Labākie bāri Rīgā: RentMama auto noma iesaka

dolo_acca21
dolo_acca21 5. novembris 2015 22:23
1512

Apmeklējot Rīgu, neaizmirsi iegriezties kādā no lieliskajiem Rīgas bāriem. Tajos ir iespējas baudīt dzērienus, dzirdēt muzikālās performances un aplūkot interjeru, kas ir visnotaļ atšķirīgs un radošs. RentMama auto noma iesaka šos lieliskos bārus:

 

1. Paviesojies bārā ''Piens'', kas paši sevi dēvē ''šobrīd spicāko tusiņu vietu Rīgā''. Ja esi vīna cienītājs, dodies turp trešdienās un baudi vīna vakaru un mūziku labā atmosfērā. "Piens" sevī apvieno bāru, kafejnīcu un klubu. Rīdzinieku un viesu simpātiju ieguvušais bārs ir iekārtots 19. gadsimta 30. gadu stilā.

 

2. ''Ibar'' ir īpaša vieta, kur satikties neparastiem cilvēkiem, domām, darbiem un notikumiem. Bāram piemīt patīkams un saistošs interjers. Pārdomātas detaļas, galanti viesmīļi, bārmeņi liks Tev justies īpašam.

 

3. “Chomsky” bārs ir vieta, kurai sajutīsies piederīgs, ja esi viens no tiem, ko cilvēkiem patīk dēvēt par hipsteriem. Bet Tev noteikti nav jābaidās turp doties, ja nepiederi hipsteru subkultūrai, ikviens šajā vietā tiek sagaidīts ar smaidu!

 

4. Atpūties ''I love you'' bārā. Šī vieta ir īpaša ne tikai ar savu nosaukumu, bet arī ar bāra atmosfēru, kas ir patīkama un nereti diezgan mierīga. Bieži vien bāra pagrabā varēsi baudīt dzīvo mūziku gan vietējo grupu un mūziķu, gan ārvalstu ciemiņu izpildījumā.

 

5. Bārs ''Ala'' būs īstā vieta tad, ja esi alus cienītājs un vēlies nobaudīt ne tikai parasto alu, bet arī izmēģināt alu visdažādākajās variācijās. “Ala” ir iecienīta vieta, jo tai piemīt latviska atmosfēra, par ko gādā gan deju vakari, gan mūzika, gan bāra interjers.

 

 

 

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
dayrealco965 2. novembris 2018 12:37

Lēta auto noma - http://tonzes.com/rentalee.htm
Es bieži rezervēju caur http://tonzes.com/rentalee.htm ļoti labas cenas, sadarbojas ar vietējām autonomām.