FIS Ski World Cup Men's Night Slalom, kas norisināsies Schladmingā
• 2018. gada 10. – 17. marts – Slēpošanas un vīna gurmanu nedēļa, ieskaitot zemnieku tirdziņu Alpu virsotnēs, neskaitāmi vīna baudīšanas pasākumi, vakariņas kabeļu vagonā un lielās dārgumu medības sniegā "Big Bottle Buddeln", kas norisināsies Grossarlī
• 2018. gada 17. - 24. marts - Ski amadé Dāmu Nedēļa ar koncertiem, ballītēm, slēpošanas apmācībām un daudz dažādām jautrībām, kas izbaudāmas visos piecos reģionos

Ikviens, kas iegādājas sešu dienu caurlaidi pacēlājiem par € 257, var slēpot visos piecos reģionos un kalnu nogāzēs bez ierobežojumiem. Caurlaide ir ne tikai noderīga pacēlājos, bet to ir iespējams izmantot, lai izbaudītu dažādus Ski amadé piedāvājumus bez papildu maksas. 2017./2018. gada ziemas sezonā sešu dienu pacēlāja karte pusaudžiem maksā €192.50, bērniem €128.50. 
 
20171024122054-53172.jpg
2017./2018. gada sezonas 
Ski-amadé piedāvājumu paketes

Piedāvājums 4=3
Tiem, kas vēlas pavadīt četras dienas Austrijas lielākajā slēpošanas paradīzē, bet vēlas maksāt tikai par trim, jārezervē piedāvājums 4=3. Piedāvājums ir derīgs visos piecos 
Ski-amadé reģionos un pieejams visu sezonu. 
Cenas piemērs: 4 naktis 3 zvaigžņu viesnīcā, ieskaitot ēdienreizes, piedāvājumā ietilpst pacēlāji 4 dienām. Cena 299 € par personu divvietīgā numuriņā. 

Sešdesmit Plus
Īpašs piedāvājums vecāka gadagājuma cilvēkiem, kas sirdī jūtas jauni. Piedāvājums spēkā no sezonas sākuma līdz 2017. gada 24. decembrim un no 2018. gada 31. marta līdz 8. aprīlim. Piedāvājumā ietilpst aktivitāšu programma septiņām dienām, nakšņošana viesnīcā un pacēlāja caurlaide. 

Cenas piemērs: 7 naktis 3 zvaigžņu viesnīcā ar iekļautām ēdienreizēm un pacēlāja caurlaide sešām dienām, cena sākot no 399 € par personu divvietīgā numuriņā.  

Dāmu Nedēļa
Dāmu nedēļas piedāvājums, kas aizsākās jau pagājušajā sezonā, būs pieejams visiem, neatkarīgi no dzimuma. Piedāvājums spēkā no 2018. gada 17. marta līdz 24. martam. Ikviens, kurš iegādājas šo piedāvājumu, iegūst pacēlāju caurlaidi sev un vēl vienu bez maksas. Piedāvājuma aktīvajā nedēļā notiks slēpošanas testi, ekskursijas ar slēpēm, daudz dažādi aizraujoši pasākumi, koncerti un ballītes.  
20171024122213-55346.jpg

Cenas piemērs diviem cilvēkiem: 7 naktis divvietīgā numurā 4 zvaigžņu viesnīcā, ieskaitot sešu dienu caurlaidi pacēlājiem un viena bez maksas. Piedāvājuma cena no 1 319 € .
Slēpošanas apmācība 3 dienās 

Piedāvājums slēpošanas iesācējiem vai tiem, kas atgriežas kalnu nogāzēs, tiek piedāvāts trīs dienu slēpošanas apmācību kurss. Kursa programma neparedz atkārtošanos, un apmācības notiks jautrā gaisotnē. Slēpotājiem tiek garantēta iespēja doties nobraucienos zilajā trasē jau pēc 3 dienu apmācības, pretējā gadījumā tiek garantēta naudas atmaksa. Trīs dienu slēpošanas kurss iekļauj četras naktis 3 zvaigžņu viesnīcā un brokastis, pacēlāja karti un slēpošanas aprīkojuma nomu. Piedāvājuma cena no 419 €. Ja izvēlaties nakšņošanu 4 zvaigžņu viesnīcā, tad cenas sākot no 651 €. Slēpošanas apmācības notiek 4 stundas dienā. Piedāvājumu "Slēpošanas apmācība 3 dienās" pieejama tikai noteiktos laika periodos.
Lieldienu īpašais piedāvājums ģimenēm
Sākot no 2018. gada 17. marta līdz sezonas beigām, Lieldienu zaķis ir sarūpējis īpašo piedāvājumu ģimenēm. Ja vismaz viens no vecākiem iegādājas sešu dienu caurlaidi pacēlājiem, tad bērniem līdz 15 gadu vecumam slēpošana ir par brīvu. Lieldienu grozā ir daudz dažādu pasākumu un piedāvājumu visai ģimenei, ko iespējams izbaudīt visās Ski amadé kūrorta vietās. 

