Leģendārās grupas “DAKOTA” neparastā Ziemassvētku koncertprogramma “LEDUS ZIEDS”

Autors: Sieviešuklubs.lv, 2018. gada 4. decembris, 15:04:06
Leģendārās grupas “DAKOTA” neparastā Ziemassvētku koncertprogramma “LEDUS ZIEDS”

Sagaidot mīlestības, gaišuma un piedošanas laiku, leģendārā latviešu grupa “Dakota” vēlas iepriecināt savus klausītājus ar pilnīgi jaunu Ziemassvētku koncertprogrammu “LEDUS ZIEDS”. Pirmais koncerts izskanēs 21.decembrīJaunmoku pilī. 

Koncertprogrammā jūs redzēsiet grupu “Dakota” pavisam neierastā ampluā, šeit nebūs kovboju cepures un zābaki, nekūpēs cigāri un neskanēs “Kurtizāņu ugunskurs”, tai vietā šeit valdīs mīlestība un dvēseles siltums, jo katram no grupas dalībniekiem, tā pat kā koncerta apmeklētājiem, ir kāds ko mīlēt, kāds, kam nosūtīt gaišas domas, vai arī pie­dot kaut ko, kas, iespējams, sen jau zaudējis savu nozīmīgumu.  

Koncertprogrammā ir iekļautas gan grupas “Dakota” oriģināldziesmas “Aizej tad, kad snigs”, “Ledus zieds”, “Paradīzes atslēga”, “Nekas nav nokavēts”, “Viss vēl būs”, “Mazliet cerību” u.c., gan arī pasaulē populāru Ziemassvētku dziesmas latviskotās kaverversijās. Koncertprogrammu papildinās grupas “Dakota” līdera Edvīna Zariņa dzejoļi, kas daudziem koncertprogrammas apmeklētājiem varētu būt īpašs pārsteigums. 

Grupā „Dakota” muzicē dziedātājs, ģitārists un dziesmu autors Edvīns Zariņš (balss, ģitāra), kurš savulaik kļuva slavens ar Bauskas grupu „Dālderi”, bet nu jau 21 gadu ir grupas „DAKOTA” līderis, taču kopumā uz skatuves ir vairāk kā četrdesmit septiņus gadus; Raitis Keišs (balss, basģitāra), Ilvars Manfelds (sitamie instrumenti), Aleksandrs Šlujevs (piebalss, mutes harmonikas), Artūrs Palkevičs (taustiņinstrumenti, piebalss), Vīgants Murelis (ģitāra). 

Biļetes uz Ziemassvētku koncertprogrammu “Ledus Zieds” iepriekšpārdošanā iespējams iegādāties “Biļešu Paradīze” kasēs visā Latvijā un internetā www.bilesuparadize.lv. Iepriekšpārdošanā biļetes cena 7 EUR, tuvojoties pasākumam un pasākuma dienā – 10 EUR.

KONCERTI „Ledus zieds” notiks:

21. decembrī plkst. 20 Jaunmoku pilī

22. decembrī plkst. 16 Aizputes Svētā Jāņa luterāņu baznīcā

23. decembrī plkst. 17 Bauskas Svētā Gara luterāņu baznīcā

24. decembrī plkst. 17 Krimuldas baznīcā

25. decembrī plkst. 19  Rīgas Jaunajā Svētās Ģertrūdes baznīcā

26. decembrī plkst. 16  Madonā – Lazdonas luterāņu baznīcā