Kūstoša šokolādes ledus sirds pie Laimas pulksteņa. Ejam nogaršot?

8. marts 2010 00:00
1324

8.martā ap plkst.13.00 sāks kust "Laima" skulptūras ledus sirds, atklājot skulptūras pildījumu – šokolādi. To varēs garšot visi interesenti!

 

Pie "Laimas" pulksteņa jau tagad stāv  izveidota ledus skulptūra - sirds, kas pildīta ar 50 kilogramiem saldumu ražotājuzņēmuma "Laima" šokolādi. Skulptūra ir vairāk nekā 2,5 metru augsta un kopumā tās veidošanas process ilga vairāk nekā 12 stundas. To veidoja mākslinieks Krists Zariņš, atzīstot, ka šādu skulptūru veido pirmo reizi.

{smallpic:1}

Rīdziniekiem un pilsētas viesiem brīvdienās skulptūra būs apskatāma, taču nebūs nogaršojama. Savukārt 8.martā ap plkst.13.00 sāks kust "Laimas" skulptūras ledus sirds, atklājot skulptūras pildījumu – šokolādi. To varēs garšot visi interesenti.

 

"Ledus skulptūras šoziem bija populāras un mums radās ideja – pārbaudīt, vai skulptūru var piepildīt ar īstu šokolādi?" stāsta AS ''Laima" mārketinga vadītāja Dace Kokina. ''Taču stāsts sākās agrāk, februārī, kad Laimas Latvijā svinēja vārda dienu. Todien uzņēmums saņēma iedzīvotāju apsveikumus, pat dzejoļus un veiksmes vēlējumus ''Laima" darbiniekiem. Kā atbildēt uz šo mīlestības apliecinājumu? Un, lūk, lēmums – ''Laima" šokolādes sirdi pasniedzam iedzīvotājiem 8.martā. Katri svētki vairo mūsu prieku, saņemiet to," aicina Dace Kokina.

 

"AS "Laima'' ideja bija izaicinājums. Tāpēc sāku ar eksperimentu – saņēmu no uzņēmuma šokolādes gabalu, ko mēģināju ievietot ledū un vēroju kā šokolāde ''uzvedas". Aizvedu uz uzņēmumu, izstādījām to apskatei darbiniekiem. Tad pieņēmām lēmumu: varam!", projekta sākumu raksturo mākslinieks Krists Zariņš.

 

Noklausies Fēliksa Ķiģela dziesmu "Ledus sirds"!

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies

Kā pievienot rakstus Sieviešu Klubā?

PAMĀCĪBA: Kā pievienot rakstu/fotoblogu/video Sieviešu Klubā?

PAMĀCĪBA: Kā pievienot rakstu/fotoblogu/video Sieviešu Klubā?

Kādēļ sākt blogot Sieviešu Klubā?

Kādēļ sākt blogot Sieviešu Klubā?

Redaktores sleja

Pārmaiņas...

Pārmaiņas...

Kādi konkursi notiek Sieviešu klubā

Skaistumkopšanas balvas, kino un teātru biļetes, grāmatas

Horoskopi

Horoskopi: ko zvaigznes sola jūlijā

Horoskopi: ko zvaigznes sola jūlijā