Kur nopeldēties Rīgā? 5 labākās peldvietas galvaspilsētā

dolo_acca21
dolo_acca21 31. maijs 2017 23:26
1481

Sākoties karstajam laikam, cilvēki meklē iespējas, kā atveldzēties! Var ēst saldējumu, visu dienu pavadīt pie ieslēgta ventilatora vai slēpties pagrabā, kā arī – var peldēties! Lai arī nereti pilsētniekiem šāda izvēle nav viegli izpildāma, taču galvaspilsētā dzīvojošie par to sūdzēties nevar. Lasi tālākm kādus ieteikumus sagatavojusi Tev draudzīgākā auto noma Rīgā - Ambercar - un uzzini, kuras ir labākās peldvietas Rīgā!

Lucavsala

Pēdējos gados Lucavsala ir kļuvusi par rīdzinieku iemīļotu vietu, kur ne vien nodoties spirdzinošai peldei, bet arī laiski gulēt Daugavas krastā, ķerot iedegumu, spēlēt volejbolu vai atpūsties kopā ar bērniem rotaļu laukumā. Turklāt Lucavsalā ir ērti nokļūt – ar velosipēdu vai auto, un, kas, iespējams, Rīgā nav tik ierasts, – tur ir bezmaksas autostāvvieta!

Vakarbuļļi

Pabraucot nedaudz tālāk no pilsētas centra, var aizbraukt uz lielisku pludmali Vakarbuļļos, kas jau astoto gadu pēc kārtas lepojas ar Zilo karogu, kas tikai apliecina to, ka pludmale ir tīra, sakopta un atbilst dažādām kvalitātes prasībām. Tāpat Vakarbuļļu pludmalē var atrast dažādu sporta veida laukumus, plašu autostāvvietu, kafejnīcu.

Ķīpsala

No centra nokļūt līdz Ķīpsalas pludmalei var vien pārdesmit minūšu laikā, tāpēc šī ir lieliska vieta, kur vasaras laikā ātri vien atveldzēties, bet, protams, ja ir vēlme pēc ilgākas atpūtas, arī tas ir iespējams, jo pludmale ir nodrošināta ar visu nepieciešamo lieliskai atpūtai, baudot krāšņu ainavu un veroties uz vecpilsētu.

Bābelīte

Lai paslēptos no pilsētas burzmas, Ambercar auto noma iesaka doties uz Bābelītes ezeru, kas ir atrodams bieza meža vidū. Kā zināms, ezeriem ir tā priekšrocība, ka stāvošā ūdens dēļ tas sasilt ātrāk nekā ūdens upēs vai jūrā, tāpēc šī vieta piemērota tiem, kas meklē ne tik spirdzinošas peldvietas. Tāpat apkārt esošais mežs nodrošina to, ka šajā vietā noteikti būs vairāk nekā 7 soļi svaiga gaisa!

Vecāķi

Izslavētās Jūrmalas pludmales var atrast arī Rīgā! Vecāķu pludmalē ir pieejams viss, kas nepieciešams lieliskai atpūtai – ne vien vilinoša jūra un zeltainas smiltis, bet arī volejbola laukumi, āra trenažieri un rotaļu komplekss bērniem, tādējādi nodrošinot daudzveidīgu atpūtu visai ģimenei!

 

Lielisku vasaras atpūtu vēlot,
Ambercar - auto nomas aģentūra

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies