Laulību līgums

Linduchy
Linduchy 28. jūlijs 2017 20:58
1527

Vai esi kādreiz aizdomājusies, kas ir ideālas laulības pamatā?

Elisa un Džeiks ir lielisks pāris. Viņa ir juriste ar lielu potenciālu un strauju virzību pa karjeras kāpnēm. Viņš ir veiksmīgs psihoterapeits ar zināmu stabilitāti un paredzamību dzīvē. Viņu kopdzīves loģisks turpinājums ir kāzas. Un kāpēc gan ne - viņi neprātīgi mīl viens otru, ir pieņēmuši viens otra trūkumus, tomēr attiecībās ir jūtams trauslums, šaubas un bailes.

Kad viens no kāzu viesiem pasniedz dāvanā intriģējošu Laulību līgumu, abi jaunlaulātie šo iespēju uztver kā karti, kas palīdzēs virzīties pareizajā - laimīgas un ideālas laulības virzienā. 

Mīlestība, uzticība, uzmanība, uz kuras balstās ideālā laulība, Līgumā ir sadalīta sadaļās, vienībās, paragrāfos, apakšpunktos un frāzēs sīkā drukā. Līgumā ir ietverti likumi, uzdevumi, rīcības noteikumi, sekas un arbitrāža - viss pavisam nopietni. Taču steiga un pavirša iepazīšanās ar saturu neļauj saskatīt draudus, jo kopīgi ceļojumi reizi ceturksnī un ikmēneša apdāvināšana izklausās gluži pieņemami.

Mišelas Ričmondas grāmata "Laulību līgums" ir aizraujošs, viegli lasāms, šokējošs, biedējošs un nervus kutinošs psiholoģisks trilleris. Šī grāmata liek paskatīties uz laulību no cita skatpunkta. Tā liek domāt, kāda tad īsti ir ideālā laulība, vai tāda vispār ir iespējama. Vai ideālu laulību var veidot, baidoties no soda? Līguma noteikumi ir cēli, taču sodu sistēma par pārkāpumiem uzdzen šermuļus. Grāmatas stāsts ir uzrakstīts tik saistoši, ka lasītājs nespēj atrauties no lasīšanas, jo šajā psiholoģiskajā trillerī vārdi "līdz nāve jūs šķirs" iegūst jaunu nozīmi.

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
ssfinkss 2. augusts 2017 18:42

Lasīju. Grāmata ar atvērtu nobeigumu. Lasīju un domāju par cilvēku attiecībām. Dzīvē nav viss tik vienkārši kā liekas no malas. Ir kur "parakties", lai tiktu skaidrībā par cilvēku attieksmi vienam pret otru.
https://domgraudi.blogspot.com/2017/06/laulibu-ligums-ricmonda-misela.html

Linduchy 31. jūlijs 2017 12:22 ofelija

Interesanta gan. Pati pat nebiju gaidījusi, cik ļoti "ievilks" :)

ofelija 30. jūlijs 2017 16:04

Liekaas loti interesanta!Paldies,ka padalijies.