Kur paēst Bauskā

Autors: Linduchy, 2019. gada 20. februāris, 10:18:26
Kur paēst Bauskā

Bauska ir viena no skaistākajām pilsētām Zemgalē. Šeit ir pietiekami daudz apskates vietu gan patiesas mākslas un vēstures cienītājiem, gan tiem tūristiem, kurus vairāk uzrunā dabas skati.

Bet kur garšīgi paēst Bauskā, kad ir apskatīti visi interesējošie tūrisma objekti? Ja kompānija ir ļoti izbadējusies, noteikti ir vērts doties uz krodziņu "Taverna", kas atrodas pašā Bauskas sirdī - pie Rātslaukuma, Rīgas ielā 27.

Krodziņš nav liels, tāpēc pusdienlaikā un brīvdienās var gadīties, ka brīvs galdiņš būs nedaudz jāuzgaida. Bet gaidīšana ir tā vērta!

Draudzene mani pabrīdināja, ka Tavernā ir jāpasūta pusporcija. Ieklausījos padomā un tā arī darīju. Kad atnesa mūsu pasūtījumu, sākumā domāju, ka viesmīle ir kļūdījusies un atnesusi pilnu porciju, bet izrādījās, ka tā tiešām ir tikai MILZĪGA pusporcija.

Aizmirsti par desertu vai vairāku ēdienu pasūtīšanu! Ar "Lāča ķepas" pusporciju pieēdīsies pat izbadējies vīrietis. Ak jā, un aizmirsti arī par diētu un kaloriju skaitīšanu, jo šeit ēdiens ir PAMATĪGS un kalorijām bagāts.

Ēdiena noformējumu šoreiz nevērtēšu, jo tas tiešām ir krodziņš, nevis restorāns. Bet ēdiena garša gan bija ļoti laba. Varēja just, ka ēdiens ir svaigi gatavots, nevis uzsildīts mikroviļņu krāsnī. Baudot pusdienas, mani nepameta sajūta, ka šo maltīti pavārs(-e) ir gatavojusi ar mīlestību, kā mājās gatavots.

Ļoti jauka vieta, kur garšīgi un nedārgi paēst kārtīgi spēcinošas pusdienas. Iesaku!