Lielajā ģildē uzstāsies duets DUO RUSSO & VILENSKY

Autors: Sieviešuklubs.lv, 2016. gada 31. maijs, 11:00:15
Lielajā ģildē uzstāsies duets DUO RUSSO & VILENSKY

Piektdien, 3. jūnijā plkst. 19:00 Lielajā ģildē koncertu sniegs virtuozie mūziķi – čellists Ruslans Viļenskis (Vācija) un komponists un bandoneonists Paolo Ruso (Itālija, Dānija), plašāk pazīstami kā duets DUO RUSSO & VILENSKY. Pasākumu atbalsta Itālijas vēstniecība Latvijā un tas notiks Itālijas Republikas dienas ietvaros. Reizē tā būs arī apvienības jaunā albuma „Kattegat” prezentācija. 

„Esam patiesi priecīgi Rīgas publiku iepazīstināt ar mūsu dueta debijas albumu, kas tika izdots šī gada janvārī Dānijā,” stāsta Ruslans Viļenskis. „Centāmies iekļaut tajā kompozīcijas, kas īpaši spilgti demonstrē instrumentu iespējas, manuprāt, mums izdevās: albumā iekļauti darbi, ko sarakstījuši komponisti Paolo Ruso, Oskars Stroks, Astors Pjacolla, Djego Skisi. Dziļo un bagātīgo čella un bandoneona skanējumu ierakstā papildināja stīgu kvartets. Skaņdarbu apkopojums izdevies dinamisks, daudzšķautņains, bet tajā pašā laikā vienots. Koncertā Rīgā mēs pirmo reizi atskaņosim arī darbus, kas netika iekļauti albumā.” 

Vakara gaitā izskanēs Paolo Ruso oriģināldarbi, izcilā Argentīnas komponista Astora Pjacollas kompozīcijas, Djego Skisi mūzika un citu populāru komponistu skaņdarbi unikālos aranžējumos.

Mūziķu duetam uz skatuves pievienosies latviešu mūziķi: Aleksejs Bahirs (vijole), Katrīna Rosuščana (vijoles), Elīna Andrianova (alts), Viktors Veļičko (kontrabass).

Lielās ģildes foajē koncerta apmeklētāji varēs apskatīt latviešu mākslinieces Dinas Zakmanes darbus, ko iedvesmojusi Itālija.

20160531111711-73240.jpg

Biļetes jau ir pieejamas „Biļešu serviss” kasēs, „Statoil” degvielas uzpildes stacijās visā Latvijā un http://www.bilesuserviss.lv/rus/bileti/duo-russo--vilensky-jauna-albuma-prezentacijas-koncerts-186380/.

Informācija par pasākumu Facebook -  https://www.facebook.com/events/1000218393379286/.