Cenas piemērs: 7 naktis brīvdienu apartamentos, ieskaitot sešu dienu caurlaidi pacēlājiem, kas paredzēta četriem cilvēkiem (divi pieaugušie un divi bērni), cena sākot no 949 €.

Ģimenes bonuss
Visas ģimenes ir laipni gaidītas Ski amadé slēpošanas paradīzē. "Ģimenes bonuss" nozīmē, ka ģimene, kurai ir vairāk par diviem bērniem, katram nākamajam bērnam pacēlāja caurlaide ir bez maksas. 

Vīriešu Nedēļa
Sākot no 2018. gada 13. janvāra līdz 27. janvārim, bērniem vecumā līdz sešiem gadiem, kas dzimuši 2012. gadā vai vēlāk, slēpošanas apmācība pieejama par 100 € (piedāvājumā ietilpst 5 nepilnas dienas apmācībai vai 3 pilnas dienas). Piedāvājums iekļauj slēpošanas inventāra nomu un pacēlāja caurlaidi. Lielākajā daļā Ski amadé's naktsmītņu bērni bez maksas var nakšņot vecāku apartamentos.  
Junioru-Nedēļas nogales-Atlaide
Bērniem, kas dzimuši starp 2002. un 2011. gadu un pusaudžiem, kas dzimuši starp 1999. un 2001. gadu, šajā "Junioru nedēļas nogalē" tiek piemērota 35% no oriģinālās pacēlāja caurlaides cenas.  

Cena: Pacēlāja cena bērniem ir 17 € dienā un pusaudžiem - 27 €.

B&B+Slēpošana
Ski amadé piedāvā privātas izmitināšanas iespējas ar visaugstākajiem standartiem, kas viesiem pieejami par izdevīgām cenām. Visas privātās naktsmītnes ir sertificētas un atbilst visstingrākajiem kvalitātes kritērijiem. Vislabākie ir iekļauti "B&B+Slēpošana" piedāvājumā. Piedāvājuma cenā iekļauta pacēlāja caurlaide. Piedāvājums ir derīgs sezonas zemajā noslogojumā, starpsezonā un ārpus sezonas attiecīgajos laika posmos. 

Cenas piemērs: 7 naktis privātos apartamentos, ieskaitot brokastis un pacēlāja caurlaidi. Cena sākot no 429 € par personu dubultajos numuriņos.
Ski amadé slēpošanai pieejamas kalnu nogāzes, kuru kopējais garums ir 760 kilometri, 275 kilometri ir klasificēti kā vieglas pakāpes (zilā trase), 390 kilometri ir vidējas grūtības, tie atzīmēti kā sarkanā trase. Melnā trase, kas paredzēta pieredzējušiem slēpotājiem, sasniedz 95 kilometru garumu. Vairāk kā 90% no slēpošanai pieejamajām kalnu nogāzēm ir aprīkotas ar sniega mašīnām. Pēdējo piecu gadu laikā Ski amadé slēpošanas sezonā 129 miljoni eiro ieguldīti mākslīgā sniega izgatavošanas tehnikā, neskatoties uz lielajām izmaksām, tas ir bijis vērtīgs ieguldījums. 90 krēslu pacēlāji, 47 trošu vagoni, 81 vilces pacēlāji un 52 pacēlāji, kas var pārvadāt vairāk nekā 365 000 cilvēku stundā. Šīs tehniskās struktūras ir saglabātas, attīstītas un uzlabotas. Jaunajā ziemas sezonā ir ieguldīti 68 miljoni eiro. No tiem 29 miljoni eiro tika ieguldīti sniega izveides iekārtu modernizācijā, kā arī veikta pacēlāju nomaiņa, un daļa no naudas ieguldīta jaunajā vilciena projektā Gesteinā.  
20171024122316-56996.jpg
Ski amadé skaitļos:

• 90 % no kopējā slēpošanas trases garuma, kas ir 684 km, ir iespējams radīt mākslīgā sniega pārklājumu. 
• Sezonas laikā, vairāk kā 4,000 sniega ražošanas mašīnu saražo 15 miljonus m³ mākslīgā sniega.
• Saskaņā ar Austrijas tīrības likumu, sniegs tiek ražots tikai no tīra ūdens un gaisa.
• Iepriekšējā 2016./17. gada sezonā, kas ilga no decembra sākuma līdz aprīļa vidum, 122 dienas bija iespējams izmantot Ski amadé trases.  
• Mākslīgā sniega izmaksas par m³: € 3.25
• Salīdzinājumā ar visām izmaksām, mākslīgā sniega izgatavošana veido 25% 
• Vidējie ienākumi par vienu slēpošanas dienu: c. € 31
• No katras dienas caurlaides (day ski pass), vidēji c. € 7.70 tiek tērēti mākslīgā sniega ražošanai.
• 170 darbinieki & 120 slēpošanas tehnikas komplekti nodrošina, lai slēpošanas trases būtu perfektas.
 


Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies