Labdrais.lv parāda, ka ratiņkrēsls nav šķērslis

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 28. augusts 2015 10:11
2258

Vakar, 27. augustā, Rīgā un Jūrmalā notika vērienīgs pasākums personām ratiņkrēslos “Ieelpot jūras brīzi”. Tā ietvaros Labdarības Fonds Labdaris.lv bija noorganizējis 15 cilvēkiem ratiņkrēslos braucienu ar greznu burinieku. Līdz notikuma vietai un atpakaļ pasākuma dalībnieki brauca ar baltu  limuzīnu. Pasākuma mērķis bija parādīt ikvienai personai ratiņkrēslā, ka arī cilvēki ratiņkrēslos var sasniegt arvien jaunus apvāršņus. Tajā pat laikā pasākuma organizatori vēlējās uzsvērt, ka cilvēki ratiņkrēslā ir daļa no sabiedrības, nevis izolēta cilvēku grupa. 

Pasākums notika visas dienas garumā. No rīta tā dalībnieki pulcējās pie Latvijas Zinātņu akadēmijas, lai sēstos baltā limuzīnā “Hmmer” un dotos uz ostu Lielupē. Galvenais dienas notikums bija vairāku stundu ilgs izbrauciens ar burukuģi “Lībava”. Uzkāpšana uz klāja, kā arī nokļūšana krastā notika orķestra pavadībā. Par godu pasākuma dalībniekiem uz piestātnes bija izritināts sarkanais paklājs. Pārsēsties no viena transporta līdzekļa otrā viņiem palīdzēja spēkavīri Aivars Šmaukstelis un Ivars Grahoļskis.

Viens no pasākuma dalībniekiem Latvijas Muguras smadzeņu bojājumu biedrības valdes loceklis Mārtiņš Karnītis pasākumu novērtēja kā izdevušos. Viņš atklāja, ka ikviens notikums, kura laikā ir redzams, kā cilvēki ratiņkrēslos mainās un kļūst spēcīgāki, sniedz viņam spēku un enerģiju ikdienā. M. Karnītis ikvienai personai, kas ir nonākusi ratiņkrēslā, iesaka nepadoties un nezaudēt ticību saviem spēkiem. Viņš uzsver – draugi un domubiedri ir pats būtiskākais atbalsts ikvienam, kas nonācis sarežģītā situācijā.

Fonda Labdaris.lv pārstāve Simona Šjadīte norāda: “Ir ļoti svarīgi atgādināt, ka ikviens cilvēks, neatkarīgi no tā, vai viņš var staigāt, ir daļa no sabiedrības. Ikviens sabiedrības loceklis ir pelnījis cieņu un vienlīdzīgas iespējas. Un vakar mēs centāmies to parādīt – persona, kas ir nonākusi grūtībās, ir jānēsā uz rokām, nevis jāatstāj novārtā.”

Pasākumu atbalstīja: burinieka “Lībava” kapteinis Anatolijs Molokanovs ar komandu, V.S. Imperia, Kontibuss, Mārtiņa Beķereja, Zingo limonāde, Jūrmalas pūtēju orķestris ar diriģentu Bruno Jurgenbergu, Jakubini, medicīnas centrs “ARS”, 7sky event agency, Rīgas vēsturiskās rekonstrukcijas klubs, mākslinieka Vitālija Jermolajeva galerija “Inner Light”. 

Īpašs paldies Mārtiņam Karnītim, Mātiņam Oliņam, spēkavīriem Aivaram Šmaukstelim un Ivaram Grahoļskim, kā arī visiem asistentiem.

Pasākumu organizēja Labdarības Fonds Labdaris.lv. Tā ir organizācija, kas dod iespēju uzņēmumiem un privātpersonām palīdzēt grūtībās nonākušajiem. Pilnīgi visus fondam ziedotos līdzekļus izmanto konkrētu mērķu sasniegšanai.

Jūs varat sniegt palīdzību grūtībās nonākušajiem, apmeklējot labdarības portālu www.labdaris.lv un ziedojot:

Rekvizīti:

Nosaukums: Biedrība «Latvijas Labdaru Asociācija Labdaris.lv»

Reg. Nr: 40008173130

Jur. adrese: Akadēmijas laukums 1- 1011, Rīga, LV-1050

-SWEDBANK- Swift: HABALV22

LV43HABA0551037990069

-CITADELE- Swift: PARXLV22

LV79PARX0016130480002

Paypal: paypal@labdaris.lv

Jūs varat ziedot arī zvanot uz ziedojumu tālruņiem: 90006881 (ziedojums — 1.42 EUR) un 90006771 (ziedojums — 7.11 EUR). 

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies