Latvija ir nominēta kā skaistākā valsts pasaulē!

pece
pece 16. maijs 2012 11:56
935

DailyMail Online ir publicējusi pārsteidzošu rakstu - Twiter un Pinterest lietotāji aptaujā kā skaistāko valsti nominējuši nevis kādu eksotisku valsti, bet Latviju.

Valstu top 20:

1. Latvija

2. Meksika

3. Turcija

4. Indonēzija

5. Lielbritānija

6. Itālija

7. Jaunzēlande

8. Brazīlija

9. Indija

10. Kanāda

11. Īrija

12. Amerika

13. Horvātija

14. Šveice

15. Austrālija

16. Kolumbija

17. Grieķija

18. Peru

19. Portugāle

20. Francija

Droši vien arī latvieši kā aktīvi Twitera lietotāji ir savu roku pielikuši, bet mums noteikti ir ar ko lepoties!

Avots: http://travelchatter.dailymail.co.uk/

Foto: www.dabasretumi.lv

Sieviešu Kluba diskusijai:

Pārsteidzoša ziņa, vai ne?! Kā to vērtē tu? 

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
guakamole 16. maijs 2012 17:05

kad es biju Lielbritānijā, es apbrīnoju to dabu!Manuprāt 10x skaistāk nekā Latvijā!tut tādi milzīgi koki, ozoli 2-3x lielāki, parki, meži, viss sakopts. Latvijā ir skaistas vietas, bet daudzas teritorijas nav sakoptas

pece 16. maijs 2012 16:14

Par to mežu stādīšanu esi tik pārleicināta?

Manas iekšējās sajūtas saka, ka izcērt dtraujāk un vairāk nekā iestāda tomēr. Un tā mežu izciršana, kur no augšas izskatās vēl mežš mani kaitina. Bet nu ceru, ka tavi vārdi ir patiesi ;)

Noelle 16. maijs 2012 16:09

Meži tiek arī cītīgi stādīti :)

16. maijs 2012 15:53

Latvija ir skaista, taču ir man aizdomas, ka ar tādu atteiksmi pret savu valsti ilgi tā tāda nebūs: meži tiek neželīgi izcirti, upes, ēzeri utt tiek piesarņoti...

kalliope 16. maijs 2012 15:30

lai kaut kas vai kāds šķistu skaists, to, pirmkārt, ir jāmīl. tiem, kas lād valsti (kuru patiesībā veidojam mēs paši, katrs ar saviem darbiem un domām), ka tā neko nedod, protams, Latvija nešķitīs skaista.
manuprāt, Latvija sķiet skaista tiem, kas sirdī ir romantiķi, dabas un zaļa dzīvesveida mīlētāji, optimisti, jo tikai tie spēj novērtēt katra gadalaika skaistumu, mežus, upes, putnus utt., saskatīt skaistumu pirmajā taurenī vai māllēpē, kamēr reālistam un pesimistam pavasaris ir tikai dubļi, lieki tēriņi jauniem apaviem utt.
Latvija ir skaista dzīves baudītājiem, kas atrod laiku arī dzīvot, nevis tikai aulekšot trakā ātrumā pa dzīvi, neatrodot laiku ne sev, ne citiem. tiem, kam vajag asas izjūtas, lielpilsētas (patiešām lielas pilsētas) kņadu utt., tiem gan jāmeklē cita mīļākā valsts :)

p.s. par briesmīgiem klimatiem runājot - ne mums smilšu vai sniega vētru, ne tornado, ne zemestrīču, vulkānu izvirdumu, sausumu un plūdu, ne krokodilu un visādu indīgu mošķu savvaļā. manuprāt - tīri jaukā vietā man trāpījies piedzimt :)

Ivetta 16. maijs 2012 15:16

Tas ir pārsteigums, ka pirmā vietā (Y)

Esmu sajūsmā par maija mēnesi, kad viss zied un smaržo :) Bet tā jau tas ir, ka katrā gadalaikā ir savs skaistums.

Noelle 16. maijs 2012 13:51

Pat tad, ja tie, ka sabalsoja tik jauku rezultātu, ir bijuši tikai latvieši/Latvijas iedzīvotāji, ir jāpriecājas, jo tas nozīmē, ka novērtējam savas zemes skaistumu! :)
Jā, uz pasaules ir neskaitāmi daudz skaistu, neatkārtojamu un fantastisku vietu, katrai piemīt savs skaistums un kādēļ lai savu zemi nesauktu par skaistu? Vienkārši, kā jau Pece minēja, mēs reti kad novērtējam to, kas mums pašiem degungalā.
Esmu daudz redzējusi savos ceļojumos, bet, tik un tā, arī Latvijā ir vietas, skati un ainavas, kas spēj likt elpai aizrauties un sajūsmā palikt ar muti vaļā. Jāmāk tikai dzīvot acīm plaši vaļā.

pece 16. maijs 2012 13:47

Man pašai šķiet, ka mēs brīžiem par maz spējam novērtēt to, kas ir mūsu ikdiena - izteikti četri gadalaiki, daudz mežu, purvu (starp citu neviens normāls latvietis nespēj iedomāties, ka tie ir kas īpašs, bet tā ir jo Eiropā faktiski purvu nav), smilšainās pludmales.....

Jā man arī gribas redzēt siltas zemes, klintis, okeānu, tuksnešus un palmas un tas ir tikai saprotami, ka mums gribas kaut ko kas nav mūsu ikdiena! :)

thezeezee 16. maijs 2012 13:44

Latviju pavisam noteikti jāiekļauj topā. Mums ir brīnišķīga zeme, kurā varam vērot visus gadalaikus, sākot ar dabas mošanos pavasarī un beidzot ar sniegu ziemā. :)

mantra 16. maijs 2012 13:38

Stipri apšaubu, ka Latviju var iekļaut šajā topā. Cita lieta - Itālija, Spānija, varbūt Francija, Grieķija.... Latvija mums ir vienkārši mīļa, pierasta, neskatoties uz briesmīgo klimatu.