Latvijā sāk skanēt jauns Radio TEV

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 2. septembris 2013 00:34
1696

2013.gada 1.septembrī Radio TEV uzsāk savu oficiālo ceļu pie klausītājiem. Iepriekš zināms kā Radio Valmiera, kas no mazas, vietējas stacijas tagad ir izaudzis līdz gandrīz visu Latviju aptverošam radio un skaļi sevi piesaka, kā stabilu un ilgtspējīgu spēlētāju ar nopietniem nodomiem.

Vairums pasaku sākas ar vārdiem "reiz bija". Bet ir arī īsti stāsti, kas sākas tieši ar šiem vārdiem un šis stāsts ir Radio TEV...

Reiz bija neliels radio, domāts vienai pilsētai. Valmierai. Šobrīd varam kopā baudīt skaisto rudeni Siguldā, ēst saldējumu Rūjienā, aizbraukt uz Valku – pilsētu, kur sākas Latvija, makšķerēt Alūksnes ezerā, uzkāpt kopā Gaiziņā, noaust Lielvārdē jostu, slēpot Cēsīs, dejot Salacgrīvas zaļumballēs un svinēt studentu kojās Jelgavā. Drīzumā varēsim kāpelēt pa Talsu deviņiem pakalniem un kopā sauļoties Ventspils pludmalē, bet internetā Radio TEV ir aizsniedzams visā plašajā pasaulē.

Tavs Radio TEV patiešām lepojas ar savu stāstu, ar savu vēsturi, ar savām saknēm un tradīcijām, kuras turpināsim pēc labākās sirdsapziņas.

Ieslēdz radio. Tādu, kas spēlē labu mūziku. Izmeklētu, nevis kuru katru. Jo radioklausītājs ir arī radio-gardēdis. Un pie garda ēdiena, tāpat kā pie labas mūzikas pierod un šis ir patīkams pieradums, jo uzmundrina.

Rīgā FM 106.8 MHz

Valmierā FM 98.1 MHz

Limbažos FM 93.5 MHz

Straupē FM 96.4 MHz

Alūksnē FM 90.2 MHz

Salacgrīvā FM 88.8 MHz

Madonā FM 103.9 MHz

Smiltenē FM 99.6 MHz

Valkā FM 94.0 MHz

Jēkabpilī FM 98.9 MHz

Drīzumā arī Ventspilī, Lielvārdē, Cēsīs, Bauskā un Kandavā.

www.radiotev.lv

www.twitter.com/radiotev

www.draugiem.lv/radiotev

www.facebook.lv/radiotev

 

Avots:Leta

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies