Krāšņais Vecgada koncerts „Zilās uguntiņas noskaņās”

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 8. novembris 2018 08:04
294

Pavadot 2018.gadu, 30.decembrī plkst.18 un 21VEF Kultūras pilī norisināsies Vecgada koncerts 50. – 80. gadu stilā, atsaucot atmiņā savulaik tik populāro TV koncertu „Zilā uguntiņa”, kurā skanēja tā laika populārākās dziesmas. 

Arī VEF Kultūras pilī, kas celta tieši šajā laikā un uz kuras skatuves izskanējis ne viens vien košs Vecgada koncerts, būs gan serpentīni, gan izrotāta eglīte, gaisā valdīs mazliet nostalģiska svētku noskaņa, uz skatuves muzicēs labākie dziedošie Latvijas Nacionālā teātra aktieri Dita Lūriņa, Marija Bērziņa, Agnese Cīrule, Mārtiņš Egliens, Mārtiņš Brūveris un Juris Hiršs,  bet par muzikālo pavadījumu rūpēsies instrumentālā grupa komponista un dziesmu aranžējumu autora Valda Zilvera vadībā. 

Koncerta programmā iekļautas gan Edgara Zvejas savulaik izpildītās dziesmas „Zvaigznes sauc”, „Jaungada valsis” un „Ziemas vakars”, gan Romualda Kalsona „Dziesmiņa par Jauno gadu”, gan Margaritas Vilcānes reiz dziedātā „Sniegpārsliņa”, Arvīda Žilinska „Laba slava sniedziņam” un „Svētki ledus pilī”, grupas „Credo” hīts „Jaunais gads”, „Zvaigžņotā Rīga”, „Pasakas”, „Ziemas ceļa idille”, „Gadi iet”, „Ziemas vakarā”, „Baltie mirkļi”, kā arī daudz citu skaņdarbu no Elgas Īgenbergas, Māras Krievkalnes, Aleksandra Lihtenberga un daudzu citu to gadu spožāko mākslinieku repertuāra. 

Biļetes uz koncertiem var iegādāties „Biļešu Paradīzes” kasēs un internetā www.bilesuparadize.lv

Paldies par sadarbību Mākslas muzejam „Rīgas Birža”!

FOTO AUTORS MATĪSS MARKOVSKIS

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies

Kā pievienot rakstus Sieviešu Klubā?

PAMĀCĪBA: Kā pievienot rakstu/fotoblogu/video Sieviešu Klubā?

PAMĀCĪBA: Kā pievienot rakstu/fotoblogu/video Sieviešu Klubā?

Kādēļ sākt blogot Sieviešu Klubā?

Kādēļ sākt blogot Sieviešu Klubā?

Redaktores sleja

Pārmaiņas...

Pārmaiņas...

Kādi konkursi notiek Sieviešu klubā

Skaistumkopšanas balvas, kino un teātru biļetes, grāmatas

Horoskopi

Horoskopi: ko zvaigznes sola jūlijā

Horoskopi: ko zvaigznes sola jūlijā