Latgales Ziemassvētku tirdziņš Rīgā

pece
pece 22. decembris 2011 10:33
818

Tikai vienu dienu, 22. decembrī no 12:00 līdz 18:00 Spīķeros. 

 

 

Latgales viesmīlība, īpašās dāvanas un lauku gardumi tieši rīdziniekiem.  Laimīgā stunda un pārsteigumi visas dienas garumā: latgaliešu valodas kursi, slaveni novadnieki,  folkloras kopas  “Sovvaļnīki” dziesmas un rotaļas, „Skaistās Izabellas šovs”.

 

Tirdziņā varēs nobaudīt  un nopirkt Latgales medu, sieru, maizi, gaļu, tējas, augļus un dārzeņus, Latgales mājas vīnu, alu un karstvīnu.

 

Būs iespējas vērot Latgales amatnieku prasmju demonstrējumus – un sagādāt dāvanas saviem mīļajiem – keramiku, pinumus, rotas, koka izstrādājumus, adījumus un tekstilizstrādājumus.

 

Grāmatu un mūzikas mīļotāji savam un citu priekam varēs iegādāties arī jaunākus un senākus latgaliešu literatūras izdevumus, latgaliešu mūzikas ierakstus un suvenīrus ar Latgales simboliku.

 

Ziemassvētku eglītes no Latgales un īpašie eglīšu rotājumi – tikai tirdziņa apmeklētājiem. Pirts un profesionālas Latgales pirtnieces pakalpojumi tieši Rīgas centrā. Arī dāvanu iesaiņošana Latgales stilā.

 

Karsti ēdieni un dzērieni no Spīķeru restorāniem, katram apmeklētājam – īpaša uzmanība no Latgales mājražotājiem, mazajiem uzņēmumiem un amatniekiem, Latgales folkloras kopām un pašdarbības kolektīviem.

 

Nāc un izbaudi latgaliešu viesmīlību Ziemassvētkos Spīķeros – lieliska iespēja jautri pavadīt laiku un iegādāties no sirds gatavotās dāvanas Ziemassvētkiem.

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
22. decembris 2011 21:17

tas ar' atkarīgs no konkrēta meistara, manuprāt. jo bij pilsētas svētku tirdziņā ar' diezgan padārgie trauki un lētāki, bet kvalitāte un smukums +/- līdzverīgs.

rasas 22. decembris 2011 16:41

acīmredzot, pie mums (neesmu rīdziniece) tie ir dārgi.

22. decembris 2011 16:21

neteiktu gan. veikalos parastie rupnīcā ražoti vidējas kvalitātes trauki nemaksā diez ko lētāk.

rasas 22. decembris 2011 15:02

un tie parasti ir ļoti, ļoti dārgi..

22. decembris 2011 11:17

žēl ka tieši darba laikā, neizdosies aizbraukt. baigi gribētos, ļoti patīk Latgales meistaru darbi. šodien pilsētas svētkos nopirkšu dažus meistardarbus, ļoti skaisti un ar savu izcilo stilu.