Kurp doties atvaļinājumā zodiaka zīmēm

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 6. augusts 2015 00:00
1704

Auns

Auni lieliski jutīsies arābu valstīs - Ēģiptē, Marokā, Saūda Arābijā utt. Aunu ugunīgā enerģija lieliski harmonēs ar šo zemju karsto sauli, smilšainajiem tuksnešiem un kultūras tradīcijām. Auniem ir piemērotas arī Āfrikas valstis - Kenija un Tanzānija. Kāpšana Kilimandžaro un safari izpēte. Auniem vajag, lai būtu interesanti, elpu aizraujoši piedzīvojumi, tāpēc Čehija, Beļģija un Somija liksies visai garlaicīgi ceļojuma galamērķi.

Vērsis

Vērši ilgojas pēc piedzīvojumiem, bet ar zināmu komforta devu. Īpaši piemērots ceļojuma galamērķis - Norvēģija, Lielbritānija vai Japāna. Vēršiem nevajadzētu doties uz Āfrikas valstīm, jo tur piedzīvojumus var sagaidīt, bet ar komfortu gan būs tā pašvaki.

Vēzis

Vispiemērotākie ceļojuma galamērķi - Indija, Ķīna, Taizeme, Indonēzija, Vjetnama - vietas ar senu kultūru un dvēselisko harmoniju. Vēžiem nav atbilstošas valstis ar neskaidrām un virspusējām kultūras tradīcijām - ASV, Dominikānas Republika, Jaunzēlande.

Dvīņi

Dvīņiem īpaši piemērota ir ASV - lielo iespēju, tehnoloģiju, naudas plūsmu un aktivitātes zeme. Kā alternatīva - Īslande un Jaunzēlande arī būs lieliski galamērķi Dvīņu ceļojumam. Bet Dvīņiem mazāk piemērotas ir valstis ar konservatīvu kultūru - Vācija, Šveice, Lielbritānija un Japāna.

Jaunava

Jaunavām ir piemērotas pazīstamas un tradicionālas Eiropas valstis, kur nav sagaidāmi kādi nepatīkami piedzīvojumi. Saulainā Grieķija, brīnumainā Melnkalne, Čehija, Somija. Bet vismazāk atbilstošas ceļojumam ir Latīņamerikas, arābu valstis un Indija.

Lauva

Lauvām īpaši piemērotas ugunīgās enerģijas zemes, īpaši Madagaskara, Itālija un Spānija. Kaislības, vīns, dejas, skaisti cilvēki un dzīve ar pilnu sajūtu gammu. Lauvas spēs arī novērtēt valstis ar paaugstinātu komfortu - Monako. Lauvām nav piemērotas aukstās un atturīgās Skandināvu valstis.

Svari

Svariem ir svarīgi izjust, ka dzīve ir svētki. Tāpēc ceļojumā jābrauc uz saulainām, siltām un skaistām vietām, kur apkārt ir smaidīgi un laipni cilvēki, jautra mūzika un dejas - Kuba, Dominikānas Republika, Bali, Maldīvu salas utt. Svariem vismazāk atbilstošās ceļojuma vietas - Meksika, Kambodža un arābu valstis.

Skorpions

Skorpionus pievelk neparastas vietas - Indija, Tibeta, Nepāla, Ķīna, Peru. Vietas, kur dvēsele var savienot savu enerģiju ar Visuma enerģijas spēku. Ceļojumam atbilstošas arī vietas, kur lutināt ne tikai dvēseli, bet arī ķermeni - Taizeme, Vjetnama, Francija un Austrālija. Skorpioniem vismazāk atbilstošās vietas ceļojumam - Beļģija, Vācija, Nīderlande.

Strēlnieks

Strēlniekiem visatbilstošākais būs ceļojums apkārt pasaulei - Amazones džungļu piedzīvojumi, pingvīnu vērošana Čīlē, vulkāna izpēte Ekvadorā, ķenguru ķeršana Austrālijā, naksnīgas pastaigas Parīzē, vēderdejas un garšvielu tirgus apmekējums Ēģiptē, suši baudīšana Japānā un laivošana Norvēģijā.

Mežāzis

Eiropa, īpaši Skandināvu valstis, Vācija, Francija, Itālija. Vietas, kur var droši un ar komfortu baudīt vietējās tradīcijas. Vietas ar augstu dzīves standartu un senās kultūras apvienojumu. Mežāžiem nav piemērotas vietas, kur valda haoss - piemēram, Indija.

Ūdensvīrs

Ūdensvīru droši var saukt par pasaules pilsoni, jo spēs pielāgoties un izbaudīt jebkuru vietu. Bet jo īpaši piemērota - Kanāda.

Zivis

Francija, Itālija, Spānija. Vietas, kur dominē jūtas, māksla un kaislības, izsmalcināta virtuve, garda kafija un augstākā labuma vīni. Ir Zivis, kuru dvēseles alkst pēc Tibetas un Nepālas - Himalaju kalnu enerģijas un harmonijas. Bet ASV ir vismazāk atbilstoša Zivīm.

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
Emmy 6. augusts 2015 22:33

Par mani ir galīgi garām... Jo mazāk cilvēku jo labāk, kur nu vēl laipni un smaidīgi... + siltas zemes, šausmas

Kerstyna 6. augusts 2015 11:56

Diezgan garām - no Spānijas gribu redzēt tikai Andalūziju, un Skandināvija man ļoti patīk :)

mazaa raganina 6. augusts 2015 09:35

Interesanti,jo Kanāda tiešām mani fascinē!

Ciao 6. augusts 2015 09:30

interesanti kura ceļojuma aģentūra šo ir izfantazējusi :D Jo kā vienmēr ir nosaukti tikai šodienas LV populārākie gala mērķi...(N)

Nymph 6. augusts 2015 09:10

Nu, nezinu... :) Visas trīs no minētajām, kas man it kā nav piemērotas, ir manā sarakstā "kurp aizbraukt", jo tiešām interesē. Sevišķi Jaunzēlande un ASV (pēdējā tieši dēļ dažādiem fantastiskiem dabas objektiem, kas tur ir) :)