Ledus skulptūru un uguns festivāls “Ledus karaliste” no 22. – 24. februārim Pakrojas muižā, Lietuvā

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 5. februāris 2019 11:23
639

Pakrojas muiža, svinot skaisto ziemu, aicina uz ledus skulptūru un uguns festivālu “Ledus karaliste”. Festivāls norisināsies no 22. – 24. februārim un tajā būs aplūkojamas vairāk nekā 40 ledus skulptūras, notiks lāzeru un uguns šovs- simfonija.  

Pakrojas muižas komanda, kas pirms mēneša uzņēma Lielo Ķīnas laternu fesitvālu, aicina ģimenes no Baltijas valstīm tikties atkal, lai jau trešo reizi piedāvātu ziemīgu izklaides programmu dažādām gaumēm. Šī gada festivāla tēma ir “Zvaigznāji”.  

Ledus skulptūru mākslinieki no dažādām valstīm šogad apņēmušies veidot Lietuvā vēl nepieredzēta mēroga skulptūras no masīviem ledus blokiem. Pēc tumsas iestāšanās, gaismu instalācijas izgaismos pils parku un norisināsies lāzeru- uguns simfonija “Ceļojums zem zvaigznēm”.  

Dienas laikā būs pieejamas dažādas cirka izklaides  - apmeklētājus iepriecinās žonglieri, mākslinieki uz pāļiem, leļļu teātris, karuseļi un bērnu vilcieniņš. Muižas klētī norisināsies izglītojošas spēles visai ģimenei, kurās būs iespēja iepazīt zvaigznājus un to stāstus.  

BIĻETES: iepriekšpārdošanā 8 EUR, bērniem, studentiem, senioriem 6 EUR. Pērkot pasākumā uz vietas – 9 EUR, ar atlaidi – 7 EUR. Bērniem līdz 5 gadu vecumam (ieskaitot) un personām ar invaliditāti 20% atlaide + pavadošajai personai ieeja bez maksas. Biļete ir derīga tikai noteiktajā festivāla dienā.  

Biļešu iegādes links: https://tickets.paysera.com/lt/event/ledo-skulpturu-ir-ugnies-festivalis-ledo-karalyste  

Festivāla norises laiki: 

Piektdien, 22.02.  – no 16.00 – 21.00

Sestdien, 23.02. – no 12.00 – 22.00

Svētdien, 24.02. – no 12.00 – 20.00 

Foto: Gytis Vidžiūnas

Vairāk informācijas: http://www.pakruojo-dvaras.lt/en 

 

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies