Krāšņais festivāls “Jubilāru salidojums” aicina uz Valmieru, Limbažiem un Stopiņiem

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 9. maijs 2019 12:03
216

Šīs vasaras festivālu klāstu papildina festivāls “Jubilāru salidojums”, kurā 8.jūnijā Valmierā, 20.jūlijā Limbažos un 2.augustā Stopiņu novada Vālodzēs tiks svinētas vairākas ievērojamas jubilejas. 

“Svinēšanai iemeslu netrūkst: grupa “Zeļļi” šogad svin 40 gadu jubileju, “Kantoris 04” – 30.dzimšanas dienu, grupai “Sestā jūdze” ir pilngadība – 18 gadi, un atklājās, ka pilngadību svin arī grupas “Apvedceļš” hīts “Zemenes”,” stāsta festivāla idejas autors un producents Jānis Gailītis, piebilstot, ka visnotaļ ievērojama jubileja – 66 gadi – ir vienam no festivāla vadītājiem – aktierim Andrim Bērziņam.  

Festivāla idejas autori arī atgādina, ka uz šiem pasākumiem īpaši tiek gaidīti skolu absolventi (jūnijā), kā arī tie, kas skolu jau sen ir beiguši. “Mūsuprāt, vārds “salidojums” sevī ietver domu, ka šis būtu īstais brīdis, lai atkal satiktos klasesbiedri, kas sen nav redzējušies, un sarīkotu īstu salidojumu! Jo kad tad vēl, ja ne vasarā un šādā pasākumā,” piebilst festivāla rīkotāju pārstāvis Armands Leimanis.  

Festivāls Valmierā sāksies plkst.17 (ieeja estrādē – no plkst.16), Limbažos – plkst.17 (ieeja estrādē – no plkst.16), Stopiņu novada Vālodzēs – plkst.18 (ieeja – no plkst. 17). 

Biļetes uz festivāliem var iegādāties “Biļešu Paradīzē” (Valmiera un Stopiņi) un “Biļešu Servisā” (Limbaži). Iepriekšpārdošanā biļešu cena – 10 EUR, pasākuma norises dienā – 15 EUR.

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies