Kur nobaudīt gardus suši?

banderoso
banderoso 27. februāris 2013 11:21
1576

 

Man garšo suši! Varētu pat teikt, ka es esmu suši mīle, jo varētu tos ēst katru dienu. Man tie neapnīk, jo ir tik daudz dažādu variāciju ar zivīm, garnelēm, veģetārie, pat gaļas. Tomēr kur nobaudīt patiešām gardus suši?

Es neatzīstu suši pirkšanu Rimi vai Maxima. Iespējams, ka tās ir tikai manas iedomas, bet uzskatu, ka tas jau ir miris ēdiens bez jebkādas vērtības. Kā arī tas ir taisnākais ceļš, lai sabojāt priekšstatu par suši. Šis ēdiens ir jābauda uzreiz, jo tajā ir tik daudz svaigu komponentu, kas stāvot veikala vitrīnā zaudē pusi no savas garšas.

Tā kā Rīga un vispār jau Latvija ir maziņa, domāju, ka daudzām no mums sušu restorāniņi ir kopīgi. Mans top sušu ēšanas vietu sarakstiņš ir:

Suši "Kamikadze"

TOKYOCITY - ideāla vieta, lai baudītu gardus suši par patiešām lētu cenu, jo pērkot vienu porciju, otru saņemsiet par velti. Tas tiešām ir izdevīgs piedāvājums. Šī ir ļoti iecienīta vieta un bieži gadās, ka brīvu galdiņu neatrast. Tāpat ēdienkartē ir ļoti plašs sušu variantu klāsts, jebkurai gaumei un maciņam. Mans iemīļotākais suši ir Kamikadze (garneles, apceptas pikantajā mērcē ar mīdījām). Neparasti, asi un oriģināli. Iesaku!

GAN BEI – gardi suši, bet man vienmēr liekas, ka izmēros mazliet mazāki, kā citur. Patīk, ka ir ātra apkalpošana un atsaucīgs personāls. Mana izvēle ir Sets Kato (½ Izumo maki; ½ Alaska maki; ½ Philadelphia gold maki;½ Nikko maki). Dažādu suši seti ir ļoti izdevīgi, ja gribas pagaršot atšķirīgus suši nepārsātinoties ar viena garšu.

KABUKI – agrāk stāvēju rindā uz šo restorānu, jo katra mēneša 10 datumā bija akcija, ka suši ar 50% atlaidi. Iesaku nogaršot Rainbow Makus (karaliskā krabja gaļa, tuncis, lasis, jūras asaris, garneles, jūraszāļu salāti, gurķis, avokado, krējuma siers, lidzivis ikri).

PLANETA SUSHI – vieta, kur iegriezties vakarā, lai baudītu nesteidzīgu maltīti. Iesaku iet uz Doma laukuma restorānu, jo manuprāt tur ir visjaukākā apkalpošana un var izbaudīt japāņu noskaņu. Man garš visi suši, bet kā īpašu rozīnīti nobaudiet desertā  saldos suši DOMINO (maigs šokolādes rolls ar svaigiem augļiem, pārkaisīts ar mandeļu skaidiņām. To pasniedz ar saldā krējuma mērci). Tikai jāpasūta laicīgi, jo tā pagatavošana aizņem apmēram 30min.

Ir vēl viena superīga vieta, kur baudīt sušu, protams, ka mājas. Uzaicināt draugus un kopīgi pagatavot suši, kārtīgi izsmieties par šķībajiem rolliem un pieēst pilnu vēderu. Jautrība nodrošināta visam vakaram!

Kāda ir tava mīļākā suši ēšanas vieta? Un kādi ir tavi iecienītākie suši??

