Kurš kaķis ir tavs favorīts?

pece
pece 30. augusts 2013 09:20
1521

ASV sācies otrais starptautiskais kaķu videofilmu festivāls, kurā tiek godināti tīmeklī popularitāti iemantojušie murrātāji.

Aizvadītajā gadā pirmo kaķu kinofestivālu vienā no ASV prestižākajiem mūsdienu mākslas muzejiem, Mineapolisas Volkera Mākslas centrā, apmeklēja vairāk nekā 10 000 cilvēku.

Festivālā vairāku dienu garumā tiks rādīti internetā populāri videoieraksti ar dažādām kaķu izdarībām, bet festivāla noslēgumā 1.septembrī ar "Zelta kaķēna" balvu tiks apbalvots skatītāju balsojumā izraudzītais labākais videoieraksts.

Balsojums par festivāla finālistiem tiks veikts internetā: http://blogs.walkerart.org/mnartists/2013/07/15/golden-kitty-2-the-internet-cat-video-festival-peoples-choice-vote-is-open/

Pirmajā festivālā slavas laurus plūca depresīvais melnbaltais kaķis Anrī, kura ikdienas eksistenciālās pārdomas fiksējis viņa saimnieks Vils Breidens īsfilmā "Henri 2, Paw de Deux".

Mani venmēr priecē šie smukie, smieklīgie video ar kaķu izrīcībām un izdarībām! Kaķi ir fantastiski!

Info avots: :LETA

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
Cerīte 30. augusts 2013 11:38

Es par kaķiem ,bet man patīk manējie...Yēeeeeeeeeeeeeeeeee!

nosiguldas 30. augusts 2013 10:56

man patika kaķis ar putekļu sūcēju

vecsprofils 30. augusts 2013 10:53

No kaķu šķirnēm man visvairāk patīk tādi lieli, pūkaini persiešu kaķi ;)
Bet vispār par kaķiem nefanoju un jau apnika, ka tagad tā kaķu mode, visur viņus bāž, gan tos pretīgos grumpijus, gan visādas animācijas un bildītes. It kā citu zvēriņu nebūtu.

VIT@ 30. augusts 2013 09:59

baigi foršais ezis ar kaķi bija :)