Latvijas dziedošo aktieru salidojumā skanēs dziesmas no teātra izrādēm

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 2. aprīlis 2019 10:34
284

3.maijā VEF kultūras pilī uz lielās skatuves satiksies daudzi Latvijā populāri aktieri no dažādiem Latvijas teātriem, lai kopā izdziedātu dziesmas no teātra izrādēm. Koncerta sākums – plkst.19.  

Koncertā piedalīsies Latvijas Nacionālā teātra aktieri Dita Lūriņa, Zane Jančevska, Zane Dombrovska un Mārtiņš Egliens, kurš arī uzņēmies režisora pienākumus; Liepājas teātra aktieri Karīna Tatarinova un Edgars Pujāts; Dailes teātra aktieris Lauris Subatnieks, kā arī dziedošie aktieri Varis Vētra, Gundars Silakaktiņš un Guntis Skrastiņš. Par muzikālo pavadījumu koncertā gādās grupa “No pusvārda” (Juris Kristons – taustiņinstrumenti, Aivars Gudrais – ģitāra, Zintis Žvarts – saksofons, Modris Laizāns – bass, Ivars Kalniņš – sitaminstrumenti).  

“Ikvienam no koncerta dalībniekiem ir sava mīļākā dziesma. Kurā tā būs, dzirdēsim koncerta laikā. Joki? Kā tad bez tiem! Sirsnība? To mēs garantējam,” sola koncerta režisors un dalībnieks Mārtiņš Egliens, piebilstot: “Protams, koncertā pārsvarā skanēs dziesmas no teātra izrādēm. Sākumā varbūt mazāk zināmas un retāk skanējušas, taču uz beigām esam pataupījuši tādas, ko varētu zināt daudzi koncerta apmeklētāji, tādēļ ļoti ceram uz skaļu un kārtīgu līdzdziedāšanu. Jo tas jau ir mūsu mērķis – draudzīgs, omulīgs vakars ar sadziedāšanos.” 

Biļetes uz koncertu var iegādāties “Biļešu Paradīzes” kasēs un internetā www.bilesuparadize.lv

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies

Kā pievienot rakstus Sieviešu Klubā?

PAMĀCĪBA: Kā pievienot rakstu/fotoblogu/video Sieviešu Klubā?

PAMĀCĪBA: Kā pievienot rakstu/fotoblogu/video Sieviešu Klubā?

Kādēļ sākt blogot Sieviešu Klubā?

Kādēļ sākt blogot Sieviešu Klubā?

Redaktores sleja

Pārmaiņas...

Pārmaiņas...

Kādi konkursi notiek Sieviešu klubā

Skaistumkopšanas balvas, kino un teātru biļetes, grāmatas

Horoskopi

Horoskopi: ko zvaigznes sola jūlijā

Horoskopi: ko zvaigznes sola jūlijā