Banderoso

http://banderoso.blogspot.com/

http://www.tokyocity.lv/

http://lage.lv/ganbei/lv/sushi/

http://www.sushi.lv/lv/

http://www.planetasushi.lv/

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
Ivetta 28. februāris 2013 10:28

Šorīt e-pastā atnāca kupona piedāvājums un tieši arī suši komplektu piedāvā. Ko sakat par šo piedāvājumu? Kāds ir šis suši restorāns vai kā to lai sauc? http://www.perkamkopa.lv/product/4316/?utm_source=newsletter&utm_medium=email&utm_campaign=nl_main_button

madmozele 28. februāris 2013 10:27

Ļoti garšo suši,gatavoju mājās pati. :)

pece 27. februāris 2013 20:27

Vispār var jau pa laikam iepirkt arī lētāk.

Linduchy 27. februāris 2013 17:16

Es ar suši fane, tik gatavoju gan mājās. Draudzene, zinot manu vājību, kādu laiku atpakaļ uzdāvināja grāmatu Suši un Sašimi...tad nu periodiski visādi eksperimenti top :)

Ivetta 27. februāris 2013 14:46

O! Paldies par paskaidrojumu :)

leksija 27. februāris 2013 14:20

Latvijā suši esmu ēdusi tikai Gan Bei. Ir ok.
Pēdējā laikā ir pastiprināta vēlme pašai pagatavot, tikai nedaudz attur tas, ka tik daudz kas ir jāiegādājas, lai to varētu realizēt...

banderoso 27. februāris 2013 14:18

Parasti porcija ir 8 gabaliņi un tas ir pietiekami, lai paēstu :) Vidējā cena par porciju ir ap 4Ls, bet tas atkarīgs no iestādes un no tā, kas iekšā. Ir dārgie suši, kuros ir gan garneles, gan lasis un siers, bet var ņemt arī lētākus ar avokado un tikai zivi, bet garšos tik pat labi :)

Ivetta 27. februāris 2013 14:16

Vienu reizi nobaudījusi, vēlos vēl un vēl nobaudīt :) Nekur neesmu apmeklējusi un iegādājusies pati suši, tāpēc arī cenu politiku un porcijas izmeros neorientējos. Līdz ar to mazliet bail ka nesamaksāju uh un ah summu :D

banderoso 27. februāris 2013 14:16

Par rezervēšanu - tas ir maksas pasākums. :( Mēs arī vienreiz gribējām rezervēt galdiņu, bet atteicāmies, jo jārezervē klātienē un vel jāiemaksā 10Ls par katru vietu. Pārāk sālīti sanāk.

banderoso 27. februāris 2013 14:15

Man nav gadījies iegriezties tajā Maxima, bet tāpat priekšroku dodu restorāna suši :)

pece 27. februāris 2013 13:39

Gan Bei, Kabuki;

Yakuza arī nav ne vainas (tiesa akcijas suši - divi par vienu cenu ir mazāki par parastajiem no ēdienkartes).

Reizi mēnesī gatavoju mājās, jo mēs esamu 4 suši cienītāji - tad ar pieēdamies :)

Noelle 27. februāris 2013 13:31

Pievienojos suši cienītāju pulciņam. Es arī tos varētu ēst katru dienu (tomēr aprobežojos ar vienu līdz divām reizēm mēnesī).

Agrāk gan regulāri gāju uz Doma laukuma Planeta Sushi un šķita, ka garšīgāku sushi nav nekur citur. Tokyo City tā arī sushi neesmu nobaudījusi, jo patiešām riebjas stāvēt rindā, lai dabūtu vietu pie galdiņa. Nākamreiz, kad izdomāsim iet - rezervēsim :)
Pēdējā laikā iecienīts ir GanBei (lai gan man nepatīk tur apkalpošana), jo tur ir superīgi seti (kā jau banderoso minēja) :) Vel plānā ir šomēnes iemēģināt Yakuza (Ģertrūdes ielā, ja nemaldos). :)

Cerīte 27. februāris 2013 13:08

Man garšo Gan Bei suši,bet par Maximu vismaz vienā punktā Tev nav taisnība-Ulmaņa gatves Maximā suši gatavo atsevišķā stendā Tavu acu priekša un tur var dabūt pilnīgi svaigus suši