Laima Vaikule rotā māju un gatavojas nākamās nedēļas koncertiem

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 1. decembris 2017 09:46
1610
Gatavojoties tuvajiem Ziemassvētkiem, izcilā dziedātāja Laima Vaikule jau izgreznojusi savu Jūrmalas māju un izpušķojusi eglīti. "Nemanot ir pienācis 1.decembris, un mani trīs koncerti ir jau pēc nedēļas. Tā kā mazliet uztraucos, kā šajos koncertos ies, jo Valmierā, Jelgavā un Saldū uzstājos pirmoreiz, nolēmu sevi kaut kā nodarbināt, tāpēc metos izpušķot māju un radīt svētku noskaņu," smej dziedātāja un pavisam nopietni piebilst,ka šie koncerti būs tikpat kvalitatīvi un tādā pašā līmenī, kā jebkur citur pasaulē, kur viņa uzstājas
 
Viņas labākie palīgi un lielākais atbalsts šajā laikā ir abi franču buldogi Eimija (kā ar smaidu saka Laima, šis suns savu vārdu ieguvis par godu britu dziedātājai Eimijai Vainhausai) un Buča. "Kad atnāku nogurusi mājās,pateicoties saviem mīluļiem, enerģiju esmu atguvusi jau pēc pāris minūtēm," atzīst Laima un atklāj, ka gan Eimijai, gan Bučai ļoti patīkot piedalīties mēģinājumos, un viņi nebaidās atrasties arī, piemēram, tiešā bungu tuvumā. "Tāpēc šogad eglītē esmu iekārusi īpašu suņiem veltītu mantiņu, turklāt pēc Austrumu kalendāra nākamais ir Suņa gads," stāsta Laima Vaikule.
 
Atgadināsim, ka viņas koncerti notiks 8.decembrī Jelgavā, Zemgales Olimpiskajā centrā, 9.decembrī Valmierā, Vidzemes Olimpiskajā centrā un 10.decembrī Saldus Sporta kompleksā.
 
Biļetes uz koncertiem vēl var iegādāties "Biļešu paradīzes" kasēs un internetā www.bilesuparadize.lv.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies